Forum Turystyka Świat Egipt
ZMIEŃ
      mini

mini

(7 wyników)
    • mam pytanie, czy ktos posiada płyte z piosenkami z mini disco z hotelu Azure Club? bylbym wdzieczny gdyby ktos mial i przeslal..
    • Witam, Wybieram się z 5 letnią córeczką do hotelu Alf Leila Wa Leila. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć czy w tym hotelu znajdują się zjeżdżalnie wodne i mini aquapark? Wpisując hotel w google znalazłam zdjęcia z bardzo fajnymi atrakcjami wodnymi dla małych dzieci. Czy ktoś z Was mógłby mi to potwierdzić? Pozdrawiam serdecznie!
    • który hotel wybrać na wyjazd z dzieckiem -{ animacje, brodzik, mini club }, dziecko ma 5 lat...proszę o pomoc
    • Proszę o informację na temat godzin otwarcia barów. Czy są dostę pne napoje po godz 22.? Czy mini bar w pokoju jest płatny czy obejmuj go wersja all?
    • Hotele są porównywalne zarówno standardem jak i ceną, chodzi tylko o szczegóły jak usytuowanie, poziom usług itp, czy ktoś zna te hotele i może pomóc?
    • Czy ktoś leci z kopernikiem do holiday inn amphoras , a może ktoś był już z tym biurem i ma jakieś doswiadczenia .
    • Mam pytanie jak to jest przy wykupieniu opcji all inclisive:czy napoje dostępne w lodówce w pokoju hotelowym są bezpłatne,jak często są uzupełniane zapasy i jak to w ogóle jest?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com