mini

(154 wyniki)
  • Dziewczyny, przejrzałam kilka wątków na temat tornistra dla szczuplaka. I pojawiają się tam wpisy o starym Herlitzu Mini i nowym. Stary tzn. jaki? Z którego roku? Chyba nic innego nie będzie pasowało, syn ma 115 cm i 17,5 kg. Ten mi się jeszcze podoba: www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-211/d---blue/, ale chyba za duży będzie.
  • Widziałyście na all podróbę Mini Micro? nawet nazwa 'prawie' ta sama - Mini MiKro :) kosztuje 4x mniej, ciekawe, czy warte to nawet tej ceny? :)
  • Witam, syn na osiedlu przejechał się hulajnogą i jest dzika rozpacz w domu. Jakiś czas temu rozważałam co nabyć, jaką, za ile itd. Stwierdziłam, że kupię mu na razie rowerek biegowy, a hulajnogę może rodzina na jakie święto. Niestety, ale mały nie chce słyszeć o rowerku tylko hulajnoga i hulajnoga. Po przeczytaniu morza wątków wybrałam mini micro. Teraz pytanie czym różnią się te dwa modele? Tzn. o co chodzi z tymi kółeczkami? Przyznam szczerze, że zielona jest przepiękna i wyciąga ku mni...
  • Dziewczyny, może poradzicie, czy mini micro nada się dla 5 latka (ok. 110 wzrostu). Gdzieś widziałam, że sugerowany wiek do 5 lat. Nie chcę kupić tej hulajnogi na chwilę i stąd moja obawa. Młody miał już wcześniej jakąś hulajnogę, którą nie dawał rady jeździć (ale moje próby też spełzły na niczym). Mam nadzieję, że teraz polubi tą aktywność :) Drugą sztukę planuję dla drobnej dwulatki (ok. 90 cm). Z kolei martwię się, czy nie będzie za duża ta hulajnoga? Ale dziecko sprawne ruchowo i bardzo...
  • Czym realnie /poza ceną/ różnią się te hulajnogi? www.decathlon.pl/hulajnoga-play-1-czerwona-id_8239743.html Planuję zakup dla czterolatka, będzie to jego pierwsza hulajnoga
  • W związku z przypływem gotówki chciałam kupić potomkowi hulajnogę. Teraz to już nie pojeździ ale na wiosnę będzie miał prawie 3 lata. Jak teraz nie kupię to już nie kupię bo kasa się rozejdzie. Waham się między puky a mini micro. Plusem puky jest regulacja wysokości kierownicy, plusem mini micro niska waga. Czy ktoś ma porównanie? www.aktywnysmyk.pl/hulajnogi-puky/274-hulajnoga-trojkolowa-puky-r-1-blekitna.html allegro.pl/hulajnoga-mini-micro-niebieska-roz-w-wa-kurier-0zl-i263...
  • No własnie - nasz jedyny program dedykowany dla dzieci to Mini mini- reszta jest zakodowana. Nasz sześciolatek wyraźnie już wyrósł z takiego repertuaru...który z programów dziecięcych lubią Wasze dzieci w tym wieku? Który warto wykupić? Z góry dziękuję za odpowiedź!
  • Mój roczniak być może dostanie mini micro 3 w 1. W jaki sposób użytkujecie te jeździki? Czy to może być jedyny jeździk roczniaka, taki i po domu i na dwór? Czy też byłby sens kupić jeszcze "zwykły" jeździk? A jeśli kupić, to jaki? Moim podstawowym wymaganiem jest niska waga i możliwość przewieszenia przez rączkę wózka na spacerze :-)
  • Zastanawiamy się czy jest sens kupić ją 3.5 letniemu synkowi? W zeszłym roku hitem był rower i z hulajnogi zrezygnowaliśmy. Teraz nie wiem czy kupić mini micro czy może inną już? Synek ma 104 cm wzrostu.
  • W Biedronce od 14.06 do 20.06 mini wersje gier Ravensburgera za 13,99. Żadnej jeszcze nie mamy, ani w wersji mini ani normalnej. Więc pytanie: warto zaczynać od tych wersji? Od jakiego wieku? (Wątki o samych grach znam, chodzi mi o te wersje mini)
  • www.planszomania.pl/dla-dzieci/3830/Lotti-Karotti-mini.html www.fun2go.com.mx/images/KIKIRICKYMINI.jpg www.kaleidoshop.de/produktkatalog/produktgrafiken/rv-billy-biber-090326.jpg Są w Rossmannie po 20,99zł.
  • Moja córka (3,5) marzy o plecaku, koniecznie takim "do szkoły". Raczej tylko w domu będzie się nim bawić. Taki typowo szkolny plecak ale dość mały jest chyba tylko herlitz mini. Jak myślicie, nie przygniecie jej jakby go trochę ponosiła. Nie mam możliwości obejrzenia na żywo.
  • Czy ktoś miał Herlitz Mini, bo chciałam synowi kupić ale myślałam o używanym i nigdzie nie znalazłam. Czy te tornistry są tak kiepskie, że nie wytrzymają roku? Jeśli ktoś z Was miał to napiszcie jak się sprawołał.
  • która wersje warto kupić? Widziałam, ze różnią je kółka i cena, coś jeszcze?
  • a mozejakis inny? liczenawasza pomoc
  • Moja corka drobna i najlepiej wygladala najlepiej w plecaku Herlitz mini. Poczytalam jednak, że do szkoly moze on byc za maly. No i teraz mam dylemat. W kazdym innym z serii herlitz wyglada komicznie, tym miekkim The Dog czy Paso tez zle leza i co tu robic? Moze kupic tylko na ten jeden rok do pierwszej klasy?
  • Dziewczyny doradźcie, proszę, który wybrać dla pierwszaków. Nie mam możliwości przymierzenia, więc w rachubę wchodzi tylko zakup online. Zastanawiam się nad tymi dwoma allegro.pl/tiger-max-super-tornister-z-robotem-profilowany-i1682128243.html allegro.pl/tornister-plecak-herlitz-mini-nowosc-2011-gratisy-i1688745212.htmlDziękuję
  • witam Ceny się różnią znacznie, chciałabym kupić mini, bo podobno zasady takie same, ale nie wiem czy tam wszystko widać i czy nie lepiej dołożyć i kupić wersję normalną.Wersja deluxe to już chyba taki bajer...sama już nie wiem DORADŹCIE!!
  • Chciałabym dla 2 -letniej Córci kupić hulajnogę. Myślę o mini micro ale widziałam też na allegro "podróbki" allegro.pl/hulajnoga-trojkolowa-mini-micro-nowosc-kola-swieca-i2371712388.html nie wiem czy oprócz ceny różnica jest w jeździe? jak ktoś ma trójkołową z dwoma kołami z przodu proszę o radę pozdrawiam reut7@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się