Forum Dom Developerzy: Warszawa
ZMIEŃ
      mieszkaniowy

mieszkaniowy

(137 wyników)
    • "Wreszcie pęka bańka nieruchomości", "Kto wziął kredyt we Frankach, przegrał życie", "Lemingi, nie kupujcie mieszkań - nie bądźcie niewolnikami banków" - to tylko kilka "perełek" z forów dyskusyjnych w ostatnim czasie. Śledząc te dyskusje, można oczekiwać nadejścia armagedonu, totalnej katastrofy. Przynajmniej na polskim rynku nieruchomości. Idąc tym tropem, moi koledzy z uczelni zajmujący się nieruchomościami powinni już dawno popełnić zbiorowe seppuku. A tymczasem mają się całkiem dobrze:) ...
    • znalazłem informację o jutrzejszych targach mieszkaniowych: www.porthouse.pl/porthouse/artykul/1388/warszawa-targi-rednet-dom-mieszkanie Czy może ktoś wie, czy na te akurat warto iść? Kiedyś byłem na jakichś targach i straszna lipa, więc jakoś w te targi nie wierzę.
    • lub jak kto woli idiotyzm/debilizm totalny: "W sekcji ‘WYPRZEDAŻE’ na wieszakach ubraniowych wisieć będą nadrukowane na płótnie plany mieszkań. Każdy wieszak zostanie opatrzony oznaczeniem rozmiaru: „3 pokoje”, „2 pokoje” czy „1 pokój”, a każdy plan - metką ze specjalną ofertą cenową..." www.bi-polska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=100&Itemid=126 brak słów.
    • Mieszkaniowa wojna cenowa między deweloperami W miarę jak rośnie liczba nowych budów, zaostrza się wojna cenowa między deweloperami. Tak jest m.in. w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Średnie ceny rozpoczętych w tym roku inwestycji są o 10 proc. niższe niż oddanych do użytku. – Większość deweloperów, którzy zaczynają sprzedaż nowych osiedli, stara się być przynajmniej o kilkaset złotych tańsza niż konkurencja, która jest już w okolicy – mówi Bartosz Turek z Home Broker. ...
    • Ciekawe badanie z ostatnich targów mieszkaniowych.
    • trumny coraz wiecej ma gwozdzi... ale nikt normalny nie zaluje tego pogrzebu COS TORWAR ul. Łazienkowska 6a, Warszawa sobota i niedziela: godz. 10.00 – 17.00 W dniach 25 i 26 kwietnia 2009 roku na warszawskim Torwarze odbędą się ostanie w tym sezonie w stolicy targi mieszkaniowe. Targi Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE to tradycyjnie najpełniejszy przegląd stołecznych ofert domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania informacj...
    • Kryzys na rynku mieszkaniowym trwa - Polnord (opinia) 09.09. Warszawa (PAP) - Kryzys na rynku mieszkaniowym jeszcze się nie skończył, a na wzrost popytu trzeba poczekać do końca 2011 roku - uważa Wojciech Ciurzyński, prezes Polnordu. "Na rynku mieszkaniowym kryzys się nie skończył. [u]Obecnie zapotrzebowanie klientów jest wyłącznie na tanie mieszkania[/u]. Moim zdaniem popyt na droższe lokale pojawi się dopiero pod koniec 2011 roku. Ceny mieszkań nie będą już spadać, ja spodziewam się i...
    • Szanowni Państwo, na podstawie dogłębnej analizy rynku mieszkaniowego postanowiłem wydac ekspertyzę co do prognoz w tej dziedzinie: uważam, że poprzez dyfersyfikację róznych sektorów tej galęzi gospodarki, konsolidacje strukturalną podmiotów rodzimych i zaawansowaną eksploracje w ramach tych podmiotów, zwłaszcza dysfunkcję zadań w tym przedmiocie, należy oczekiwac zmian w prognozie na warszasskim rynku mieszkaniowym w średniej perspektywie, obliczonej na wzrost. Zaobserwoawaną ...
    • Przegladając oferty deweloperów w nowych projektach zauwazyłem nowy trend - mianowicie wiekszość mieszkan jest owszem tańszych niz w 2008-2009 ale na takiej zasadzie za jest maly metraż. Tym samym zamiast za taka sama kwote można kupić mniej metrow. Co o tym sadzicie?
    • Z dedykacją dla tego skretyniałego trola, który zakłada fałszywe wątki. Współczuję Tobie i Twoim rodzicom. Szczerze. 1.Polnord zrealizuje 15 projektów mieszkaniowych i 4 komercyjne do 2014 r. Warszawa, 27.10.2009 (ISB) - Środki pozyskane z emisji obligacji pozwolą Polnordowi na realizację 15 projektów mieszkaniowych w największych polskich miastach oraz 3 projektów biurowych i projektu handlowego, podała spółka w komunikacie. Spółka oczekuje poprawy sytuacji na rynku nieruchomości ...
