Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

miejsca

miejsca

(381 wyników)
  • Proszę polećcie jakiś fajny nocleg, pensjonat itp. Wybieram się z mężem i rocznym dzieckiem na kilka dni i szukamy noclegu w jakimś fajnym miejscu....nie interesuje nas odludzie , cisza i spokój...bardziej jakieś miasto gdzie będzie można wyjść na spacer, do jakieś knajpki, tak żeby było co robić jakby pogoda nie dopisała itp.Nie ważne czy może czy góry, czekam na propozycję:)))
  • Prosze o namiar na najciekawsze miejsce noclegowe na terenie Jury, które mogłoby byc bazą wypadową w weekend majowy.
  • Kochani, wpisujcie swoje ulubione miejsca w Krakowie, takie, które nie są umieszczone w każdym przewodniku, a są magiczne :). Takie, które byście pokazali osobie, która oprócz zwiedzania oczywistych zabytków chciałaby poczuć atmosferę tego miasta :)). pozdrawiam i czekam na Wasze propozycje! Agi :)
  • Przenosze tutaj podtemat, który pojawił się w wątku "Gustownie urządzone pensjonaty". Szukam cichego, spokojnego miejsca gdzie można się ukryć przed światem, czuć jak w domu i zachować możliwie największą prywatność. Np. mały domek z gankiem, na którym można jeść śniadanie, czytać, malować, polozony w lesie, żeby blisko było jezioro. Chodzi mi o takie miejsce gdzie człowiek, na jakis czas (troche dłuższy niż typowe, urlopowe 2 tygodnie), przenosi się z bieżącego zycia i ciagl...
  • Witam! Zostałam przez moja firmę (z Podkarpacia) oddelegowana do przygotowania wycieczki integracyjnej właśnie na w/w Szlak Piastowski. - ile dni planować (wiadomo, każdego kościółka i zameczku zwiedzać nie zamierzamy). Jak by to w ogóle ułożyć? - wstępy, przewodnicy - czy są jakieś atrakcje których unikać, albo takie, które zdecydowanie polecacie? Wszelkie inne rady mile widziane :) Pozdrawiam - Małgorzata Korzuszyńska, Kolbuszowa
  • Prawdziwa "złota, polska jesień" - taka, kiedy drzewa mienią się złoto-rudymi kolorami, trwa w Polsce kilka, góra kilkanaście dni pod koniec października, przy czym w różnych regionach kraju lub w różnych latach pojawia się ona trochę wcześniej lub trochę później. Dlatego osobie z daleka trudno na nią trafić. Czy na Jurze jest już taka jesień - najpiękniejsza do zwiedzania tego regionu? Kiedy dokładnie w październiku warto wybrać się na Jurę? Zależy mi w szczególności na opiniach osób często ...
  • Szukam miejsca na zjazd rodzinny - mniej więcej w środku Polski, żeby wszyscy mieli w miarę blisko (z Pomorza, ok. Wrocławia i Katowic). Ostatni wekend sierpnia - 27-29.08.2010r. Może byc niski standard: wieloosobowe pokoje, wpólne łazienki lub domki kampingowe - dla ok. 50 osób. - z możliwością wykupienia na miejscu wyżywienia, - z dostępem do kuchni, - z dużą salą (typu świetlica), - z parkingiem.
  • Czy poza świątecznym stołem znacie może jakieś fajne miejsce na wielkanoc?? Może gdzies jeszcze na koniec marca można pojeździć na nartach??
  • Witam Wraz z rodziną planuję wypad na majówkę w okolicach Śląska, Dolnego Śląska. Muszę zaplanować kilkudniową wycieczkę dla rodziny po tych i przybliżonych rejonach. Każdy dzień w innym miejscu. Szukam miejsc zdala od zgiełku, aby obcować z przyrodą. Mam już kilka miejsc, w takim klimacie ale szukam jeszcze 2-3 miejsc, aby dopełnić tydzień objazdu. Może moglibyście polecić coś w tych klimatach jak poniżej. Planujemy objechać kilka ciekawych miejsc gdzie można zatrzymać się, ...
  • Mazury to wspaniałe krajobrazy, wielorakie dziedzictwo kulturowe i...mimo licznej liczby wielbicieli, mnóstwo miejsc do odkrycia. www.ciekawemazury.pl/ Na portalu ciekawemazury.pl nie musicie czytać reklam, po prostu ich tam nie ma. To portal założony i prowadzony przez ludzi, którzy lubią mazury i chcą je pokazać innym.
  • Witam W czerwcowy długi weekend mam zamiar wybrać się do Zamościa, proszę o radę co koniecznie trzeba zwiedzić, w tym troszkę zapomnianym, lecz pięknym mieście i jego okolicy. Może ktoś zaproponuje dobrą restaurację, park, lub miejsce które warto odwiedzić. Serdeczne dzięki za odpowiedzi.
  • Jedyne w Polsce uzdrowisko, gdzie leczy się choroby wątroby. Cisza, spokój,relaks. Jak ktoś chce zabawy, deptaków, pokazów mody, niech tam nie jedzie bo tam tego nie ma. I dobrze. Byłam tam w ubiegłym roku i będę jeździła częściej. Cudowne miejsce.
  • Znacie jakieś miejsca w Małopolsce gdzie można spędzić miło czas. Zależy mi żeby nie było bardzo drogo. Odpada Zakopane bo jeździmy tam co roku i trochę nam już zbrzydło...
  • witam wszystkich, chcialbym zabrac dziewczyne na kilka dni w jakies ladne miejsce.. mozecie cos polecic?
  • witam wszystkich i prosze o pomoc...zamierzam pokazac Krakow przyjacielowi z zagranicy...bedziemy 3 dni..prosze o info gdzie smacznie zjesc...co zobaczyc oprocz standartowych miejsc...gdzie spedzic milo czas wieczorem...moze jakies puby z fajna muzyka ...bede wdzieczna za wszelkie informacje
  • Planuję spędzenie weekendu na Podlasiu - z kuligiem, ogniskiem i zwiedzaniem miejsc kultu religijnego. Czy ktoś może polecić jakieś tanie noclegi w okolicach Białegostoku? Poszukuję miejsca spokojnego i zacisznego. Znalazłam całkiem ciekawą ofertę miejsca noclegowego www.swietawoda.pl - czy ktoś z Was może miał okazję tam gościć?
  • Witam Planuję z żoną długi weekend majowy w Bieszczadach (samochodem). Moze mogłibyście poradzić ciekawe (ciche, małe, najlepiej nad wodą) miejsce do spania. Pozdrawiam
  • cześć, z moim chłopakiem mamy wolne pod koniec marca - dostał "przymusowy" urlop ;p Myślimy nad tym, aby gdzieś sobie wypaść w tygodniu na jakieś 3-5 dni. Mieszkamy w Warszawie. Szukamy fajnego miejsca, gdzie można coś zobaczyć, powłóczyć się i miło spędzić czas. Może coś znacie, gdzieś już byliście? Kasia
  • Planujemy z mężem wybrać się na cały majowy weekend do Lichenia tzn. 5 dni. Oprócz zwiedzenia Bazyliki chcielibyśmy też dobrze wypocząć, słyszałam, że tam jest jezioro.Proszę o poradę czy to faktycznie dobry pomysł, czy to atrakcyjna okolica i czy się tam nie zanudzimy. Co jeszcze ciekawego w pobliżu można zwiedzić?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.