Forum eDziecko edziecko Żłobki
ZMIEŃ
      mini

mini

(27 wyników)
    • Witam serdecznie:) Zamierzam założyć "mini przedszkole" w Ursusie - Skorosze. Chciałabym się zorientować, czy byłyby osoby chętne do zapisania dzieci (2-3 latka). Planowane godziny otwarcia to 7-19 z możliwością przedłużenia, istnieje także możliwość opieki nad dziećmi w weekendy. Poza zajęciami standardowymi oferujemy zajęcia dodatkowe tj. rytmika czy angielski. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i sugestie od rodziców. Proszę o informacje. Pozdrawiam
    • Poszukujemy chętnych do naszego domowego mini mini mini żłobka w Piasecznie. Póki co opiekunka - dziewczyna po studiach, z doświadczeniem w pracy z kilkoma maluszkami naraz (m.in. pracowała w żłobku) opiekuje się naszą 8 miesięczną córeczką wraz ze swoją 6 miesięczną. Poszukujemy jeszcze jednego maluszka do grupki (ewentualnie dwóch, gdyby udało się zmienić lokum). Aktualnie dziewczynki spędzają czas u nas, to jest w małym mieszkaniu w bloku, więc w takich warunkach myślimy tylko ...
    • witam, czy ma sens i jak odbieracie mini opiekę nad dzieckiem we własnym domu? na kilka godzin, na godzinkę, na więcej godzin; nie byłaby to opieka typu "prywatny żłobek" z kilkoma pomieszczeniami lecz bardzo kameralne miejsce dla 2 - 3 może 4 dzieci. W kolorowym, zaadaptowanym pomieszczeniu - otwartym salonie. Z własnym ogródkiem. Ew. możliwości rozwoju lokalowego w przypadku zainteresowania. Czy takie miejsca wzbudzają Wasze zaufanie? Takie miejsca tworzone są w Niemczech i St...
    • Chciałabym oddac 2 letniego synka na 3, 4 godziny 3 razy w tygodniu do jakiegos mini złobka akademi klubu itp. tylko mam problem ze rano maż mogłby go zawozic tylko ja niemam auta i odebrac go moge na piechote wiec czy ktos moze wie gdzie w okolicy obozowej torfowej szuwarowej w krakowie cos takiego jest ... bede bardzo wdzieczna za info dziekuje
    • Czy jest jakiś mini żłobek na Mokotowie lub Wilanowie? Mam synka 14 miesięcy i oczywiście muszę iść do pracy. Najchętniej spróbowalibyśmy z mini żłobkiem. Czy ktoś zna godną zaufania opiekunkę lub może sam tworzy taki żłobek?
    • Drodzy Rodzice, proszę o opinie nt. mini żłobka na ul. Mołdawskiej (Pruszkowskiej). Jak Wasze dzieci znoszą pobyt w tym żłobku, jakie są panie, czy dzieci mają dużo miejsca do zabawy, ile płaci się za miesiąc. Czy jesteście zadowoleni z tego żłobka i czy polecacie go z czystym sumieniem. Dziękuję.
    • Szukam dla swojego synka mini żłobka, lub żłobka prywatnego w okolicach ul. Ślężnej, Powstańców Śląskich z września lub października.
    • Czy orientujecie się czy we Wrocławiu funkcjonuja mini żłobki? Jeżeli tak, to jakie duże grupy dzieci tam są? Może ktoś w domu prowadzi coś w rodzaju mini żłobka. Może jakaś mama dodatkowo opiekuje sie innymi dziećmi. Pilnie poszukuję opieki dla mojeg 1,5 rocznego synka. Dziękuję za wszelkie informacje.
    • Dziewczyny, będe bardzo wdzięczna za informacje czy byłybyście zainteresowane takim miejscem dla Waszych dzieciaczków. Mini żłobek powstanie prawdopodobnie od lutego ale wszystko zależy od tego czy uda się zebrać grupkę dzieci. Byłoby to w trzy pokojowym mieszkaniu, z czego dwA pokoje byłyby przystosowane dla dzieciaczków. W mniejszym byłaby sypialnia a w większym pokój zabaw. Grupa liczyłaby max. dziesięcioro dzieci. Byłyby dwie Panie do opieki plus ewentualnie jedna do pomocy przy wy...
