moczowego

moczowego

(3 wyniki)
  • witam cie rafale .przepraszam cie za meczenie ale w inny sposob nie wiedzialam jak mam cie zlapac a wiem ze jestes czestym gosciem forum.mam pytanie jestem w 5t,c zlapala mnie straszna infekcja pecherza stan zapalny.wydaje mi sie ze to znowu e.colli.bardzo zle sie czuje biore od 2 tyg,urosep 3x2tabl.terz zmiejszylam do 3x1.infekcja zlapala mnie wczoraj,przed zajsciem w ciaze troche ja wyleczylam a teraz znowu .prosze cie napisz czy w awaryjnych przypankach sa jakies leki ktore moz...
  • chyba nie, ale kto nigdy nie miał zapalenia? chyba mało kto, a zrosty niektórym się robią, a innym nie-już nie wiem
  • Normalne jest, że w 4/5/6 miesiącu rosnąca dzidzia uciska pęcherz moczowy i ciążówki muszą częściej chodzić do toalety. Ale dlaczego dziewczyny w 2,3 tygodniu od zapłodnienia maja ten sam problem? Jeszcze nie ma co uciskać? W wielu postach częste sikanie jest wymieniane jako jeden z pierwszych objawów ciąży. Sorry, że zwracam głowę takimi bzdetami, ale jakoś nie mogę się uwolnić od myślenia "dookoła ciąży" i takie tematy mi się pojawiają. Dziś byłam w teatrze i zamiast mysleć o s...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.