mosty

(56 wyników)
  • Uwzględniono też nowy most przez Wisłę. Kiedy powstaną - nie wiadomo. Na razie zamiast trasy możemy się spodziewać odwołań - mówi ekspert - bo droga będzie sąsiadować z terenami chronionymi. www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,obwodnica-i-most-poludniowy-sa-pozwolenia-czas-na-protesty,185015.html
  • ścieżka rowerowa wzdłuż Wisły urywa się od strony Wału trochę za Wersalską. Jest jakiś sposób żeby rekreacyjnie i spokojnie dojechac do Mostu Swietokrzyskiego? Najchętniej po ścieżkach rowerowych ewentualnie jakimiś cichymi uliczkami? A dalej? Na Trgówek? Białołękę? Da się?
  • Wirtualny na zaporze W stolicy od lat mowa o moście na zaporze, na południe od Siekierkowskiego. Nieoczekiwaną deklarację w tej sprawie złożyła w poniedziałek Hanna Gronkiewicz-Waltz w czasie podpisywania umowy o współpracy między PO i LiD. - Jeśli Wilanów i Wawer zaangażują się w przygotowania do budowy mostu na Zaporze, to może on powstawać jednocześnie z Krasińskiego i Północnym -powiedziała. Na razie samorządy są ostrożne w deklaracjach. - Rozmawiałem o tym z burmistrzem Wawra...
  • 8:30 - od skrzyżowanie marsa / plowiecka do GUSu mostem łazienkowskim ~25min + 5-8 minut od GUSu do centralnego Z tego co widziałem z łazienkowskiego to poniatowski raczej jechał niż stał za to był niezły korek na waszyngtona od kamionka. Ktoś próbował poniatowskim albo świętokrzyskim?
  • Kiedy myślę o tym, co mamy my, a czego nie mają inni – myślę o mostach. Praga Południe to mostowa potęga! Mamy ich pięć: Most Świętokrzyski, Poniatowskiego, Łazienkowski (vel Berlinga), Siekierkowski. No i kolejowy (czy on się jakoś nazywa?). A był jeszcze Most Syreny! Temat szeroki jak rzeka. Mosty to miejsca szczególne. Magiczne. Metafizyczno-praktyczne. Ja na mostach pd-praskich znam się słabo : ( Najlepiej jest chyba udokumentowana historia Mostu Poniatowskiego (vel Mi...
  • Drodzy Wawerczycy, czy te dwa projekty są tożsame? A może tzw. Most na Zaporze to jakieś chore rojenia?
  • Siemka, Wiecie może czemu dzisiaj nie mogłem wjechać na most Łazienkowski z Czerniakowskiej ? Tak przed 17:00 policjanci zamknęli wjazd na ślimak i kosztowało mnie to jakieś dodatkowe 45 minut zanim dojechałem do chaty. Qry
  • czy wie ktoś może, jak ma dokładnie przebiegać i czy wiadomo już kiedy ma ruszyć budowa?
  • Fajnie że ćwiczą ale dlaczego nie mogą zrobić tego w nocy, kiedy nie ma ruchu?
  • Ponieważ wielka transeuropejska impreza jest blisko, planuje parę razy przewieźć swoje tkanki do pracy za pomocą roweru. Przy okazji nie chciałbym żeby owe tkanki zostały przerobione na garmażerkę przez zabłąkanego TIRa lub całkiem żwawego dresika w golfie GTI rocznik 1993. Czy możecie mi wskazać wasze ulubione trasy, żeby trafić w okolice Politechniki? Jeżdżę z osiedla Sadul. Do Wału mam drogę prostą, ale dalej? - Siekierowskim i wzdłóż Wisły? - Łazienkowskim? da się niem przejechać? I kt...
  • Widzę, że radni PIS-u znowu w ferworze pracy dla dobra miasta. Nadanie nazwy mostowi, którego się niewybudowało to większa chwała niż sama ta inwestycja. Cieszę się, że radni PIS-u dają tak wiele obywalom stolicy. I niech nie studzi ich zapału porażka w nazewnictwie maleńkiej uliczki imieniem Cz. Niemena. Brawo PIS, oby tak dalej, a Warszawa wam się napewno odwdzięczy w przyszłych wyborach. Może już niedługo ... Ale w tej sprawie więcej wie bł. Jackowski. A może zarezerwować nazwę...
  • Też stoi. Po prawej stronie Wisły poza Wałem nic się nie robi! Skrzyżowanie Marsa z Płowiecką nienaruszone! Trasa między Ostrobramską a Wałem to bagna! Po raz kolejny okazuje się że dla inwestycji Warszawa kończy się na Centrum i Wiśle! Ale podatki ciągnie się od wszystkich po równo!
  • Na Gocławiu oczywiście, ze szczególnym wskazaniem na ulicę Fieldorfa. Sodoma? Gomora? Korek? A może nic???
  • Chyba kłopot. Jeśli dojazdową ulicą ma się stać Fieldorfa, to już z przerażeniem myślę, co będą przeżywać mieszkańcy bloków przy tej ulicy. Skrzyżowania z Ostrobramską i Wałem Miedzeszyńskim, będą natomiast świetnym miejscem do "eliminacji" z ruchu ulicznego kierowców, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w prowadzeniu pojazdu...
  • To zabytkowe te wieżyce czy rekonstruowane w końcu?
  • a co za problem zrobić ten dodatkowy przystanek na żądanie? jak nie będize chętnych to nie będzie straty czasu... ale obawiam sie że to przerasta urzędników z ztm
  • Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego nie kursują jakieś autobusy nowym odcinkiem trasy siekierkowskiej? Autobus 143 jeździ Fieldorfa.Chyba taka linia bardzo byłaby potrzebna /np. z Międzylesia/.
  • Do tej pory jadąc z Lublin na lotnisko jechałem przez Ostrobramską potem Al. Stanów Zjed. Nie chcę wjeżdżać do Wawy na wprost aż do ronda Wiatraczna i słyszałem że mogę wjechać na jakiś zjazd zaraz z Siekierkowskiego tylko gdzie z niego wyjadę czy będzie to jeszcze Ostrobramska czy już Al. Stanów Zjednoczonych.?
  • w RDC "Radio Dla Ciebie" w wiadomościach o godz.14oo słyszałem że ZTM na poważnie przymierz się do BUS-pasów na Moście Śląsko-Dąbrowskim oraz na ul.Targowej od Zielenieckiej do Al.Solidarności. Miało by to być wdrożone po wakacjach. Pzdr.
  • Słyszałem że mają być od jutra poważne utrudnienia w komunikacji. Jak dojade z ronda wiatraczna do centrum? A moje drugie pytanie brzmi: Jak dojade z ronda wiatraczna do mostu poniatowskiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się