Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      mini

mini

(28 wyników)
    • Czy kobieta po 30 to stare pruchno,ktoremu nie wypada nosic krotkich szortow,krotkich spodniczek ? Czy naprawde wtedy pasuja do powiedzenia "z przodu muzeum z tylu liceum"? Dzisiaj 50 to super laski,czy wiek powinien miec wplyw na nasz stroj,czy raczej figura danej kobiety?
    • Możecie coś powiedzieć o tym smartfonie? Warto go kupić? Chętnie poznam Wasze opinie, bo zastanawiam się nad kupnem. dziękuję
    • Coraz częściej zdarza mi się czytać dobre teksty przełamujące tabu, walczące z mitami, obalające utarte schematy, którymi posługuje się konserwatywne, zaściankowe polskie społeczeństwo. Czy są to pierwsze oznaki ewolucji Polaków nadal w swej masię tkwiących w okowach obskurantyzmu i zaściankowości. Oby ta było.
    • Siedzi przede mną moja koleżanka w wieku wyżej wymienionym. Piekna kobieta o idealnej figurze, często mam ochotę ściągnąć z niej ubranie, zrobić zdjęcie i pokazywać ku pokrzepieniu serc: jak pięknie można wyglądać przed 50-tką. Właśnie zadała mi to pytanie, mówi że czuje się już głupio ale przecież źle nie wygląda. To prawda ma zgrabne nogi i fajny tyłek. A więc czy jeszcze jej wypada, bo ja już sama nie wiem?
    • Hej dziewczyny....no może Wy pamiętacie!!! Ze dwa-trzy a może i cztery lata temu leciała na MINI MINI bajka o misiach (jakoś tak chyba rano) takie były to pluszowe animowane pacynki, bajka chyba angielska....kurde a jaki miała tytuł???? Jak któraś z Was pamiętam to napiszcie please...
    • zauważyłyscie ze program na stronie w ogole nie pasuje do tego co puszczają? np w tej chwili. Wczoraj, tydzień temu. Oszukują.
    • Ha!!! Mam 33 lata, zmarchy, nogi już nie jak 20tka i zakładam krótką spódnicę:)!!!!! Mało tego pokazuję się w tym stroju publicznie:)! I mam gdzieś komentarze, jest mi gorąco i tyle!!!!!!!! Kobiety bojotować anorektyczne figury i w mini do miasta:))))))
    • Niedlugo maz na tydzien jedzie do rodzicow z mala:-))) Jaka czuje radoche, hu huuuuu! Odpoczne sobie, mysle ze pojezdze po okolicy, poopalam sie w przerwach od pracy, wezme troche za siebie, obejrze jakis dobry film, spotkam ze znajomymi i nagadam, wyspieeeeeeeeeeeeeeeee(!) i w ogole bedzie bosko! Macie takie chwile, takie mini wakacje od najblizszych?
    • Czy mamie która wychodzi z dzieckiem na spacer wypada załozyć krótką mini i buty na szpilce?Pytam, bo rzadko widuję takie mamy a mam znajomą która uwielbia miniówy. Jest ładna, ale niezbyt zgrabna (trochę przytyła), i jak tylko jest w miarę ciepło to zakłada na spacery miniówkę jeans (bardzo krótką), do tego buty na mega obcasie, (o górze nie będę pisać, chociaż również jest bardzo skąpa i obcisła). I tak sobie wychodzę z moją znajomą na spacery, choć powiem, że czuję się źle w ...
    • ------------------------------------------------------------------------------ -- Moi drodzy, nie wiem czy znacie kanał telewizyjny dla dzieci do 3lat. MINI MINI, który jest w ofercie telewizji konkurencyjnej np Aster, są tam naprawdę wspaniałe bajki i nie tylko. Rozmawiałam z UPS o możliwości dodanie tego kanału do oferty i uzyskałam informację, że jest to możliwe ale musi wpłynąć do nich odpowiednia liczba zgłoszeń więc mam prośbę o interwencję w sprawie tel. do UPC 9480. Dzieci...
    • Korzystalibyście z sali zabaw, gdyby była na Waszym osiedlu? Zastanawiam się czy to dobry pomysł otworzyć coś takiego? Mam trójkę dzieci, dosyć ruchliwych, energicznych i w pochmurne dni często nudzą się, chcą gdzieś wyjść tylko nie ma gdzie. W lecie większość dnia spędzaliśmy na placach zabaw, a w okresie jesień/zima nie ma gdzie rozładować nadmiaru energii. Byłabym zadowolona gdyby coś takiego było na naszym osiedlu, rozwiązałoby to też sprawę urodzin, które w Mc Donalds wydają się smu...
