matka

matka

(122 wyniki)
  • Pomóżcie mi proszę, założyłam ten sam wątek na innym forum ale może Wy mi też coś doradzicie, bo nie wiem co mam robić... Wychodzę za mąż za półtora miesiąca, zaproszenia rozdane, nasi rodzice finansują wesele, choć teraz myślę że sobie sama za swoją część zapłacę. Ale nie to najważniejsze. Moja Mama miała kiedyś konflikt z moim wtedy bardzo bliskim kolegą (czym mocno nadwyrężyła naszą przyjaźń, bo użyła do tego mnie, jako argumentu). W zasadzie sama nie wiem do końca o co poszło, spra...
  • dużo piszecie o Teściach, a szczególnie o teścowych, ja naszczęście nie mam z nimi większych problemów, zdażyło się im pare wyskoków, ale nikt nie jest doskonały; mam za to toksyczne stosunki z własnom mamą, a to strasznie boli, jak człowiek lepiej może się dogadać z teściową niż z rodzoną matką; ciągle próbuje mi mówić jak mam żyć, bo tak jak żyje nie jest wystarczająco dobrze; ciągle słyszę jak to źle wyglądam, jaka ja jestem nie szczęśliwa i że mój mąż jest niedojrzały, niedba ...
  • Czy uwazacie, ze w dniu matki nalezy zlozyc zyczenia tesciowej? :}
  • SZOK!

