mini

(23 wyniki)
  • mam pytanko odnosnie tego mini discu,moze ktos taki ma i sie orientuje czy da sie nagrywac tym odtwarzaczem w Long playu i co to oznacza TOC EDIT.z góry dziekuje.
  • Bardzo proszę o pomoc. Potrzebny mi schemat budowy kabelka, w ktorym na jednym końcu mamy wtyczkę mini-jack a na drugim wtyczkę RS-232.
  • Chcę kupić kamerę dvd lub minidv. Kamerę bedzie użytkować również osoba ,która ma odtwarzacz dvd nieczytający divix-ów. Rozumiem,że z kamery mini dv trzeba będzie przegrać film do formatu dvd. Jak to się odbywa? W jakim formacie przegrywa się film z kasety na dysk? Czy to divix? Potem trzeba zmienić ten format na dvd. Ile to zajmuje czasu i czy jakość po przegraniu jest bardzo pogorszona? Dodatkowe poprawki w jakimś programie do edycji znów pogorszą mi znacznie jakość? Z ka...
  • Witam, mam problem, chcę kupic kamerę, ale nie wiem jaką, jeśli chodzi o rodzaj i markę. Mam laptopa z 40GB HD (2 partycje po 20GB), a słyszałem że filmy np. 40 min. z kamer mini DV potrafią zająć 20 GB. Są kamery mini DV, którą od razu kompresują przed zgraniem na kompa? Czy filmy z kamer DVD można obrabiać (ucinać, łączyć, wstawiać muzę)? Mam 2 typy 1. PANASONIC NV-GS180 2. SONY DCR-DVD205E Proszę o pomoc, zależy mi naczasie, bo wkrótce zostanę ojcem, i chciałbym uwietrznić ...
  • film nagrany kamerą mini divi zgrany na komputer programem pinacle i nagrany na płytkę w odtwarzaczu DVD sie "zacina". nie wiemy dlaczego, inne płyty chodza normalnie. czy mozę to być kwestia tego ze jest on nagrany jako jeden plik? czy mozę np. go pociąć w kawałki tak jak filmy na dvd maja sceny, mozę wtedy łatwiej bedzie? i czy jest jakaś metoda zęby je potem połączyć? jakiś "autostart" do odtwarzania? help!
  • Mam pytanie Chciałby kupić mini wieże hi-fi do kwoty 2tyś zł.Którą z niżej podanych wybrać: 1 YAMAAHA DVD Pianocraft E 600 2 JVC mikro wieża DVD EX-A1 3 JVC mikro wieża DVD EX-D5 4 PANASONIC miko wieża SC-PM91D i dlaczego z góry dzięki
  • Witam! Może ktoś z Was pomoże, chce kupić mini dysk,chcialabym zeby była mozliwość: 1)przegrywanie danych z komputera 2)zgrywanie danych na komputer 3)dysk okolo 1 GB chcialabym zeby sie zmiescil na nim film nie znam sie na tym troche czytałam na ten temat,ale za duzo informacji i nie wiem wkoncu co wybrac ,jaki byscie mi polecali i oczywiscie kasa gra role ,czy wogole kupie cos takiego do 1000zl?? dziekuje i pozdrawiam
  • Czy moge prosic o pomoc w wyborze. Gs75 to starszy model, ale praktycznie oba maja takie same parametry. Gs180 jest o 150-200 pln drozsza. Ktora warto wybrac (uzytkowanie to glownie wyjazdy i plener, no i montowanie na kompie pozniej, ale niezbyt zaawansowane). Pomoze ktos? Najlepiej jakby mogl ktos z autopsji doradzic, pliz.
  • Witam, CZy ktoś może mi podpowiedzieć jaki nośnik w kamerze najlepiej wybrać: HDD, DVD, mini DV, jakiś inny? Co jest najtrwalsze i równocześnie gwarantuje dobrą jakość? A, i na czym polega "cyfrowość" :-) tych kasetek mini DV, przecież one wyglądają jak malutkie kasety video, które jako żywo cyfrowe nie są. Sorry za głupie pytanie, ale kompletnie się na tym nie znam.
  • Bardzo proszę o opinie bo mam problem z wyborem. Dziękuję.
