matka

matka

(127 wyników)
  • i jednoczesnie zapowiedz bardzo kontrowersyjnej ksiazki "Bojowa piesn tygrysicy" www.rp.pl/artykul/598343.html "chinska matka" to synonim rodzica nastawionego na sukces swoich dzieci, okupiony potem, krwia i lzami.
  • Wczoraj doszłam do wniosku, że nie podoba mi się ten system życia w którym tkwię od września, matka żona i kochanka, pracująca na 3 etaty....ja jestem stworzona do roboty, ale praca zawodowa...choć daje satysfakcję i kasę to mnie wykańcza. Dlatego wymyśliłam sobie, że powinno być tak, że matki z dwójką dzieci i powyżej, powinny mieć płacone za pracę w domu, normalną pensje, powiedzmy ok. 2 tys na rękę:), do tego studia i kursy językowe za darmo :) Za to złożyłyby zobowiązanie do wykształc...
  • Pisałam w wątku o mukowiscydozie że robilismy 2 lata temu badania Piotrusiowi (chlorki w pocie) z uwagi na czeste choroby. Wyszły w normie a mnie muko - obsesja została. Każdy kaszel przyprawia mnie o skurcz żołądka, jeszcze niedawno podlizywałam małego czy nie mocno słony jest. Wbiła mi się do głowy ta mukowiscydoza i siedzi choć wszyscy lekarze jakich pytam mówią że mam być spokojna, łącznie z lekarzami zajmującymi się chorymi na mukowiscydozę. A objawami towarzyszącymi muko są : m.in. ...
  • Szukam kwatery w Sopocie i cena nei schodzi poniżej 250zł za 3 osoby.... Oszalałam że chcę w Trójmieście coś nieco bardziej cenowo przyjaznego?
  • Dawałam małemu kapsułke z wit. D i K. No i wyślizgneła się i on ją połknął. O_o Tabletka jest z gliceryny i zelatyny. No i nie wie czy panikowac i lecieć do lekarza?? Zaraz zwarjuje :( Starałam sie zeby ja wypluł ale on tak szybko ją połknął że nie było szans.... Do pediatry dzowniłam ale powiedział "teraz szczepie i nie bede rozmawiał" NApisałam na dziecko24.pl i tam mi napisali ze powinna sie ta kapsułka wchłonąć ale ze mam obserować dziecko bo moze mechanicznie utrudnić prace jelit. ...
  • Dziewczyny biorę udział w konkursie. Błagam oddajcie głos na moją fotkę. Nr zdjęcia 78. zaradna-mama.blogspot.com/2013/04/przeglad-prac-nadesanych-na-konkurs.html WIerze w was i w to że mogę wygrać . Wiec plissssss Fota nr 78
  • Do którego domu samotnej matki mogę oddać trochę rzeczy? Macie jakieś namiary na te bardzo potrzebujące? Burdzia, Ty chyba znałaś jakiś.
  • Polecam artykuł dziecko.onet.pl/60380,0,11,podmiejska_sielanka,artykul.html
  • Co ty masz za suszarko-lokówkę? Szukałam, szukałam , pan w sklepie polecał to samo co ty no i kupiłam to obrotowe cudo! I co? Pół łba sobie prawie w to wkręciłam? Jakaś niemota jestem czy co?
  • Odkąd wróciłam do pracy, spotykam się z określeniem że jestem prawdziwa Matka-Polka. A mi jakoś się to określenie kojarzy z kobietą, która rodzi wiele dzieci, karmi je piersią, wychowuje, zajmuje się domem. Jak to jest u was? u mnie nagminnie określenie Matka-Polka jest stosowane do mam pracujących. A swoją drogą coraz więcej nas w firmie ;) teraz jest już 6 mam dzieci w wieku 1,3-2,5 roku. Wszystkie Matki-Polki ;)
  • www.onet.tv/12-latka-zmarla-rodzac,5484580,1,klip.html# szok, te kraje arabskie to powinni wymrozić, abym nie użyła bardziej dosadnego słowa.
  • Uważam, że mówienie do teściowej "mamo" nie zobowiązuje mnie do składania jej życzeń w tym dniu. Tym bardziej, że zwykle brzmi to "mamo, czy mogłaby mama..." A mimo to co roku mam lekkie wyrzuty sumienia. To całkiem dobra i czasem pomocna kobieta... tyle, że jej nie lubię. Imieniny, urodziny, nawet w dzień kobiet idziemy tam wszyscy z prezentem, który starannie wybieram żeby nie był "na odczepnego". A w dniu matki nie mogę. Wydaje mi się, że to byłoby z mojej strony totalne oszustwo, bo...
