mini

(30 wyników)
  • Witajcie! Zastanawiam się czy kupić mojej córce hulajnogę bo tak łypie ze swojego laufrada na inne dzieci śmigające na hulajnogach:) Wyczytałam już,że bardzo polecane są mini micro. Do jakiego wieku tak realnie dziecko na niej jeździ? Nie chciałabym kupić czegoś tylko na 1 sezon. Córka ma obecnie 3,2 latka, waży ok.16kg i ma 98 cm. Czy jest jakaś inna polecana hulajnoga dla 3-latki, chętnie odrobinę tańsza?:)
  • Siedzę na L4 z chorą córcią więc w ramach walki z nudą włączyłam od rana mini mini. Leciał sobie Miś Paddington, mała wniebowzięta wiec poszłam robić sniadanie. Wracam i oczom nie wierze bo na ekranie trwa jakaś masakra, mordobicie, sieczka... Jeden naparza drugiego mieczem. Inny demoluje wrota nogą, która je przebija i utyka po drugiej stronie, na co kolejny o twarzy przygłupa wali w tę nogę stołkiem. Kolejna scena - kolejna awantura. Mały, durnowaty rycerzyk-blondynek wrzuca przeciwni...
  • witam ma moze ktos piosenke która leci na mini mini bebe lili-haloo dziadzia byla bym bardzo wdzieczna jesli by ktos mial i mógl mi przeslac na maila z góry dziekuje i pozdrawiam
  • Dziewczyny, macie może tekst kołysanki, która czasem leci o 20.00 na Mini mini? Chodzi mi o tę, która zaczyna się od słów "W sukieneczkach z pajęczyny". Szukałam w google, ale nie znalazłam :(
  • Drogie mamy mam do Was taka nietypowa prosbe a mianowicie:moja chrzesnica strasznie lubi ogladac kanal mini mini wrecz uwielbia go.No i pomyslalam ze na mikolaja kupie jej jakies bajki z tego kanalu ale niestety ja go nie mam i nie wiem co mozna tam znalezc.Ona lubi jakas dorotke ale kto to jest nie mam pojecia ;( moze wy mi podpowiecie jakie tam sa bajki???Czekam na podpowiedzi ;D z gory dziekuje za odpowiedzi ;)
  • Właśnie nabyłam tę cudowną płytę i usypiając córkę miałam okazję w zupełnej ciszy i skupieniu posłuchać tych pięknych piosenek. Przed moimi oczami w jednej chwili przemknęło mi całe moje dzieciństwo. Chciałabym wrócić do tamtych lat, do moich zabaw, beztroskiego zycia. Słuchając tych piosenek pomyślałam sobie, że zycie jest takie ładne,dobre. Przy trzeciej piosence rozpłakałam się na dobre, musiałam cichutko płakać, żeby nie zbudzić dziecka. Muzyka ma moc magiczną! Czy Wy też czuj...
  • A u nas ta śpiąca rybka po Cliffordzie była zawsze wyznacznikiem, że pora kłaść się do łóżka... eh ;-)
  • jw
  • jaką hulajnogę polecacie dla chłopca prawie 3,5 letniego? widzę że większość polecam te mini micro, ale zastanawiamy się z mężem czy one nie są bardziej dla tak 2,5 latków niż dzieciaków bliżej 3,5-4 lata (zakładając ze na wiosnę będzie jeździł intensywnie). a 2 kołową to jaką? w decathlonie jakiś średnie były, nie lepsze z większymi kółkami? synek nawet dawał rade na 2 kółkach, czy to jednak za wcześnie? z góry dzięki za rady
  • Jak w tytule, czy juz oglądałyście ze swoimi dziecmi ten kanał? Mój syn jest zachwycony, i najchetniej nie odchodziłby od telewizora. Są same najładniejsze bajki polskie i zagraniczne, np. Niedźwiedź w dużym niebieskim domku, Franklin, Miś uszatek itd.,itp. Szczerze polecam pooglądanie, pozdrawiam Ewa
  • Jednak dochodzę do wniosku, że bajki na Cartoon Network nie są dla dzieci. Nie mam dzieci, ale z racji posiadania młodszego o 10 lat brata (ja mam 20) jestem na bieżąco, bo leci to u codziennie. Czasami też lubię pooglądać. Np szpiegowską rodzinkę. Ale do rzeczy. Jakieś 2o min temu leciała bajka: wsypa totalnej porażki. Ja siedzę przy komputerze. Brat ogląda. I nagle słyszę: O ja pierd***lę. Tak, taka fajna to bajka. Trochę mnie to zszokowało. A teraz znowu tekst: hej grubasie! ...