    • czy widzialyscie taki teledysk, na kanalach z bajkami, np mini mini. dziewczynka nazywa sie chyba Maria Isabel, chyba jakos tak. ubrana w obcisle bluzeczki, odkryty brzuszek-pokazuje pepek. kreci pupa... normalnie jestem pewna, ze jakis pedofil siedzi przed tv i slini sie na taki widok. nie rozumiem jej rodzicow, nie pododba mi sie cos takiego. rozmawialam ze znajomymi i ich pierwsze skojarzenia tez byly zwiazane z pewnym zainetersowaniem "P" tym teledyskiem. jestem zdegustowana :...
    • Niedawno urodziłam dziecko i powrót do pracy wcale mi się nie uśmiecha. Postanowiłam otworzyć w domu (specjalnie przystosowany dla dzieci pokój 50m2) mini przedszkole dla dzieci w wieku 1- 4, które do przedszkola się nie dostały lub są za małe (a ich mamy chcą sobie odpocząć). Godziny działania 9-15. W planie joga, niemiecki (jstem filologiem), rysowanie, malowanie. Myślę, że dam sobie radę z 4 naraz. Cena 8 pln za godzinę. Widzę to tak, że matki dzwonia np. w niedzielę wieczore...
    • ... w wieku 33lat wypada nosić krótkie(do pół uda) miniówki, takie w stylu jak noszą nastolatki, takie falbaniaste? kobieta ta nie jest super szczupła ani też nie okrutnie gruba, jest dość wysoka, ale ma "oponkę" na brzuchu którą widać jak założy coś dopasowanego, kobieta ma taką pracę gdzie ma kontakt z klientem, i tak, nosi takie mini również do pracy. to nie jest mój opis, ale kobiety którą dobrze znam. ogólnie nic do niej nie mam i w zasadzie nie przeszkadza mi jej strój, tylko czas...
    • Mam prawie 4 letnie dziecko. Mieszkam w Warszawie.Malzenstwo takie sobie udane. Zyje sie nam na przyzwoitym poziomie( niczego sobie nie odmawiamy)i de facto cala pensja wychodzi na i konieczne wydatki i zbytki ale...mamy 2-pokojowe mieszkanie. Spore ale 2- pokojowe w nowym bloku W sumie w trojke mieszka sie dobrze i wygodnie.Nie mamy kredytow ale tez nie bardzo chcemy pakowac sie w kredyt a z biezacych pensji nawet po zaciskaniu pasa( czego sobie jednak nie wyobrazam) nie kupimy wieksz...
    • Bardzo prosze o odpowiedz na kilka pytań: 1.Z jakiej firmy macie internet, jaka jest jego nazwa? 2.Czy macie limit pobierania danych, jesli tak to jaki? (ile GB) 3.Jaką macie prędkość tego internetu? (ile Mbit/s?) 4.Ile płacicie za miesiąc? 5.Czy jest to internet do komputera stacjonarnego czy do laptota? 6.Czy polecacie ten internet? 7.Czy znacie (korzystałyscie) kiedyś z internetu Netii i czy polecacie go? Pytania do użytku prywatnego :) Chce zmienic internet, ale nie wiem na ja...
    • Dostalam w prezencie smartfona. Sama Ssunga z Galą i Axą. To tak na pocieszenie, bo jeszcze nie doczekałam się nowego lapka, o którego upominam się średnio raz na tydzień :> No to teraz będziecie musiały mnie częściej znosić :-P Co wrażliwsze fałszywe uprasza się o nieczytanie moich wpisów i dbanie o czytanie jako zalohowane. Poza tym pozdrawiam serdecznie wszystkie normalne forumki zatem :-* :-P
    • kojarzycie? Potrzebuję tytułu, ewentualnie linki do płyty ...
    • czy, któraś z emam chodzi w mini po urodzeniu dziecka? Nie koniecznie po domu Bo ja bardzo lubię te kiecki ale teraz to jakoś się krepuje; od urodzenia minelo 7 miesięcy i nawet nie wiem czy wypada? A jak u was jest?
    • Planuje otwarcie wlasnego wymarzonego biznesu-kameralny klub fitness i sala zabaw dla dzieci.Mieszkam na Bemowie, na nowym osiedlu.Jestem mama wychowujaca 3 letnia Madzie.Chcialabym otworzyc wlasny interes:fitness/malutka sala dla dzieci/kafejka-miejsce dla kazdego,aktywnych rodzicow i dzieci.Zajecia fitnessu joga,pilates,9miesiecy,gimnastyka dla mam i maluszkow,i inne zajecia fitness.Planuje organizacje zajec ruchowych dla dzieci oraz angielski.Dodatkowo planuje sale do zabaw,w...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się