matura

(146 wyników)
  • Zbieram opinie na temat kursów do matury z dowolnego przedmiotu wykonywanych przez AP edukację. Jak były przeprowadzane. Jaką miały skuteczność. No i oczywiście czy pomogły ją zdać (maturę)
  • mam pierwsze przecieki z matury na maj 2013 zapewniam ze te przecieki beda na maturze w maju link do pobrania: bit.ly/Yd8T7l
  • W 2010 roku ma zostać wprowadzona obowiązkowa matura z matematyki. Nigdy jej na maturze nie było. Nie wszyscy są dobrzy z tego przedmiotu, co więcej te osoby znacznie przeważają, a jakoś nie wierzę, że matura będzie banalnie łatwa, jak to mówiło Ministerstwo Edukacji. Nie rozumiem czemu niektórzy mają zdawać maturę z czegoś co nie przyda im się w życiu oraz z czegoś co może nie pozwoli dostać im się od razu na wymarzone studia. To bez sensu. Wiem, że większośc osób myśli tak sam...
  • nie można było by zrobić testu owiele lepiej by napewno poszedł a tak to ......nom
  • a tak prawdę powiedziawszy, ja chodziłem do kalsy humanistycznej, ale uważam, że matematyka powinna być przedmiotem obowiązkowym na maturze, w formie najprostszej, ale uczy logicznego myślenia, a tego niestety, polakom w chwili obecnej brak, i to bardzo brak :) co widać na przykładzie, począwszy od sejmu, a skończywszy na wyborach i referendach :)
  • Witam, chciałem poruszyc ten temat , bo uczac sie do jutrzejszejmatury bazowałem na zadaniach z lat 90 z egzaminów wstepnych na studia. jedyne co mogę powiedziec ze to co było na probnej w tym roku albo w poprzednim to jest praktycznie odsetek umiejetnosci ktore trzebamiec w porównaniu do lat z konca ubiegłego wieku. to co moze nas usprawiedliwic to system3 letniego liceum, ciekawimnie jakie zadania czekaja na nas jutro ;]
  • Wzory redukcyjne, parzystość, okresowość? Myślałam jeszcze o funkcjach kątów podwojonych, ale widzę w informatorze, że będą.
  • kilka rysunków zrobiłam na maturze ołówkiem, i własnie przeczytałam ze to niedozwolone. nauczycielka matematyki, mówiła że przy rysunkach można:| myślicie że mogą mi unieważnić mature? czy w ogóle słyszeliście o podobnych wypadkach? strasznie się martwię tym. pomocy!
  • Podajcie wreszcie te zadania!
  • Witam Jakie polecacie bardziej ciekawe i ambitniejsze zbiory zadan i arkuszy do powtorki materialu przed matura? Nie piszcie o Kielbasie, bo to oczywiste :)
  • Siemka. Jak tam wam idą przygotowania do matmy :D bo mi hmmm...nie najlepiej, zwłaszcza jak zdaje rozszerzenie ;p A tak w ogóle to piszecie próbną maturkę ? Ja mam w czwartek ;p Napiszcie o waszych odczuciach po próbnej :D
  • czy to znaczy ze matura bedzie niezaliczona? zakreslalem tylko koleczkami odpowiedzi A B C D pod zadaniami ale zapomnialem wypelnic ta karte odpowiedzi na koncu i wyszedlem to znaczy ze czeka mnie poprawka?
  • Witam! Mam do sprzedania 7 zeszytów (w formie elektronicznej - 2 płyty ze zdjęciami) 90 kartkowych formatu A4 zawierających POPRAWNIE rozwiązane zadania z obu zbiorów Andrzeja Kiełbasy. Rozwiązanych jest ok 80-90% zadań zarówno tych z poziomu podstawowego jak i rozszerzonego. Każde zadanie podpisane jest własnym numerem ze zbioru, każdy dział oznaczony na inny kolor. Są to zadania rozwiązane przeze mnie, bardzo czytelne i przejrzyste. Zeszyt 1: Liczby rzeczywiste i zbiory, Funkcje, F...
  • Jak oceniacie trudność matury z matmy w 2009 r. na poziomie podstawowym i rozszerzonym....Jakie zadaanka?????
  • [b]Czy są może jakieś informację co będzie na egzaminie?[/b]
  • Jestem nauczcielem matematyki w gimnazjum, ale jak większosć nauczycieli tego przedmiotu dorabiam sobie do pensji korepatycjami. Stąd moje pytanie: mam na korepetycjach ucznia 1 klasy liceum, który chce zdawać matematykę na maturze i ja mam najbliższe 2 lata go do tej matury przygotować i potrzebuje jakiegoś zbioru zadań przygotowujących do matury z tego przedniotu. Co mi polecacie??? Pozdrawiam gorąco i zyczę Wesołych Świąt.
  • Przed chwilą rozwiązałem tą mature w 40 min 37 s to jest śmieszne ale tak zrobiłem. Niech mi ktoś powie że nowa to banał to opluje.Te zadania to można w pamięci porobić prawie. LUDZIE GDZIE JEST SENS matury i gdzie sprawiedliwość.Teraz te głąby dostana sie na studia a my NIC KUUUU.. FRAJERY ze tak powiem.
  • Niema sprawiedliwości na tym świecie. Co za bezmózgi zarządzają tym CKE?? Porównajcie wszyscy starą mature z matmy z nową!!To jest przecież jedna wielka przepaść. Na starej 4 zadania bardzo łatwe do rozwiązania w 5 godzin - na nowej 10 zadań trudnych do bólu w 2 godziny!!PARANOJA!!Do czego w tym kraju dochodzi. Czy kogoś tutaj pogięło??Kogo CKE chce z nas zrobić?? Geniuszy??Do cholery przeciez im się to nie uda, niema szans. "Starzy maturzysci" zdadzą mature na piątki (takze ci bez...
  • Bardzo ciekawe, ze osoby ktore mowia iz ta matura byla prosta to osoby ktore NIEZDAWALY tej matury.. Wy bando pajacow, w domu, na spokojnie, kiedy czas nie nagli, bez stresu, to ja tez moge rozwiazac te zadania.. Zdawanie matury to jednak cos ZUPELNIE innego, a stres jest waznym czynnikiem przez ktory moze sie wszystko pogmatwac.. Znalezli sie chojracy, ktorzy z dupa przed komputerem rozwiazali sobie zadania, a wiekszosci z nich to zapewne studenci.. Normalnie zal dupe sciska jak sie w...
  • Jak wiekszosci z maturzystow, mi takze matma poszla baaardzo slabo i w tym roku moge zapomniec o studiach na ktore planowalem wstepnie isc.. Ale ludzie, przeciez to nie koniec swiata.. Czy ktos powiedzial ze nie bedziecie mogli poprawic tej matury ? Do stycznia jest baaaardzo duzo czasu na douczenie sie i napisanie matury perfecto, i spokojne dostanie sie na wymarzone studia w przyszlym roku, a domyslam sie ze CKE wyniesie jakies wnioski z tegorocznej matury i poprawi conieco.. A co ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się