    • W okresie marzec - kwiecień, zamierzam otworzyć na Woli( okolice ulicy Romańskiej), mini przedszkole dla dzieci od 1 roku życia do 4 lat. Będą 4 grupy przedszkolaczków do max.15 dzieci -na kazdą grupę 2 panie wychowawczynie plus pomoc.Fachowa opieka zapewniona w godzinach 7-20, w weekendy możliwość zostawienia dziecka na przedszkolną,zaczarowaną noc. Wstepny koszt pobytu dziennego wraz z zajęciami dodatkowymi (plastyka, umuzykalnienie,korektywa,posiłki)to kwota 1200 złotych. Czy b...
    • Drogie mamy małych dzieci. Polecam Mini żłobek przy ul. Pruszkowskiej. Mój syn chodził tam przez 5 miesięcy odkąd skończył półtora roku, dodam, że chodził tam z wielką chęcią. Panie miłe i bardzo czujne. Atmosfera super. Żłobek jest z wyżywieniem. Mankamentem są dość nieliczne spacery. Żłobek ogłasza się na gazetowym forum niejednokrotnie :) zwolniłam miejsce, bo po zmianie pracy zrobiło się dla nas za daleko! :(
    • W przypadku wyboru tego żłobka, proszę o czujność, moje wrażenia nie są pozytywne.
    • witam, zamierzam otworzyć mini żłobek w okolicach puławska/marsa i chciałabym sie dowiedzieć czy byliby zainteresowani???Planuję przyjąć dzieci od 5 miesiąca do 3 lat w godz. 6.30-18.30.Będzie to piękny dom z dużym ogrodem dla maluchów, opiekunki z pedagogicznym wykształceniem oraz na pewno domowa atmosfera!!!
    • super mini-żłobek na młocinach. informacje tel. 501-07-05-96
    • CZY ZNACIE JAKIEŚ FAJNE MINI-ŻŁOBKI, EW. ŻŁOBKI - MOGA BYC PRYWATNE, GDZIE DZIECKO BEDZIE CZULO SIE MILO I BEZPIECZNIE. A MOZE LEPSZA OPIEKUNKA, CO RADZICIE?
    • miejsce dla dzieci, które mogłyby przebywać w takim miejscu zostawione na kilka godzin. Pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Miejsce zabawy i nauki. Dla dzieci od 12 miesiąca do 3 r.ż. Z wyżywieniem lub bez, w zależności od chęci rodzica. Mama mogłaby wtedy wyjść na spotkanie z koleżanką albo do pracy a dzieciaczek bawiłby się z innymi dziećmi i opiekunką. Czy to dobry pomysł? Poproszę o Wasze sugestie, lokalizację, ceny.
    • Zamierzam otworzyć ( od połowy października)klub maluszka dla dzieciaczków od 6 m-cy do 3 lat na Tarchominie w okolicy ul. Głębockiej.Będzie to przyjazne ciepłe miejsce w domku z ogródkiem. Zainteresowane mamy prosze o kontakt. Pozdrawiam.
    • no właśnie, czy ktoś się podioł takiego zadanie? a może ktoś swoją pociechę oddał pod opiekę do znajomej z większą gromadką? Chciałabym podiąć się opieki 2 dzieciaczków ale nie wiem czy to zeczywiście takie łatwe...
    • Kiedy oddawalismy nasza córusie we wrześniu mialo byc max 16 dzieci w wieku 1,3 - 3, z czasem jednka zaczęłam obserwowac, że przybywa szafek, a teraz jest juz 26 dzieciaków w jednej grupie, na parterze domu jednorodzinnego, 3 opiekunki (tak jak na początku). Włascicielka nie widzi w tym nic niewłasciwego (oślepiły ja pieniadze chyba). Moja córka chodzi tam conajmniej niechętnie - a ja nie wiem co robic... Oto za 700 zł moje dziecko zaprowadzam do stada, nie stac nas na opiekunke, innego...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się