matka

matka

(127 wyników)
  • i jednoczesnie zapowiedz bardzo kontrowersyjnej ksiazki "Bojowa piesn tygrysicy" www.rp.pl/artykul/598343.html "chinska matka" to synonim rodzica nastawionego na sukces swoich dzieci, okupiony potem, krwia i lzami.
  • Dziewczyny biorę udział w konkursie. Błagam oddajcie głos na moją fotkę. Nr zdjęcia 78. zaradna-mama.blogspot.com/2013/04/przeglad-prac-nadesanych-na-konkurs.html WIerze w was i w to że mogę wygrać . Wiec plissssss Fota nr 78
  • Wczoraj doszłam do wniosku, że nie podoba mi się ten system życia w którym tkwię od września, matka żona i kochanka, pracująca na 3 etaty....ja jestem stworzona do roboty, ale praca zawodowa...choć daje satysfakcję i kasę to mnie wykańcza. Dlatego wymyśliłam sobie, że powinno być tak, że matki z dwójką dzieci i powyżej, powinny mieć płacone za pracę w domu, normalną pensje, powiedzmy ok. 2 tys na rękę:), do tego studia i kursy językowe za darmo :) Za to złożyłyby zobowiązanie do wykształc...
  • Pisałam w wątku o mukowiscydozie że robilismy 2 lata temu badania Piotrusiowi (chlorki w pocie) z uwagi na czeste choroby. Wyszły w normie a mnie muko - obsesja została. Każdy kaszel przyprawia mnie o skurcz żołądka, jeszcze niedawno podlizywałam małego czy nie mocno słony jest. Wbiła mi się do głowy ta mukowiscydoza i siedzi choć wszyscy lekarze jakich pytam mówią że mam być spokojna, łącznie z lekarzami zajmującymi się chorymi na mukowiscydozę. A objawami towarzyszącymi muko są : m.in. ...
  • Szukam kwatery w Sopocie i cena nei schodzi poniżej 250zł za 3 osoby.... Oszalałam że chcę w Trójmieście coś nieco bardziej cenowo przyjaznego?
  • Dawałam małemu kapsułke z wit. D i K. No i wyślizgneła się i on ją połknął. O_o Tabletka jest z gliceryny i zelatyny. No i nie wie czy panikowac i lecieć do lekarza?? Zaraz zwarjuje :( Starałam sie zeby ja wypluł ale on tak szybko ją połknął że nie było szans.... Do pediatry dzowniłam ale powiedział "teraz szczepie i nie bede rozmawiał" NApisałam na dziecko24.pl i tam mi napisali ze powinna sie ta kapsułka wchłonąć ale ze mam obserować dziecko bo moze mechanicznie utrudnić prace jelit. ...
  • Do którego domu samotnej matki mogę oddać trochę rzeczy? Macie jakieś namiary na te bardzo potrzebujące? Burdzia, Ty chyba znałaś jakiś.
  • Co ty masz za suszarko-lokówkę? Szukałam, szukałam , pan w sklepie polecał to samo co ty no i kupiłam to obrotowe cudo! I co? Pół łba sobie prawie w to wkręciłam? Jakaś niemota jestem czy co?
  • Polecam artykuł dziecko.onet.pl/60380,0,11,podmiejska_sielanka,artykul.html
  • Odkąd wróciłam do pracy, spotykam się z określeniem że jestem prawdziwa Matka-Polka. A mi jakoś się to określenie kojarzy z kobietą, która rodzi wiele dzieci, karmi je piersią, wychowuje, zajmuje się domem. Jak to jest u was? u mnie nagminnie określenie Matka-Polka jest stosowane do mam pracujących. A swoją drogą coraz więcej nas w firmie ;) teraz jest już 6 mam dzieci w wieku 1,3-2,5 roku. Wszystkie Matki-Polki ;)
  • www.onet.tv/12-latka-zmarla-rodzac,5484580,1,klip.html# szok, te kraje arabskie to powinni wymrozić, abym nie użyła bardziej dosadnego słowa.
  • Zmrozilo mnie jak pierwszy raz o tym czytalam (chyba we wtrorek) straszna tragedia rodziny i koszmar no i slyszalam jak babcia mowila, ze to byl wczesniak i 2 miesiace na OIOMie lezala i walczyla o zycie...
