miejsca

miejsca

(378 wyników)
  • Przenosze tutaj podtemat, który pojawił się w wątku "Gustownie urządzone pensjonaty". Szukam cichego, spokojnego miejsca gdzie można się ukryć przed światem, czuć jak w domu i zachować możliwie największą prywatność. Np. mały domek z gankiem, na którym można jeść śniadanie, czytać, malować, polozony w lesie, żeby blisko było jezioro. Chodzi mi o takie miejsce gdzie człowiek, na jakis czas (troche dłuższy niż typowe, urlopowe 2 tygodnie), przenosi się z bieżącego zycia i ciagl...
  • Witam! Zostałam przez moja firmę (z Podkarpacia) oddelegowana do przygotowania wycieczki integracyjnej właśnie na w/w Szlak Piastowski. - ile dni planować (wiadomo, każdego kościółka i zameczku zwiedzać nie zamierzamy). Jak by to w ogóle ułożyć? - wstępy, przewodnicy - czy są jakieś atrakcje których unikać, albo takie, które zdecydowanie polecacie? Wszelkie inne rady mile widziane :) Pozdrawiam - Małgorzata Korzuszyńska, Kolbuszowa
  • Proszę polećcie jakiś fajny nocleg, pensjonat itp. Wybieram się z mężem i rocznym dzieckiem na kilka dni i szukamy noclegu w jakimś fajnym miejscu....nie interesuje nas odludzie , cisza i spokój...bardziej jakieś miasto gdzie będzie można wyjść na spacer, do jakieś knajpki, tak żeby było co robić jakby pogoda nie dopisała itp.Nie ważne czy może czy góry, czekam na propozycję:)))
  • witam wszystkich, chcialbym zabrac dziewczyne na kilka dni w jakies ladne miejsce.. mozecie cos polecic?
  • Witam Wraz z rodziną planuję wypad na majówkę w okolicach Śląska, Dolnego Śląska. Muszę zaplanować kilkudniową wycieczkę dla rodziny po tych i przybliżonych rejonach. Każdy dzień w innym miejscu. Szukam miejsc zdala od zgiełku, aby obcować z przyrodą. Mam już kilka miejsc, w takim klimacie ale szukam jeszcze 2-3 miejsc, aby dopełnić tydzień objazdu. Może moglibyście polecić coś w tych klimatach jak poniżej. Planujemy objechać kilka ciekawych miejsc gdzie można zatrzymać się, ...
  • Poszukuję małego domku letniskowego dla dwóch osób na Mazurach z podstawowym węzłem sanitarnym:) Nie mam preferencji lokalizacyjnych. Blisko czystego jeziora, lasu albo w lesie:) Może być w ośrodku. Ważne, żeby była możliwość powędkowania i popływania. Termin letni - do ustalenia. Cena max 100 zł za domek.
  • Witam W czerwcowy długi weekend mam zamiar wybrać się do Zamościa, proszę o radę co koniecznie trzeba zwiedzić, w tym troszkę zapomnianym, lecz pięknym mieście i jego okolicy. Może ktoś zaproponuje dobrą restaurację, park, lub miejsce które warto odwiedzić. Serdeczne dzięki za odpowiedzi.
  • Szukam miejsca na zjazd rodzinny - mniej więcej w środku Polski, żeby wszyscy mieli w miarę blisko (z Pomorza, ok. Wrocławia i Katowic). Ostatni wekend sierpnia - 27-29.08.2010r. Może byc niski standard: wieloosobowe pokoje, wpólne łazienki lub domki kampingowe - dla ok. 50 osób. - z możliwością wykupienia na miejscu wyżywienia, - z dostępem do kuchni, - z dużą salą (typu świetlica), - z parkingiem.
  • Prawdziwa "złota, polska jesień" - taka, kiedy drzewa mienią się złoto-rudymi kolorami, trwa w Polsce kilka, góra kilkanaście dni pod koniec października, przy czym w różnych regionach kraju lub w różnych latach pojawia się ona trochę wcześniej lub trochę później. Dlatego osobie z daleka trudno na nią trafić. Czy na Jurze jest już taka jesień - najpiękniejsza do zwiedzania tego regionu? Kiedy dokładnie w październiku warto wybrać się na Jurę? Zależy mi w szczególności na opiniach osób często ...