  • Pamiętam, że jako dziecko bardzo lubiłam oglądać ten program, teraz sama jestem mamą i zastanawiam się, czy w jakiejś tv jest emitowany ten program dla dzieci???
  • Właśnie usunęłam z kanałów w tv Carton Network, bo uważam, że dla mojego ponad 5-letniego bratanka nie jest odpowiedni. Bajki są agresywne i zwyczajnie głupie. Dziecko nic z nich dobrego nie wyniesie. Zostawiłam Minimini. Ale co z Disney Channel? Jeszcze mu się dobrze nie przyjrzałam, stąd będę wdzięczna za opinie - ma "łagodne", uczące czegoś bajki, czy takie samo dziadostwo, co kartony? Dzięki!
  • Pytam z ciekawości i nie krzyczcie na mnie od razu bo nie chce wcale dziecka sadzać przed tv żeby oglądał tylko się zastanawiam jakie bajki lubią takie maluchy. Bo u nas jak cały dzień by leciało np Cbebies to on tylko zwróci uwagę na teletubisie a inne go w ogóle nie interesują. A u Was co jest przebojem?
  • zastanawiam sie czy zakladac tv sat. ale nie wiem czy tam sa jakies fajne programy dla dzieci prosze napiszcie co ogladajamale i wieksze dzieci dziekuje z gory
  • Moj synek od 3 tygodni ma "brzydka" faze( 3 lata). Ogolnie potrafimy sie dogadac i idzie na wiele ustepstw.Ale czasem o byle bzdure gdy mu zabronie potrafi mnie klepnąć.Przykladowa sytuacja: nie pozwalam Mu wyjac sobie lodow z lodowki ,bo nie zjadl obiadu.Zabieram mu z reki wtedy mnie klepnie.Przytrzymuje raczki ,mowie ostrym glosem , na to On sie smieje i znow mnie klepie..Im bardziej podnosze glos tym bardziej on znow podbiega i klepie .I tak w kolko.Kary nie pomagaja. Zabran...
  • bajki

(13)
    mamy jaki kanał z bajkami wybieracie swoim dzieciom mój mały ma 1,5 roku uwielbia bajki. chcemy założyć antenę ale nie wiem jaki kanał byłby dla niego najlepszy same nazwy kanałów nic nie mówią a ja chciałabym takie bez przemocy. z góry dziękuję.
  • Hej Niedługo na świat przyjdzie moje drugie dziecko, pierwsza córka będzie miała wtedy 1 rok i 7 miesięcy. No i pojawia sie problem z wózkiem. Mam w domu Emmaljunge Duo Sport, czyli wózek który da się przekształcić na "podwójny". Są dwie opcje, albo dokupić platformę: esklep.babyfant.pl/index.php? main_page=product_info&manufacturers_id=41&products_id=816 i dołączyć ją do gondoli. Albo kupić dodatkowe siedzisko: esklep.babyfant.pl/index.php? main_page=product_info&cPath=316&produ...
  • Jestem ciekawa Waszej opinii o tym filmie. Kto był? Jak myślicie - będzie się podobał 4-latkowi?
  • Witam. Chciała prosić o radę. Zamierzam kupić synkowi rowerek SMOBY Rowerek Be Fun Confort: www.allegro.pl/item641785085_smoby_rowerek_be_fun_confort_nowosc_od_10_m_cy.html Tylko jest on na plastikowych kołach. Jeżeli ktoś ma taki , to bardzo prosze o opinię, czy nie jest za głośny. Zależy mi na rowerku z obręczą i podnóżkami. Ten był by idealny, gdyby nie te plastikowe koła:( A może polecicie mi jakiś inny . Dodam, że te z pieskami , baldachimami itp. nie podobaja mi się. Bardzo ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się