  • www.smog.pl/txt_gfx_audio/32164/najgorsze_matki_swiata/
  • Od 2 lat walczę z nadwagą, której nabawiłam się podczas brania antydepresantów. Trochę już schudłam ale do wymarzonego calu jakieś 15-18 kg. Od jakiegoś czasu waga stoi jak zaklęta. Frustruje mnie to bardzo i skacze z kolejnych diet na inne, odwiedzam dietetyków itp. Teraz dostałam propozycję od rodziców - sfinansują mi 2 tygodniowy turnus odchudzający w uzdrowisku w pobliżu mojego miasta. Kosztuje tyle że sama w życiu bym sobie na niego nie pozwoliła, zwłaszcza teraz kiedy czeka nas ku...
  • Uważam, że mówienie do teściowej "mamo" nie zobowiązuje mnie do składania jej życzeń w tym dniu. Tym bardziej, że zwykle brzmi to "mamo, czy mogłaby mama..." A mimo to co roku mam lekkie wyrzuty sumienia. To całkiem dobra i czasem pomocna kobieta... tyle, że jej nie lubię. Imieniny, urodziny, nawet w dzień kobiet idziemy tam wszyscy z prezentem, który starannie wybieram żeby nie był "na odczepnego". A w dniu matki nie mogę. Wydaje mi się, że to byłoby z mojej strony totalne oszustwo, bo...
  • dzisiaj zaliczyliśmy, niestety:>) pierwszy raz wizytę na ostrym dyżurze. Weekend mijał miło i spokojnie, nic nie zapowiadało dramatycznego wieczoru. Głupia matka (czyli ja) wydurniała się z dzieckiem, podrzucałam ją do góry i za którymś razem Mała grzmotnęła głową w żyrandol, Boże wolałabym sama z 10 razy własnym pustym łbem w coś przyrżnąć niż na coś narazić Basię. Niniua nawet mocno nie płakała, nie było rozcięcia ani wielkiego guza, za chwilę śmiała się jak gdyby nigdy ni...
  • Czy tylko ja tak mam? Od kiedy Oskar skończył roczek, zaczęłam strasznie chorować. Najpierw miałam koszmarne wysypki, czasami budziłam się rano ze spuchniętymi ustami i oczami - jakaś alergia, ale nie wiadomo na co. Padło podejrzenie na gronkowca, o młodemu na skórze znaleźli plamy. Potem nagle zachorowałam w czerwcu, więc środek lata właściwie, zatoki mi się posypały doszczętnie i od tamtej pory non stop leje mi się z nich do gardła, ciągle mam katar, ale taki z tyłu. Nie mam zatkanego nosa,...
  • Posłuchajcie... piosenka mówi o chłopcu co prawda, ale mamy dziewczynek też się wzruszą... zapewniam. Nie wiem do końca czy piosenka jest o dziecku czy o mężczyźnie, ale w odniesieniu do macierzyństwa to najpiękniejsza piosenka jaką słyszałam. Wsłuchajcie sie w tekst. jak coś to możecie przeczytać go tutaj -> www.metrolyrics.com/childhood-dreams-lyrics-nelly-furtado.html www.youtube.com/watch?v=wGtI8m8hW3A&p=FAFA2F817DFD1066&index=11 To mnie tym bardziej wzrusza, że kiedyś mój wujek...
  • W Krakowie 8 st. Swetry w ruch...Szkoda ze lato takie krotkie :((( --
  • Wybuchła nam dzisiaj kuchenka gazowa.... Całe szczęście chwile po tym jak wyszłam z Emilką z kuchni. Był straszny huk i jak weszłam to piekarnik był otwarty i palił w środku. Zadzwoniłam po właściciela mieszkania (wynajmujemy), a oni po pogotowie gazowe. Okazało się, że kuchenka była nieszczelna i ulatniał się gaz.. Ciekawe jak długo to trwało i ciekawe, czy to dlatego ostatnio stale boli mnie głowa... Faceci z pogotowia gazowego powiedzieli, że miałyśmy niezłe szczęście, bo par...
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.