  • Witam Planuję z żoną długi weekend majowy w Bieszczadach (samochodem). Moze mogłibyście poradzić ciekawe (ciche, małe, najlepiej nad wodą) miejsce do spania. Pozdrawiam
  • Jedyne w Polsce uzdrowisko, gdzie leczy się choroby wątroby. Cisza, spokój,relaks. Jak ktoś chce zabawy, deptaków, pokazów mody, niech tam nie jedzie bo tam tego nie ma. I dobrze. Byłam tam w ubiegłym roku i będę jeździła częściej. Cudowne miejsce.
  • Mazury to wspaniałe krajobrazy, wielorakie dziedzictwo kulturowe i...mimo licznej liczby wielbicieli, mnóstwo miejsc do odkrycia. www.ciekawemazury.pl/ Na portalu ciekawemazury.pl nie musicie czytać reklam, po prostu ich tam nie ma. To portal założony i prowadzony przez ludzi, którzy lubią mazury i chcą je pokazać innym.
  • Planujemy z mężem wybrać się na cały majowy weekend do Lichenia tzn. 5 dni. Oprócz zwiedzenia Bazyliki chcielibyśmy też dobrze wypocząć, słyszałam, że tam jest jezioro.Proszę o poradę czy to faktycznie dobry pomysł, czy to atrakcyjna okolica i czy się tam nie zanudzimy. Co jeszcze ciekawego w pobliżu można zwiedzić?
  • witam wszystkich i prosze o pomoc...zamierzam pokazac Krakow przyjacielowi z zagranicy...bedziemy 3 dni..prosze o info gdzie smacznie zjesc...co zobaczyc oprocz standartowych miejsc...gdzie spedzic milo czas wieczorem...moze jakies puby z fajna muzyka ...bede wdzieczna za wszelkie informacje
  • Marzy mi sie palacyk, albo drewniany domek na tydzien. Gdzies w Polsce. Z bardzo dobrym standardem ale i z dusza. Lepiej zachodnia Polska ale moze byc gdzie indziej. Mozecie cos polecic? Dziekuje
  • Planuję spędzenie weekendu na Podlasiu - z kuligiem, ogniskiem i zwiedzaniem miejsc kultu religijnego. Czy ktoś może polecić jakieś tanie noclegi w okolicach Białegostoku? Poszukuję miejsca spokojnego i zacisznego. Znalazłam całkiem ciekawą ofertę miejsca noclegowego www.swietawoda.pl - czy ktoś z Was może miał okazję tam gościć?
  • Znacie jakieś miejsca w Małopolsce gdzie można spędzić miło czas. Zależy mi żeby nie było bardzo drogo. Odpada Zakopane bo jeździmy tam co roku i trochę nam już zbrzydło...
  • witam, szukam pomysłu na weekend. mąż - imprezowiec, wielbiciel szybkich bitów, ja domatorka, lubię zwiedzanie. jakieś miejsce które łączy jedno i drugie? jesteśmy z warszawy, więc do Szczecina czy wrocławia ciut za daleko.
  • Czy ktoś mógłby mi polecić atrakcyjne miejsca w górach na spędzenie kilku dni wraz ze znajomymi??? Chodzi mi o wynajem domu lub kilku pokoi w okresie Świąteczno- Noworocznym. Nie musi to być Zakopane, czy inne miejsce powszechnie uważane za kurort, równie dobrze może to być spokojna miejscowość w pobliżu Zakopca. Jesli znacie coś godnego poecenia proszę o informację na forum, lub e-mailem amikrak@interia.pl
  • Hejka! Szukam PILNIE fajnej miejscówki na weekend 29-30 LIS do 150km od Wwy, raczej pensjonat, wysoki poziom. Dla parki, więc bardziej romantycznie i spokojnie, niż survivalowo i odlotowo.. ;-) Fajnie by było, jakby w okolicy można by przejść sie na spacer po lesie, jak również zwiedzić coś ciekawego (zamek, kościół), baza turystyczna na wysokim poziomie. Preferuję pensjonat, ale hotelik też OK. Kazimierz D. odpada, mam już dosyć tego miejsca, mimo, że jest piękne.. chcę po prostu...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.