  • chce kupic kamere cyfrowa do amatorskiego wykorzystania; po krotkiej analizie dostepnych informacji (w tym wielu cennych uwag z tego forum) pozostala mi jedna watpliwosc; ta watpliwosc, to ograniczenia edycji materialow nagranych jako MPEG2 w porownaniu z formatem uzywanym przez mDV; czytalem o tym troche, ale nie znalazlem prostej jednoznacznej informacji czy film nagrany jako MPEG- 2 bede mogl obrobic typowym softem najlepiej na Mac OS, ale WinXP tez wchodzi w gre; obrobka to w m...
  • Tak jak w temacie musi to być kamera DVD, prosta w obsłudze najchętniej z polskim menu, z dobrą optyką najlepiej w cenie do 2000 zł ale jakby nie było nic ciekawego w tej cenie to do 2500 zł, może macie jakieś propozycje.
  • proszę o radę. Czym różni się miniwieża od mikrowieży? Co lepiej kupić, jakiej firmy?
  • mam kamerę cyfr. samsung VP-d23i doradzcie mi w jaki sposób można zgrać na dysk twardy obrazy ruchome ze zdjęciami nie mam problemu natomiast jeżeli chodzi o film to nie bardzo wiem w jaki sposób mam go przenieść . Dysponuje jakimś oprogramowaniem dostarczonym przez samsunga DVC media 5.0 wydawało mi się że nie potrzeba żadnej karty rozszerzającej ale jakoś sobie nie radzę.
  • Witajcie, Czy ktos z Was mial/ma wieze Panasonica? Jesli tak, to czy jestescie zadowoleni? Chce kupic dobra mini wieze, ze zmieniarka na co najmniej 3 CD, DVD i odtwarzniem mp3. Oferta Panasonica wydaje mi sie najkorzystniejsza w realcji oferta/cena. Tylko jak jest z jakością? Rozwazam modele SC PM19 i SC PM39D. Czy może jednak Sony/Philips/Aiwa? Będę wdzięczna za pomoc :)
  • Mam pytanie jak się zgrywa najlepiej filmy ? Mam komputer bez nagrywarki DVD i chcę kupić kamerę cyfrową. Jest to dla mnie czarna magia!Jak kupię kamerę DVD to wszystko kumam ale jak jest w przypadku miniDV. Jak zgram do komputera obrobie jakimś programem to co dalej. Na płytę CD ile mogę nagrać filmu? Jeśli kamera ma tylko wyjście a nie ma wejśia do nagrywania to dupa blada. Zostaje tylko z filmem na twardym dysku lub filmem na kasecie mini DV tak to mogę rozumieć ? Wtedy mogę sobie pr...
  • Witam. Mam pytanie jak to jest z aplitunerem, gdy ma on dekoder Dolby Pro logic. Rozumiem ze jak polacze kablem amplituner z np. telewizorem i telewizor nadaje w stereo to dzwiek bedzie stereo. Co wiec gdy TV nadaje w surround - czy amplituner sam to zdekoduje (zaznaczam ze podlaczam jednym kablem (mini jack - 2xRCA)). Podobnie z komputerem, co zrobic zeby film z DVD (nie divx) odtwarzany byl w surround (czy potrzebna jest specjalna karta, czy nie ma to znaczenia bo sygnal dekoduje sa...
  • dokladnie mowiac to laptopa by dzwiek z laptopa przeszedla na kolumny systemu audio poprzez wzmacniacz normalnej wiezy stereo. ??????????????
  • No i właśnie. Daszeła pora gdy chcemy mieć z żonką ładne i obrabialne na komputerze filmy pt: "Jak córa urosła...!". Rodzina po świecie się rozpierzchła (za kasą oczywiście) ale więzy sa więzami i przesłać do nich coś by można. No może na jakimś WWW postawić. Tu zaczyna się problem: - 1.jaki producent ma rozsądny serwis? 2.jaki sprzęt nie wymaga super przejściówek i super tajemnej wiedzy do obsługi zgrywania i "uszlachetniania" filmów na komputerze? 3.czy warto wybrać model ze st...
  • proszę o pomoc w wyborze kamery cyfrowej. nie znam się zupełnie i nie wiem na co mam patrzec zanim kupie kamere. najlepiej chcialbym aby nie byla drozsza niz 2 tys.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się