metal

metal

(4 wyniki)
  • omg :))) tez sie dawno nie skusiłam, zeby tam wejść - i nie żałuje :))) ostatnio zamawiałam kanapki z okienka, były takie sobie - bez charakteru, niby świeże ale jakies zakonserwowane jednak. więcej nie podejdę. lancze natomiast sie rozmnożyły w mieście - od najtańszych po 10 zł (co tam ląduje na talerzu za te cene? pies zmielony z budą i łańcuchem???), po te w dobrych restauracjach (nawet ancora ma podobno i copernicus). chetnie przeczytałabym jakiś test porównawczy ;)))
  • wyjezdzam wlasnie do krakowa. jestem ciekawa, gdzie moglabym napic sie na powietrzu dobrej kawy (niekoniecznie drogiej), lub ktory pub warto odwiedzic - niekoniecznie w celu picia alkoholu, ale taki z dobra muzyka, klimatem i mozliwoscia poznania ludzi
  • Wymiencie jakies najpopularniejsze miejsca gdzie spotykaja sie maniacy muzyki metalowej , pomocy!!!!!!!!
  • Ja nie mogę znaleźć fajnego pubu ze speed i thrash metalem coś w stylu muzyki końca lat 80-tych, ale bez chamstwa akurat dla 30 - letniego emeryta :)
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.