meble

meble

(29 wyników)
  • czy ktos z Was ma meble kuchenne Bodzio? jak sie sprawuja? czy warto je kupic? A pokojowe - tj. regały i wypoczynek? są tanie, ale czy nie rozpadną sie po roku? milego tygodnia wszystkim! Kasia
  • witam, możecie podpowiedzieć gdzie kupić lub zamówic "na miarę" meble kuchenne? Takie, żeby nie kosztowały tyle co używany samochód? Dla średno zarabiającej dziewczyny firmy takie jak Forte czy Taurus sa za drogie.......niestety, Pomózcie prosze, pozdrawiam wszystkich forumowiczów M.
  • Jak w temacie - poszukuję dobrego, sprawdzonego stolarza, który zrobiłby regał, szafę oraz szafki w łazience. Z wszelkie kontakty będę wdzięczna:)
  • hej szykuje nam się nowa kuchnia w nowym M czy możecie polecić jakiegoś zręcznego majstra od mebli na wymiar, który przy okazji potrafi też budować szafy wnękowe? bardzo proszę o pomoc pozdrawiam
  • nieruchomosci.onet.pl/details.asp?CategoryID=30798&ID=103997380
  • Witam Macie jakąś dobrą a zarazem nie drogą (czy takie 2 w jednym jest mozliwe - a może tak)firme która robi kuchnie na wymiar. Nie szukam najtańszych opcji, zalezy mi na jakości ale nie chce płacic cen jakie oferuje np hth.
  • Czy macie jakieś ciekawe rozwiązania - fajne pomysły na kuchnię? chodzi mi głównie o jakieś estetyczne i funkcjonalne rozwiązania dotyczące samych mebli jak i otoczenia w kuchni, bardzo chętnie obejrzę fotki Waszych kuchni. Wlasnie jestem w trakcie planowania kuchni. pomóżcie :D
  • NIKA 260

(11)
    czy ktoś kupił meble kuchenne brw z serii Nika 260 z frontem drewnianym? jakieś opinie? Warto, nie warto kupić?
  • Poszukuję rozkładanej sofy (żeby po rozłożeniu miała ok. 140 na 200cm)) z dwoma fotelami. Chciałabym, żeby cały komplet nie kosztowal więcej niż 1500zł. Gdzie można kupić meble tapicerowane we Wrocławiu (tanio!!!) poza BRW, Domar, Bodzio, Polonia (Forte), Abra, Jysk? Czy są jakies godne polecenia sklepy -poza wcześniej wymienionymi-gdzie będę mieć zapewniony dowóz gratis? Proszę o rady!!!
1 2 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.