Forum Kultura Muzyka Muzyka
ZMIEŃ
    mini

  mini

  (7 wyników)
  • Mini Disc

   (14)
   Co sądzicie o Mini Discach ? Czy to następca magnetofonów czy raczej sie nie przyjmie ?
  • Edukację muzyczną w latach 70-tych pobierało się słuchając wymienionych w tytule audycji. Wielkie dzięki dla Piotra Kaczkowskiego, Romana Waschko, Dariusza Michalskiego i innych wspaniałych prezenterów. Dzięki nim w Polsce nie słuchało sie tylko Zdzisławy Sośnickiej czy Homo Homini. Czy ktoś pamięta te czasy? Kiedy czekało się z niecierpliwością - co też będzie w Mini-Maxie, niedziela godzina 20, Program III PR (monofoniczny!).
  • Wczoraj był wspaniały, muzyczny wieczór. Piotr jest znów, w wspaniałej, wielkiej formie! Jeśli tak będzie dalej, to w kolejny niedzielny wieczór, będziemy mięli wiele radości! Pozdrawiam.
  • Podając za oficjalną stroną zespołu, Myslovitze wyruszają na kolejną traskę po kraju: 03-11 Warszawa - Stodoła 03-12 Elbląg - Centrum Kultury WSP Światowit 20 03-13 Słupsk - Słupski Ośrodek Kultury 19 03-14 Koszalin - Kwadrans 18 03-15 Gdynia - Ucho 19 03-16 Grudziądz - Skala 19 I z tego co nieoficjalnie się mówi, jako support ponownie będzie grał zespół eM. Więc, kto ostatnio nie załapał się na koncert np. w Gdyni (bilety były wysprzedane na dwa tygodnie wcześniej), będz...
  • Jest propozycja by w ramach imprezy organizowanej przez kol. Grega spotkali się chętni na kolejną (lub dla niektórych pierwszą integrację) forumowicze. Impreza nosi nazwę ST.VITUS DANCE, Galeria Off, ul.Puławska 37/39, piątek godz. 22 (ale chyba można być wcześniej). Klimaty dark/cold raczej. Pozdrowienia.
  • No co wy na to?
  • Moog

   (6)
   co to jest moog ? pisze to na wielu plytach ale nie wiem co to jest ?

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się