Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      medycyna pracy

medycyna pracy

(5 wyników)
    • Witam Czy są jakieś osoby które pracuja w jakiejś przychdni medycyny pracy albo coś podobnego?? Chciałabym zapytać jak u Was w przychodniach działa orgaznizacja pracy. Muszę zoorganizować ten kanał usługi i nie wiem jak się za to zabrać...Pomocy...nie wiem jak to zoorganizowac bo teraz oraganizacja dnia z medycyna działa KOSZMARNIE...Kolejki...kłótnie pacjentów kto był pierwszy itd...
    • Idę do kolegium nauczycielskiego. Dostałam ze szkoły zaświadczenie do wypełnienia przez lekarza. Powiedzieli, ze może podpisać to internista. Tylko, że żaden nie chce. Odsyłają mnie sobie od jednego do drugiego. Wysłali mnie w końcu do poradni medycyny pracy. Ale tam sie dowiedziałam, że muszę mieć skierowanie z uczelni. A mi nic takiego nie dali. Jutro jadę do kolegium dowiedzieć się co jest i być może dostanę skierowanie. Ale mogę go nie dostać, bo są wakacje i mogą być ludzie na urlo...
    • Mam pytanie: Czy w/w zaswiadczenie moze wystawic tylko i wylacznie przychodnia, do ktorej jestem zapisany od dawna i która ma moją kartę historii chorób (czy jak to sie terz nazywa), czy tez każda przychodnia na podstawie "oględzin" na miejscu? Sprawa jest dość pilna
    • Otóż zrobiłam sobie ślicznie badania na książeczkę za które zapłaciłam 80 złotych. I teraz nagle pojawił się kolejny porblem kto ma mi ją wypełnić?? W sanepidzie powiedzieli mi,że mój lekarz rodzinny... szkoda tylko,że On nie ma do tego uprawnień!! Więc co teraz?? Muszę iść prywatnie i znów zapłacić za głupie wpisanie,że jestem zdrowa?? Porszę pilnie o pomoc, bardzo wazne jest to dla mnie. Pozdrawiam.
    • Witam! Mam pytanie. Jak wyrobić sobie pracowniczą książeczkę zdrowia. Otóż obecnie potencjalny przyszły pracodawca wysłał mnie na badania wstępne celem zdobycia zaświadczenia o zdolności pracy na danym stanowisku (badania to krew,mocz,ekg,rtg płuc). I teraz konkretne pytanie - gdzie i jak wyrobić sobie książeczkę - taką w której później byłyby wyniki badań okresowych. Nie chcę za każdym razem przechodzić tych badań bo mam jeszcze w perspektywie inną pracę - stoję przed wyborem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się