(28)
    Ktos tu niedawno poruszył temat matek długo karmiących piersią. Dziewczyny, to wycinek z forum o karmieniu piersią...Jestem w szoku. Kobieta jest tak nakręcona, że nie widzi, ze robi krzywde dziecku, nie przyjmuje do wiadomości, ze dziecko tego cyca juz dawno nie potrzebuje, że nie jest oseskiem, tylko kojarzącym wszystko dzieckiem.Tak b. podoba jej sie to przywiazywanie dziecka do siebie. Moim zdaniem od ew. świadomego miętoszenia piersi jest mąż, a nie syn... Przeczytajcie, czy...
  • ... do zadania tego pytania doprowadzily mnie przemyslenia zwiazane z moim bratem... wlasnie urodzilo mu sie drugie dziecko ... moja bratowa zostala z nim w domu ale jak maly skonczy 7 miesiecy ma zamiar wrocic do pracy ... i tu pytanie ...po co ludzie PLANUJA dzieci jezeli nie maja warunkow do tego by z nimi byc ??? bratowa chcialaby zostac w domu ale ze wzgl. fiinansowych calej ich rodzinki musiala do tej pracy pojsc ... oczywiscie oboje dzieci zostana w domu z opiekunka !!! ni...
  • witam wszystkie panie, bo to głównie wasze forum. jestem mężczyzną. mam 28 lat,jestem rozwiedziony. nie byłem ani idealny ani święty- takich ludzi nie ma.problemem w małżeństwie była moja żona, która dobrze się wżeniła i tylko ciągle czegoś chciała a nic w zamian nie dawała, tylko jeżdziła ze mną jak z chłopcem. walczyłem o to małżeństwo przez 1,5 roku - dłużej nie potrafiłem,depresja,psycholog, załamanie nerwowe itd.wyprowadziła się i doszło do separacji, po pół roku złożyłem po...
  • Od dwóch lat jestem mężatka. Mam córeczkę. Od pół roku nie mieszkamy z mezem razem. Mieszka ze swoja matką. Ja mam swoje mieszkanie i niczego mi nie brakuje. Mój problem polega na tym, że nie wiem czy mam sie rozwieść. Mąż przychodzi do dziecka w odwiedziny. Jest jednak pod ogromnym wpływem swojej matki, która ma do mnie żal jak mogłam jej synkowi coś takiego zrobic i go zostawić. A zapomniała ,że tak naprawdę wszystko stało sie przez nią, ponieważ zakwestionowała to czy jej syn j...
  • Było tak pięknie, chociaż czasami powstawały spory. Mój N był taki troskliwy, włąśnie BYł bo nie wiem czy dalej jest;( Mój problem polega na tym, że w piątek umówiłam się z N. że w sobotę wyjdziemy razem, on po moich usilnych staraniach się zgodził. Nadeszła sobota, ja ucieszona że wyjdę gdzieś z moim kochanym, nie mogę doczekać się tej chwili, nagle dzwoni telefon.:"Słuchaj dzisiaj nie dojszie do naszego spotkania bo jadę z rodzicami do...Nie dosłayszałam już gdzie bo złość opanowała c...
  • Mam serdecznie dość chamstwa,egoizmu i zwalania na mnie winy za wszystko.Nawet nie chce mi się opisywać całego tego haosu w moim małzeństwie.Mam problem taki,ze nie wiem co zrobić-nie mam mieszkania, niestać mnie na kredyt, nie chcę mieszkać na stancji, nie z dziećmi.Nie mam przy sobie rodziny.Chcę odejśc,ale jak? Co wy zrobiłyście? Jak sobie radzicie? Powoli tracę chęć do życia.Juz brak mi łez.Pomózcie.
  • Wokół mnie same młode matki lub mężatki (niektóre nawet bardzo młode).Większość koleżanek z któymi utrzymuję kontakt (podstawówka, liceum, uczelnia a nawet osiedle) są już matkami lub mężatkami lub przygotowują się do ślubu. Ja nie jestem mężatką, notabene nie wiem czy będę, bo mnie i mojemu M papier nie potrzebny (i przede wszystkim nie stać nad, a rodziny mamy liczne), mieszkamy oddzielnie (każde z rodzicami, a wspólne mieszkanie dostaniemy za jakieś dwa lata), dzieci nie mamy i...
  • Gdybym wiedziała jak będzie wyglądało moje zycie z teściową chyba bym się nie zdecydowała na małżeństwo. Pomijam fakt, że ona manipuluje moim mężem. Ona zwyczajnie nas traktuje jak bank. Po kolei: 1. Po ślubie gdy wyjechalismy w podróż poślubną "pożyczyła" sobie z pieniążków z prezentów 1 tyś. Ja się dowiedziałam po jakimś czasie. Niby oddawała po 50 zł.(nadmieniam, że ślub finansowali moi rodzice i my) 2. Jakieś 3 tygodnie temu odkryłam, że teściowa miała upoważnienie do konta ...
  • Moja rodzina- z pozoru wszystko ok: troskliwi rodzice, niczego nie brakuje, każdy każdemu by "cukru w d... przez rurkę nadmuchał"... A "z autopsji"- ehh.. Kończę studia, pracuję, myślę o usamodzielnieniu się. W teorii, w oczach całej rodziny i znajomych- kochający rodzice zainwestowali w mieszkania dla dzieci (tak utrzymują). W praktyce - nie wierzę, że kiedykolwiek pomieszkam tam choćby tydzień. Nie jestem rozpieszczonym bachorem, wręcz przeciwnie, na wszelkie przyjemności (choć ...
  • Witam Wczorajszy dzień mijał mi cudnie do godziny 18, kiedy to zadzwoniła moja mama. Nie mieszkamy w tym samym miescie, gdyż przeprowadziłam się po ślubie do męża, 160 km od rodzinnego domu. U nas zawsze było tak, że moja mama chciała mieć (i dziwnym trafem miała) wpływ na moje życie. Do 13 roku zycia codziennie rano wybierała mi ubrania, w których miałam iśc do szkoły. Na samodzielne wyjazdy nie miałam co liczyć, bo albo było dłuuugie marudzenie jakie to niebezpieczne( do czego...
  • Witajcie! Na początek trochę o mnie - niebawem kończę 25 lat, a w czerwcu dołączę do grona młodych mężatek:)) Z moim lubym mieszkamy razem od pół roku. Pracuję w wolnym zawodzie i dlatego mam duzo czasu na buszowania po sieci. Dziś znalazłam Was i baaardzo się cieszę, bo brakowało mi takiego właśnie forum:)) A teraz do rzeczy. O teściowych było tu, jak się zorientowałąm duużo. Najczęściej problem jest z wrednymi teściowymi. A u mnie -- odwrotnie. Teściowa jest typem kwoki, kt...
  • Przeczytałam na jakimś forum (tutaj albo na FK) wypowiedź pani, która ma 2 dorastających dzieci i ona napisała coś, co mnie mocno zastanowiło. A mianowicie, że okres, gdy dzieci były małe uważa za wymazany z życiorysu - nie miała innego świata poza dziećmi. Teraz są już nastolatkami i znowu jakieś typowe dla tego wieku problemy spędzają jej sen z powiek. Generalnie ona ma takie poczucie, że radości i chwile szczęścia związane z posiadaniem dzieci nie równoważą tych zmartwień, jaki...
  • doradzcie prosze bo u mnie pomyslu brak:(
  • ... potrzebuje urlopu... od ... bycia mama ... :( pewnie zaraz ktos powie ze "wyrodna " jestem , ale po prostu bycie dyspozycyjna 24h na dobe przez 7 dni w tygodniu...i tak juz 10 miesiecy. od razu zaznaczam ze nie pracuje(zawodowo). siedze z malym w domku i uwielbiam z nim byc. kocham go nad zycie ale potrzebuje sie zrelaksowac. pospac dluzej. polezec z mezem w lozaczku i sie pobyczyc. (bardzo wazne zeby mezus byczyl sie ze mna :) ) ... niestety nie mam z kim zostawic malenstwa...
  • Moja mama przyjechała do mnie na święta (w sumie była ponad tydzień). Oczywiście zaraz zabrała sie za gotowanie: 3 pieczenie, zawijasy, schaby nadziewane, pierogi, sałatki, ciasta i pierniczki. Wszyscy (łącznie z tatą) mówiliśmy, że to za dużo, ale ona tyle zaplanowała i koniec. Oczywiście potem miała do mnie żal, że to przecież mój dom, a ja nie pomagam! No ale ile mozna gotować?! Całe 2 dni stania w kuchni to dla mnie zbyt wiele. Mówiłam jej, że za dużo tego będzie - to nie! Mój...
  • Cześć dziewczyny, mam do was pytanie o taką drobnostkę. Czy dzwonicie z życzeniami do swoich teściów zarówno z okazji urodzin jak i imienin mimo że obchodzą tylko jedno z tych świąt? I druga część pytania: czy robią to wasi mężowie w przypadku urodzin i imienin waszych rodziców? My składamy życzenia tylko w imieniny (bo te obchodzą) ale ostatnio spotkałam się ze zdziwieniem z czyjejś strony, że "tylko w imieniny"... Hmmm, może to my jesteśmy dziwni, ciekawa jestem jak to jest u was?...
  • Dziewczyny jak wyczyścić przypalony garnek, bo kompletnie nie wiem. Rady matki osobistej niestety nie sprawdziły sie. A do matki adoptowanej dzwonić nie będę, bo równałoby się to ze świadomym spadkiem do niższej kasty gospodyń domowych. Tak więc w Was cała moja nadzieja.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.