Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
      mosty

mosty

(53 wyniki)
    • wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,9381964,Most_na_Redzinie_bedzie_nosil_imie_Lecha_Kaczynskiego_.html Niech mi ktoś wyjaśni. Kto jest w tym Związku Piłsudczyków? Legioniści? To średnia wieku musi być ze 120 lat... Przecież jak ktoś się urodził w dniu śmierci Piłsudskiego to ma teraz 75 lat jak nie lepiej... Zombie może jakieś? ;-) - www.cytatybiblijne.pl
    • Jakiś niefatr w wyliczeniach? Od czegos musi wpadac w rezonans. Ponoc wiatru nie ma, wstrząsów sejsmicznych tez nie... www.youtube.com/watch?v=rVzYDIlBQ0w
    • W Warszawie codziennie cierpiącej w korkach z powodu niewystarczającej liczby mostów przez Wisłę jest jeden most, na którym rzadko korki bywają. Wybudowanie tunelu wzdłuż Wisły "odcięło" wjazd na most Świętokrzyski, na który potrafią trafić tylko wtajemniczeni... Film z 19 marca 2009 godz. 7:30 - trzeciego dnia po zamknięciu Mostu Śląsko - Dąbrowskiego. Kierunek Centrum - jakoś pusto... video.google.pl/videoplay?docid=-5811345910308689753&hl=pl Stać nas na niewykorzystywanie most...
    • Dzisiaj widzialem pierwsze elementy mostu syreny, ktory tymczasowo (czyt. dozywotnio jak to pewnie u nas) ma zastapic wiadukt nad fso. Drzyjcie jezdzacy tamtedy.
    • miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,2926574.html Brawo, brawo - współczuje połnocno-wschodniej części miasta stołecznego Warszawa, współczuje im, że mamy takiego prezydenta, kiepskich urzędników, współczuję, że mieszkają w rezerwacie przyrody, że od centrum dzieli ich rzeka, że mają właściwie tylko 2 mosty do dyspozycji (Grot i Gdański). Innym częściom miasta pokrzywodznym przez krzykacza Kaczora i bande jego nieudacznych urzędasów też współczuję. I dobra rada na koniec. Podusz...
    • Witam! Jade jutro przez Wroclaw - ponoc jest jakas superasna droga przez jakis most zwany Milenjnym co pozwala ominac wiekszosc Wroclawia (jade z kierunku poznania na kudowe) - prawda li to? Cienx! Pap :)
    • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80273,7897213.html?i=3 To będzie dla Krakowa katastrofa. Ale czy przy okazji i nie wybawienie? Most Dębnicki jest bardzo wąskim gardłem na mapie komunikacyjnej Krakowa. Ma tylko dwie jezdnie i przez niego tworzą się korki, bo bus pasy muszą zniknąć a autobusy wjechać na pas dla samochodów. Postawienie nowego, szerszego mostu i przebudowanie (poszerzenie o jeden pas) jezdni w kierunku Ronda Grunwaldzkiego tak, by zjazd z ronda w kierunku centrum odbyw...
    • U nas, w Polsze, w stolicy. no nie moge, w weekend jeszcze to robią. jak to tak, prace nie są prowadzone w środku tygodnia i tak krótko trwają?? w rss mi przyszła taka ;)
    • WARSZAWA NIE JEST TOTALNIE ZAKORKOWANA
    • ja tego nie widzialem jeszcze. nie wiem jak Wy... szok! www.youtube.com/watch?v=t6FOnStmhcY
    • to nie powinien być w drugą stronę?
    • Muszęsię przyznać że toto mi się spodobało. Do użytkowania w trudnym syberyjskim i nie tylko terenie chyba jak znalazł. Intrygujee mnie jedynie jego trwałość i bezawaryjność, oraz to czy mosty ze zwolnicami są własną konstrukcją, czy zakupionym już gotowym komponentem? tiny.pl/lfr1
    • W ostatni weekend została nagrodzona moja niechęć do podróżowania głównymi, najbardziej zatłoczonymi szlakami i notoryczna skłonność do eksperymentowania. W piątkowe przedpołudnie wyjeżdżaliśmy dwoma samochodami z Warszawy do Gdańska. Dwa samochody, dwóch kierowców i dwa charaktery. Jak pilot samolotu rejsowego i akrobata. Wybrałem trasę przez Płońsk, Sierpc, Rypin, Grudziądz i ... autostradę do Gdańska. Konkurent pojechał klasycznie "siódemką" i techniką "pedał-dno", ja jak zwykle p...
    • Szukałem w sieci pewnych materiałów związanych z silnikiem Diesla, no i przy okazji trafiłem na to: people.bath.ac.uk/ccsshb/12cyl/ średnica cylindra 38'=96cm skok tłoka 98'=250cm :)
    • posuchajcie ludzie. zdarzylo mi sie spotkac na drodze wojskowego mesia-gelande ktory- od spodu, jakby za tylnym mostem mial podczepione cos jak cylindryczny zbiornik LPG, a z tylu nadwozia przy dolnej krawedzi cos jakby zawor do tankowania osloniety czyms na ksztalt kaganca... czy ja dobrze zinterpretowlem to co zobaczylem? czy mnie sie cos uroilo? (licze na crannmera ktory z reguly wie co w trawie piszszy)
    • Caly wątek jest gicior, aż się trafia na 620 post. Zaistnial. www.luxury4play.com/automotive/36568-worlds-most-beautiful-garages-exotics-insane-garage-picture-thread-50-pics-62.html
    • money.cnn.com/2004/11/08/pf/autos/cr_auto_reliability/index.htm ech, mimo wszystko nieciekawie wyglad to zestawienie. Jeszcze 15 lat temu nikt sobie nie wyobrazal we Wloszech, ze mozna kupic inne auto niz fiata, raczej to nie grozi vw w niemczech, ale mimo wszystko auta produkuje sie dla klientow nie dla idiotow.
    • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6642166,Przechodzien_zepchnal_z_mostu_mezczyzne__ktory_grozil.html Oczywiście jeżeli na dole już czekają strażacy z poduszką :-)
    • www.wsbtv.com/news/8931624/detail.html W TV pokazywali ze byl tylko jeden zolty znak z napisem "bridge out" ustawiony po lewej stronie drogi i to w taki sposob ze wlasciwie nie bylo go widac. Jadac w nocy odkrywalo sie brak mostu dopiero jak samochod lecial w powietrzu. A ktos mowi ze drogi w PL sa zle oznakowane...
    • 67.19.177.10/newphotos/weird/weird636.jpg tylko tam trzeba by dać jakiegoś przegubowca :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się