miejsca

(378 wyników)
  • Jakie znacie takie miejsca?? Ja znam górę Ślężę, Wawel, kamienne kręgi w Odrach, Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej, no i może Emilcin( tam bylo pierwsze polskie spotkanie z ufo III stopnia). Może znacie coś jeszcze. Dzięki.
  • witam, szukam pomysłu na weekend. mąż - imprezowiec, wielbiciel szybkich bitów, ja domatorka, lubię zwiedzanie. jakieś miejsce które łączy jedno i drugie? jesteśmy z warszawy, więc do Szczecina czy wrocławia ciut za daleko.
  • Znacie jakieś fajne miejsca do zobaczenia za Jurze Krakowsko - Częstochowskiej? Wybieramy się na długi weekend i coś byśmy pooglądali i poszwędali się... Z góry dzięki
  • chce uniknąć MEZALIANSU.
  • Co byście poradzili do zwiedzenia w Polsce obcokrajowcowi którego nie interesują miejsca opisane w przewodnikach. A więc nie Wawel, nie Zakopane, nie jeziora mazurskie i pod żadnym pozorem Wieliczka czy Kazimierz Dolny. Chodzi o coś unikalnego, niekoniecznie ładnego w dosłownym sensie ale oryginalnego, ciekawego, co trudno zobaczyc gdzieś na Zachodzie? Dla przykładu: W Warszawie pokażę mu: 1. Stadion X lecia - czegoś takiego nigdzie na Zachodzie nie ma. 2. ulicę Ząbkowską, Wolę -...
  • Jesli znacie jakies ciekawe miejsce, w miare tanie locum - prosze o pomoc! :)))
  • Jestem bardzo wzruszona i jednoczesnie zadowolona, że ktoś "odkrył" te piękne i bardzo urokliwe miejsca naszegi kraju. Przyznam szczerze, że chociaż pochodzę z tego rejonu sama wiele o nim nie wiem. Dzieki jednak takiemu artykułowi pobudziłam się do jeszcze większego zgłębiania i odkrywania piekna moich ojczystych regionów;) Polecam więc wszystkim Studziannę(tam akurat byłam i potwierdzam!!)a sama mam zamiar zwiedziś pozostałe miejsca. A więc miłego odkrywania piękna!!
  • gdzie można zobaczyć coś ciekawego, albo po prostu milo spędzić czas, w okolicach Warszawy , a jeszcze lepiej Pruszkowa? Jak najlepiej tam dojechać samochodem, rowerem? z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Szukam jakiegoś spokojnego miejsca , gdzie można w pełni sie zrelaksować..Interesuję mnie wyjazd na majówkę. Możecie polecić coś z dala od hałaśliwego miasta, ale jednak z odrobiną luksusu?
  • Jest mnostwo pensjonatow i malych hoteli w pieknym otoczeniu, oferujacych doskonale jedzenie i dodatkowy serwis jak masaze i in. Gory sa piekna, jeziora jeszcze bardziej, a plaze morskie nie ustepuja najlepszym. Tyle, ze woda zimna. To wszystko za znacznie bardziej dostepne ceny. Ja mam w nosie Karaiby-jade nad polskie morze. Bylam w Szczawnicy i zachwycilam sie!
  • Witam! Tworzymy portal dumnizpolski.pl i poszukujemy okazów przyrody: gatunków, miejsc, mikrosystemów, ewenementów przyrodniczych, o których nie wszyscy Polacy wiedza, a o których dowiedziec sie powinni. Licze na wasza wiedze i doświadczenie w podrózach po Polsce! Pozdrawiam Serdecznie! Maciek dumnizpolski.pl
  • Szukam miejsc w Polsce gdzie krótki (2-3 dni) pobyt byłby odpoczynkiem dla nas a zarazem gdzie byłyby jakieś atrakcje dla dzieci (2 i 4 lata).
  • Witam Jakie macie ciekawe miejsca na Ziemi Kłodzkiej, które lubicie, odwiedzacie i czy może znacie jakieś ciekawe historie z nimi związane? Pozdrawiam - Syrioosh
  • Jasli znacie jakies atrakcyjne miejsca w kraju to napiszcie.Dziekuje za odpowiedzi.
  • Co jest w Polsce do zobaczenia poza obiektami sakralnymi?-wlasnie takie pytanie postawili mi znajomi z Kanady.
  • Szukam jakiegoś fajnego miejsca, gdzi można by spędzić miły weekend we dwoje. Najchętniej jakiś dworek lub pałacyk, jednym słowem coś romantycznego. Znacie coś takiego?
  • Urlop

(13)
    Witam forumowiczów! Szukam dobrego ośrodka w rejonie Mazur czy ktoś może mi coś polecic? Na początku maja byłem z rodziną już w Kotlinie Kłodzkiej i przekazuję informację że jest to wspaniałe miejsce do aktywnego wypoczynku tz. spacery, rower itp. Spaliśmy w Kudowie Zdrój (ładne uzdrowisko, widac że dużo się tam zmieniło na lepsze) dokładnie w Willi SPA SCALIANO i z czystym zumieniem mogę polecic to miejsce- przede wszystkim miła i kompetentna obsługa, bardzo dobre wyżywienie i warunki...
  • Hej, Szukam sprawdzonej agro w okolicach Poznania - wypady raczej weekendowe - w promieniu max 100 km - tak, żeby dzieci i dorośli się nie nudzili - znacie jakieś miejsca? Dzięki, R.
  • Kto zna Hotel Glamour i go poleca?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.