Forum   matury

matury

(32 wyniki)
  • I dobrze gdzie jest powiedziane, że każdy ma mieć mature a codopiero studia wyższe???pa.
  • Na jaką pracę może liczyć w Warszawie 22latek z maturą i uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej, ale bez doświadczenia? Interesuje mnie przede wszystkim jakiego rodzaju to może być praca, zarobki mają drugorzędne znaczenie.
  • Uczę j,angielskiego - przygotowuję do matury,FCE,nauka języka dla pracowników firm i zainteresowanych zakładów pracy. Gwarantowana solidność. TEL.501 391 995 Możliwość wystawienia rachunku. Bardzo korzystne warunki finansowe.
  • O jakie "kwiatki" chodzi? Ano podam to na przykładzie. Koleżanka w końcu lat 90, ze średnim wykształceniem, ale bez matury, została zatrudniona w ZUS-ie (bez znajomości). Stanowisko wprawdzie podrzędne, płaca minimalna, ale pracuje do dzisiaj. Tyle że obecnie na podobne stanowiska jest wymagane nie tylko wyższe wykształcenie, ale i przejście konkursu z różnymi testami. Ona się śmieje ludziom po studiach w twarz, którzy uczą się do tych różnych testów. Ona sobie tam pracuje, nie mając ...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.