    • Jak widać oddano w ciągu 3 kwartałów o ponad 7 tyś mieszkań niż w 2008: www.bankier.pl/wiadomosc/Budownictwo-mieszkaniowe-w-I-III-kwartale-2009-r-2065856.html A gdzie ich sprzedaż ? A ilość kredytów hipotecznych - zamiast wzrosnąć spadła o ponad 1/3 Prawdopodobnie wraz ze słabnięciem oczekiwań inflacyjnych ceny dopiero niedługo zaczną naprawdę spadać ...
    • zapraszam do ogladania zdjec nowobudowanych inwestycji mieszkaniowych, ponizej lista inwestycji wraz z liczba zdjec w serwisie www.fotodom.pl Wilanów Investments Sp. z o.o. - Nowy Wilanów - zdjec:110 Wersal Podlaski - KEN BIS - zdjec:94 Włodarzewska S.A. - Galeria Metro BIS - zdjec:87 AGRO-MAN Sp. z o.o. - Osiedle Lewandów - zdjec:71 Dom Development S.A. - Olimpia II - zdjec:61 SIM Ursynów - Pod Brzozami - zdjec:54 Rogowski Development sp. z o.o. - Stegny - zdjec:51 J.W. Construct...
    • Takiej biedy jeszcze nie było: malutka powierzchnia, mało wystawców, mało nowych ofert, mało odwiedzających. Deweloperzy próbowali wciskać resztki zakończonych inwestycji po kosmicznych cenach, np: osiedle sokratesa ~8900/m2, bokserska ~10000/m2, mokotów park ~10000/m2. Marvipol próbował udowadniać, że wzrost cen stali wpłynie na wzrost cen mieszkań... komedia dosłownie! Do tego bilety po 15zł. Poszedłem dla jaj i w sumie rzeczywiście się pośmiałem, ale to moja ostatnia wizyta na takich targach.
    • www.knf.gov.pl/Images/Poprawa_bezpieczenstwa_rynku_kredytow%20mieszkaniowych_tcm75-28542.pdf Aż zdziwiony jestem, że to powstało w urzędzie. Moim zdaniem super materiał, pokazujący skalę ryzyk związanych z kredytami mieszkaniowymi w polskich bankach. Niby wszyscy o tym wiedzą, ale jakoś nie przebija się to do świadomości. Co mnie zaskoczyło, to świadomość problemów w KNFie, bo dotychczas myślałem, że jak to zazwyczaj bywa dowiedzą się o problemie i zorientują w jego skali, jak już bo...
    • Witam, co tam na dzisiejszych (2008-09-27/28) targach mieszkaniowych, jakieś ciekawe propozycje mieszkań (obnizki cen) czy dalszy ciąg ściemniania i udawania że ceny nie spadają? Nie chce mi się tam iść bo nie wiem czy warto. Proszę tylko bez naganiactwa.
    • czy ktoś z forumowiczów mieszka może na osiedlu w Markach wybudowanym przez tą spółdzielnię , właśnie sprzedaje mieszkania ze swojej kolejnej inwestycji i mam zamiar podpisać umowę , dzięki za wszelkie informacje pozdr
    • Jak tam powyższe targi mieszkaniowe, czyżby się nie odbyły z powodu braku chętnych na wejście za opłatą? Coś cicho, zero wątków, nikt nie był nikt nic nie wie i nie słyszał? Developerzy już przestali naganiać że jeszcze tylko 3 miesiące promocji pół procenta albo pół balkonu gratis, potem już ceny tylko w górę?:)))
    • Chcę zlikwidować książeczkę mieszkaniową, słyszałam, że lepiej poczekać z tym do przyszłaego roku, podobno mogę dostać większe pieniądze. Gdzieś wyczytałak, że wysokość premii związana jest z ceną metra mieszkania. Czy ktoś z Was ma wiedzę na ten temat. Pozdrawiam
    • Źródło: radio zet Wszystkie oddawane i budowane mieszkania zostaną w księgach wieczystych automatycznie obciążone długiem budującego je dewelopera. To wynik (nieprecyzyjnych) przepisów, które zaczną obowiązywać od lutego przyszłego roku. Na alarm biją prawnicy banków. Chodzi o niewinnie wyglądającą zmianę w ustawie o księgach wieczystych dotyczącą tak zwanej hipoteki łącznej. Dziś pan Kowalski, jeśli kupuje mieszkanie od dewelopera dostaje lokal z czystą hipoteką mimo, że dewe...
    • biznes.onet.pl/14,1410518,,3254,ft.html Rynek mieszkaniowy strefy euro zwalnia Financial Times, 14.05.2007 Popyt na kredyty mieszkaniowe w strefie euro gwałtownie spadł. Potwierdza to opinię Europejskiego Banku Centralnego, że rynki nieruchomości schładzają się, choć jak dotąd dość spokojnie. Zapotrzebowanie gospodarstw domowych na pożyczki ”spadło znacząco” w trzech pierwszych miesiącach tego roku. Takie wnioski płyną z najnowszego raportu ECB opisującego ryne...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się