matura

(120 wyników)
 • Pogratulowac podejscia i sukcesu, wszystkim uczniom, ktorzy zdali miedzynarodowa. Sa jeszcze tacy, ktorzy reprezentuja jakis porzadny poziom, a nie matura podstawowa na 30%, ktora statystycznie rzecz biorac moglby zdac nawet szympans. jedno ale "Od naszego państwa nie dostałem w życiu nic". Otoz dostales i to bardzo duzo. Szkole, mozliwosc matury miedzynarodowej a teraz studia na UJ. Dostales baardzo duzo.
 • Znam jedną "utalentowaną" co zdała maturę bez przychodzenia na egzamin.Mimo,że była zerem maturę zaliczyła na 4.Mamusia odpowiednio "umotywowała'" p.Dyrektora:)
 • [i]Zdawała wos, a "myślała", że to fizyka. Zdawała matmę, a "myślała", że to polski. Siedziała w szkole, a myślenia jej nie nauczyli.[/i]
 • W artykule jest błąd nie odbyła się wczoraj a dzisiaj! Pisałem dzisiaj tą maturę. I jednym słowem porażka. Spartolili stronę konkretnie. Działa to to dobrze tylko w IE, do tego albo się zawiesza, albo na początku po kilku pytaniach wyskakuje ankieta zakańczająca maturę i trzeba wszystko od początku robić albo jeszcze inne jaja. Gdyby tak miała się odbywać matura w całej Polsce to pewnie by ją zaraz unieważnili. Szkoda, że dziennikarzyna nie napisał nic o problemach tylko wychwala pomysł.
 • Patrzę na moich, chętnych inaczej, gimnazjalistów i myślę sobie, że 1/4 z nich za kilka lat obleje maturę. Moja wina? Ich wina? Rodziców wina? Pani Hall wina? Giertycha wina? X.X wina?
 • Ło matko, znowu jakieś teoretyzowanie. Wystarczy CHCIEĆ, żeby się czegoś nauczyć. Szkopuł w tym, że mało komu się chce. Pół życia w necie, drugie pół przesiadywanie w knajpach, więc na przyswajanie wiedzy niewiele zostaje. W dzisiejszych czasach o nauce mało kto myśli, bo to nie jest trendy. Szkoły się ZALICZA po najmniejszej linii oporu, by dostać papierek ukończenia.
 • Szczegółowe informacje na stronie OKE (www.komisja.pl). Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź --- Nieprawda. Na podanej stronie nie ma szczgółowych informacji na temat wyników matur. Czyli GW jak zwykle kłamie :)
 • Mało to reprezentatywne. Zapewne większość przystępujących do testu to byli ludzie rasy białej, heteroseksualni? ;-) A na poważnie: - zbyt mała próbka, zbyta mała ilość badań (1 raz) - próbka niereprezentatywna - zgłaszali się ochotnicy, musieli mieć dostęp do Internetu - różnica wynosi raptem 4%, sądzę że błąd pomiaru jest większy. Nie mam pretensji do dziennikarzy, ale do człowieka z tytułem doktora, który podaje takie wyniki. To nieprofesjonalne.
 • A dajcie ludzie spokój. Poziom matury podstawowej z matematyki to poziom depresji. Jeśli ktoś by tego nie zdał, musiałby być absolutnym debilem. To jest istna porażka, poziom edukacji w Polsce leci w dół w postępie geometrycznym (patrząc na zadania z tej podstawowej matematyki podejrzewam, że przeciętny maturzysta nie wie o czym piszę). Gdzie ta stara dobra matura? 5 zadań, 3 do wyboru (i tylko 3). Nie rozwiążesz jednej części zadania to nie pójdziesz dalej. Myślę, że to co dzisiaj ...
 • [i]"W tym roku poprzeczka została zawieszona wyżej. W matematycznym arkuszu uczniowie znaleźli m.in. zadania na twierdzenie Pitagorasa i z rachunku prawdopodobieństwa."[/i] Brak słów. Zdawałem maturę z matematyki piętnaście lat temu. To przecież wcale nie tak dawno. Z tego co czytam, to był to zupełnie inny egzamin. Jeśli utrzymamy taką tendencję, to za następne piętnaście lat wysoką poprzeczką będzie dodawanie i odejmowanie.
 • Chciałbym zauważyć że matura ta jest korzysta dla zdających. Jednego dnia i koniec myślenia o tym stresie. My zdający po raz ostani tzw. starą maturę mieliśmy bite 5 godzin siedzenia i jakoś nikt z nas nie protestował. Wy przynajmniej dostajecie godzinną przerwę, w której możecie wyjść, przewietrzyć się, ochłonąć, wymienić poglądy, ewentualnei czegoś douczyć. Także wasz protest uważam za śmieszny bo przed wami studia i tam dopiero poznacie co to stres (oczywiście na niektórych k...
 • Fatalny pomysł. /Gdabski
 • a co tam u młodzieży z 26ego ?
 • W szkole baletowej zdawały tylko 4 uczennice i matura się odbyła!!!
 • Kochany Rynio będzie niepocieszony. Teraz na prawdę tablica będzie zielona, a delta będzie się Wam śniła po nocach:)
 • No wspaniale, po cholere ktos zdaje WOS na podstawie?! I jaki niby po tym kierunek?! Mowie wam, to jest wylegarnia bezrobotnych magistrow.
 • świetne wyniki! gratuluję polskiego!!! :)))
 • Tak, arkusz to kilka stron. Powiedzmy 20. Czyli koszt jego odbicia na ksero to 2-3 złote na ucznia. Czy to naprawdę taki majątek? Czy coś takiego jak komitet rodzicielski już nie istnieje? A może szkoła (XXVI LO) poprosi o finansowe wsparcie absolwentów, którzy miesiąc temu świętowali 60-lecie szkoły? Czy pani dyrektor nie chce solidnie przygotować maturzystów? Za czasów ś.p. Dyrektor Falak te kilka złotych by się znalazło. Nawet jeśli uczniowie by się mieli zrzucać. A czy cotyg...
 • "Maturzyści poprawiali matematykę zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa - zdał co drugi." Ten podtytuł świadczy, że autor artykułu jest matematycznym analfabetą i jednocześnie idiotą. Bo tylko zadufani w sobie idioci popisują się swoim analfabetyzmem. Ale to przecież... GW :>>>
 • Poszukuję szkoły gdzie dobrze przyszykują do matury i gdzie najlepiej zdawać ten egzamin?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się