  • www.smog.pl/txt_gfx_audio/32164/najgorsze_matki_swiata/
  • dzisiaj zaliczyliśmy, niestety:>) pierwszy raz wizytę na ostrym dyżurze. Weekend mijał miło i spokojnie, nic nie zapowiadało dramatycznego wieczoru. Głupia matka (czyli ja) wydurniała się z dzieckiem, podrzucałam ją do góry i za którymś razem Mała grzmotnęła głową w żyrandol, Boże wolałabym sama z 10 razy własnym pustym łbem w coś przyrżnąć niż na coś narazić Basię. Niniua nawet mocno nie płakała, nie było rozcięcia ani wielkiego guza, za chwilę śmiała się jak gdyby nigdy ni...
  • Od 2 lat walczę z nadwagą, której nabawiłam się podczas brania antydepresantów. Trochę już schudłam ale do wymarzonego calu jakieś 15-18 kg. Od jakiegoś czasu waga stoi jak zaklęta. Frustruje mnie to bardzo i skacze z kolejnych diet na inne, odwiedzam dietetyków itp. Teraz dostałam propozycję od rodziców - sfinansują mi 2 tygodniowy turnus odchudzający w uzdrowisku w pobliżu mojego miasta. Kosztuje tyle że sama w życiu bym sobie na niego nie pozwoliła, zwłaszcza teraz kiedy czeka nas ku...
  • Zmrozilo mnie jak pierwszy raz o tym czytalam (chyba we wtrorek) straszna tragedia rodziny i koszmar no i slyszalam jak babcia mowila, ze to byl wczesniak i 2 miesiace na OIOMie lezala i walczyla o zycie...
  • Czy tylko ja tak mam? Od kiedy Oskar skończył roczek, zaczęłam strasznie chorować. Najpierw miałam koszmarne wysypki, czasami budziłam się rano ze spuchniętymi ustami i oczami - jakaś alergia, ale nie wiadomo na co. Padło podejrzenie na gronkowca, o młodemu na skórze znaleźli plamy. Potem nagle zachorowałam w czerwcu, więc środek lata właściwie, zatoki mi się posypały doszczętnie i od tamtej pory non stop leje mi się z nich do gardła, ciągle mam katar, ale taki z tyłu. Nie mam zatkanego nosa,...
  • Wybuchła nam dzisiaj kuchenka gazowa.... Całe szczęście chwile po tym jak wyszłam z Emilką z kuchni. Był straszny huk i jak weszłam to piekarnik był otwarty i palił w środku. Zadzwoniłam po właściciela mieszkania (wynajmujemy), a oni po pogotowie gazowe. Okazało się, że kuchenka była nieszczelna i ulatniał się gaz.. Ciekawe jak długo to trwało i ciekawe, czy to dlatego ostatnio stale boli mnie głowa... Faceci z pogotowia gazowego powiedzieli, że miałyśmy niezłe szczęście, bo par...
  • ...najpiekniejsze, najukochansze, najmadrzejsze itp prawda? Ja jak patrze na mojego synka to mam ochote zacalowac go na smierc :- ) a teraz jestem chora i staram sie nie zblizac :-// I uwazam ze TYLKO JA go znam najlepiej, ja wiem o nim najwiecej, ja wiem co on chce akurat, ja rozrozniam jego placz, ja wiem jak go ubrac, ja wiem ile on zje, ja wiem czy mu sie chce spac... Mialam nie byc zaborcza matka ale chyba oszalalam na jego punkcie! [URL= www.fotosik.pl/pokaz_obraze...
  • synek ma siedem tygpdni, jestem po cesarce w szpitalu był karmiony butlą, miałam od początku mało pokarmu, teraz jest wiecej ale samam woda, karmiłam co godzinę a i tak płakał bo sie nie najadał, dokarmiałam butelką. Od kilku dni, o czym pisałam, po piersi płacze ma wzdęcia, wierzga, odstawiłam piers na trzy dni, jak ręką odjął, dziecko śpi w ciagu dnia, wcześniej nie spał w ogóle, bo cały czas był głodny. Żeby było jasne nie tłumaczę sie tylko zarysowuje moja sytuacje. Postano...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.