mini

(8 wyników)
  • Witam. Szukam takiego oto wzoru na poduszeczkę do igieł. W linku odrazu mini kurs do zrobienia tej poduszeczki lhfinishingschool.wordpress.com/biscornu-class/
  • shonasplace.greycastle.net/Crochet/MyPatterns/minigraphs.html#nature wzorki na każdy temat baabcia@gazeta.pl
  • Witam kobietki. Czekam niecierpliwie na moją spóźnialską dzidzę i pomyślałam, że może zawczasu przygotuję coś na kształt mini prezentu dziękczynnego dla doktorka. Dosłownie mini - dlategoteż poszukuję ze dwóch zestawów permin mini kits z serii 13 -23XX. Jeden mam (13-2350). Znalazłam też Wasze starsze linki do wzorków, ale jedne nie chcą się otworzyć (te ze strony xinyeszu... czy jakoś tak) a drugie już nieaktualne, bo wyskskauje, że żadna strona nie jest przypisana do tego adresu...
  • Moja konikomaniaczka się rozkręciła i ledwo skończyłam jednego konika, domaga się kolejnego :) Szukam sepiowych miniaturek z motywem konika (to chyba seria Silouhettes) www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ea18d52b9f93353.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6bf8448e5ed77fd.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b963085a12e8504.html oraz schematu do myszki: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bb98047b70f747e.html Poratujcie, proszę!
  • Witajcie! Mam ogromną prośbę, może któraś z Was ma w swoich zbiorach wzór tej rybki i mogłaby się podzielić ? Sporo szukałam ale wciąż tylko Nemo.... Z góry bardzo dziękuję ! ela
  • Koleżanki,szukam wzorków na kartki świąteczne( grudniowe), takie jakieś motywy mikołajkowe... czy jesteście w stanie mi pomóc?? plissss...... bardzo bardzo :)))
  • kochane! szukam kota na styczeń i luty - obojętnie który. Może gdzieś widziałyście? A wyglądają tak: www.calicocrossroads.com/he/detail.cfm?ID=315 www.calicocrossroads.com/he/detail.cfm?ID=262 www.calicocrossroads.com/he/detail.cfm?ID=316 www.calicocrossroads.com/he/detail.cfm?ID=274
  • Witam dziewczeta poszukuje małych mini, mini portretów znanych i lubianych ludzi w odcieniu szarości, czarno białe lub inny jedno kolorowy poprostu mini portrecik, za wszelkie informacie serdecznie dziekuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się