Forum Dom Developerzy: Wrocław
ZMIEŃ
      mieszkaniowy

mieszkaniowy

(13 wyniki)
    • Wrocławiu. Wszysktim którzy sądzą że Wrocław w niedługim czasie wyrośnie na metropolię środkowoeuropejską :) polecam lekturę publikacji demograficznych zamieszczonych na stronie www.stat.gov.pl. Wg niej: 1. liczba mieszkańców miasta Wrocławia spada o ok. 600 każdego roku od 2004 r. 2. od 2007 - 2010 r. liczba będzie spadac corocznie o ok. 1000 osob 3. od 2010 - 2015 spadek będzie wynosił ok. 3 tys. rocznie 4. w 2020 ma byc we Wrocławiu tylko 600 tys. ludzi (obecnie 624 tys.) 5...
    • Kto właśnie kupuje jakieś mieszkanie i bierze kredyt. Podzielcie się argumentami które mówią "za" podjęciem takiej decyzji. Sam jestem niezdecydowany - wszyscy tylko straszą dookoła.
    • Za kilka dni idę podpisać papiery "przyjmujące" mnie do spółdzielni mieszkaniowej, w której kupiłem nowe mieszkanie. Na co powinienem zwrócić uwagę przy podpisywaniu takich dokumentów? (Wiem tyle, że będę musiał zapłacić wpisowe) Jesli ktos jest zorientowany, to poproszę o informacje. Pozdrawiam, Marcin
    • Witam, czy ktoś był na targach? Coś ciekawego, warto jutro pójść ? Pozdrawiam, Tomek
    • Poszukuję przyszłych sąsiadów z bloku przy Zefirowej
    • Wiem ze duzo osob zostalo oszukanych przez developera takjakja przy zakupiemieszkania.Zostal mi nie maly kredyt dosplacania i zadnychwidokow na mieszkanie. Ale prawnik kiedy nie mial juz mozliwosci w rozwiazaniu mojego problemu skontaktowal nas z zona z czlowiekiem ktory rozwiazal nasz problem z developerem. Nie jak to zrobil ale przeswietlil tego czlowieka i odzyskalem stracone pieniadze. Jesli ktos chce to moze porozmawiac z nim o swojej sprawie ja sprobowalem i nie zaluje !! to jest...
    • prosze wpisywac inwestycje mieszkaniowe mniej znanych deweloperow, albo takie ktore rzadko pojawiaja sie w ogloszeniach prasowych. strona WWW dewelopera i krotkie info o inwestycji mile widziane.... pozdrawiam....
    • czy ktos kupowal mieszkanie od tej spoldzielni? zamierzam kupic mieszkanie na bohaterow poczty gdanskiej, partynice oltaszyn, bede sprawdzala te spoldzielnie, ale moze ktos juz cos wie?
    • czy ktoś orientuje się gdzie można znaleść informacje gdzie w najbliższym czasie będą budować nowe mieszkania
    • WITAM, BARDZO ZALEŻY MI NA WSZELKICH INFORMACJACH NA TEMAT TEJ WROCŁAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI - SZCZEGÓLNIE OD OSÓB, KTÓRE ZAKUPIŁY OD NICH MIESZKANIA. CHCĘ KUPIĆ OD NICH MIESZKANIE, ALE CHCIAŁABYM ICH TEŻ SPRAWDZIĆ. JEŚLI KTOŚ MOŻE PRZEKAZAĆ SWOJE DOŚWIADCZENIA ZE WSPÓŁPRACY TO BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA!!! Z GÓRY DZIĘKUJĘ!
    • Jakie obecnie realizowane we Wrocławiu inwestycje mieszkaniowe są, Waszym zdaniem, najbardziej atrakcyjne? A oto mój prywatny ranking: 1. Osiedle Chabrowe w Wysokiej 2. Osiedle Cztery Pory Roku na Jagodnie 3. Rodis, ul. Zwycięska 4. INTER-INVEST, ul. Rymarska/Racławicka 5. WPB, ul. Przyjaźni
    • Przegladam juz od jakiegosc czasu oferty developerow we Wroclawiu. Jeden wnosek drogo, drogo, drozyzna. I tak sobie sprawdzilem dla porownania ceny we Frankfurcie nad Menem w Niemczech siedzibie Europejskiego Banku Centaralnego nie jakiejś tam dziurze. 3 pokojowe luksusowe mieszkanie 78m2 z 1993 roku kosztuje 179tys EUR czyli jakies 590tys PLN. Ale uwaga nie brakuje teys ofert za 140tys czy 120tys EUR czyli w przeliczeniu 469tys i 402tys PLN. (zrodlo www.das- inserat.de). No i za...
    • "Nowe prawo spółdzielcze działa od 31 lipca 2007 roku" Większej bzdury nie mozna było napisać. Brak komentarzy o tym świadczy. Przypominam zatem, że ustawa z dnia 15 grudnia 2000 roku o spółdzielniach mieszkaniowych obowiązuje od dnia 24 kwietnia 2001 roku. Był zatem spory kawałek czasu aby odpowiednie dokumenty umozliwiające dokonanie przeniesienia własnosci mieszkań sporządzić. Ustawa o tym wyraźnie mówiła. To jednak bardzo dobrze, że jest kilka wniosków do Trybunału Konstytucy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się