mosty

mosty

(10 wyników)
  • Witam, piszę zwracając się z ogromną prośbą, bo może ktoś jest w podobnej beznadziejnej sytuacji, jak ja......... Otóż jestem młodą osobą, mam 23 lata. Pech chciał, że nie posiadam zawiązków zębów stałych......ogólnie mam 20 ząbków na 28, które normalny człowiek powinien mieć. Dolnej szczęki mi za bardzo nie widać, jak mówię, więc jakieś tam ubytki nie sprawiają problemu. Najgorsze, że więcej braków mam na górze...Brak tu jest 5 zębów: trójki, czwórki, piątki z lewej, trójki, czwórki z praw...
  • most

(17)
    Szukam kontaktu z kimś, kto ma most. Od soboty (czyli dopiero 5 dni) jestem posiadaczką takiego rozwiązania. I... nie potrafię go zaakceptować... Muszę wypytać kogoś o odczucia po nałożeniu, po zjedzeniu czegoś i w ogóle... Proszę o kontakt na forum lub na maila.
  • Witam, mam pytanie, dot. porcelanowych mostów. Otóż stomatolog zaproponował mi wykonanie porcelanowych mostów celem uzupełnienia brakujących zębów. Zaznaczył że mosty te mogą wytrzymać do 20 lat. Moje pytanie jest takie, co się dzieje z mostem, jeśli mój ząb na którym będzie umocowany most zacznie się psuć?? Czy można ten most zdjąć i wyleczyć ząb? Podpowiedzcie również czy faktycznie możliwa jest tak długa żywotność takich mostów. pozdrawiam
  • Witam. Usunieto mi górną "4" , mam dylemat bo nie wiem co mogę wstawić w miejsce ubytku? Poza tym sąsiadująca "5" jest jakby przesunięta wewnątrz szczęki, nie widać jej przez to, a "3" jest martwym zaplombowanym zębem który kiedyś leczyłam.Czy w zwiazku z tym jest możliwe założenie na "4" mostku lub koronki? Jakie są możliwości w tym przypadku żeby mieć nowy ząb? Czy tylko implant mnie ratuje?
  • Mam problem, tzn. widoczną przerwę między zębami, gdyż dentystka wyrwała mi zęba razem z korzeniem i teraz chciałabym wprawić zęba w to miejsce, lecz nie mam korzenia i nie wiem jak to zrobić, nikt nie udzielił mi dotąt fachowej porady, czy pozostają jedynie implanty, czy są jakieś tańsze sposoby??? pomocy...
  • mam problem jak w temacie obecnie mam protezę taką ze sztucznym podniebieniem i ogólnie jest ok mam tylko problem z tym, że haki, które podtrzymują ta protezę sa dość widoczne, czy istnieje inna możliwośc wypełnienia tych braków prócz implantów bo na nie mnie nie stać, albo, czy sa takie protezy w których mocowania nie są tak widoczne
  • Witam serdecznie! Czy za dwa zęby i dwie korony nałożone na zdrowe zęby na 3 i 5 górną (czyli 4 szt) kwota 1500 zł to dużo? Dodam że korony i zęby sztuczne nie będą porcelanowe. bacha
  • Mam zrobić wkręt w korzeń trójki, do tego dojdzie sztuczny ząb dwójka + korona na piątkę i do niego doczepiona sztuczna czwórka. W sumie 4 "pozycje". Czy koszt 700 zł to dużo? Dodam że nie porcelanowe tworzywo. Basia
  • To nie jest całkiem nowy toemat na forum, ale mam tyle pytań, że zdecydowałam się założyć nowy wątek. Otóż brakuje mi prawej górnej czwórki i lewej górnej trójki. Muszę wstawić te zęby, więc poszłam do dentysty, żeby dowiedzieć się co i jak. Ale wyszłam ogłupiała - prawie nic z tego co mówił dentysta nie zrozumiałam, poza tym że jeden implant kosztuje 3 tysiące (odpada!)a za dwie korony zapłacę tyle, co za jeden implat. Może ktoś zechce mi wyjasnić, czy jak wstawia sie pojedynczy ...
  • Co o nim sądzą secjaliści? Jaka jest dla niego alternatywa?
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.