mosty

(41 wyników)
 • Ha, ha - to ten most, którego budowa miała się zacząć w 2011 r. (budowa, nie zbieranie dokumentacji). O ile wiem to tego nieroba od dróg wojewódzkich już wywalono z roboty. Warto jednak zauważyć, że to nie była dla niego kara za kompromitującą niekompetencję i nieudolność lecz zaledwie dostosowanie stanu formalnego do faktycznego (nie nie robił). Ponieważ nowe (stare) plany nadal snuje administracja oczywistym jest, że mostu w 2014 r. nie będzie. Wg administracji złoży się na to wiele...
 • Skoro ten most mógłby stać jeszcze kilkadziesiąt lat, to czemu go burzą?
 • Do znudzenia będę zadawał pytanie: komu poza drogowcami przeszkadza ten most? Bo kierowcom z pewnością nie.
 • Szerokość pasa szerokością pasa, ale jakie właściwie racjonalne powody przemawiają za likwidacją tego mostu? Przecież on stoi na obszarze zabudowanym z ograniczeniem do 50km/h, gdzie nigdy nie tworzą się korki.
 • Wyglad mostu ma wymiar symboliczny,historyczny,ten kształt i widok.Ale jest taka potrzeba,troche szkoda.A operacja wysadzenia to ciekawe rozwiazanie.
 • Brawo,ale na stałe czy czasowo?
 • A może by tak zostawić ten most i puścić nim chodnik/ścieżkę rowerową, a obok zbudować most pod drogę? Miejsca jest pod dostatkiem - obok mostu nie ma żadnych zabudowań.
 • Nie trzeba być dyrektorem MZD,żeby zauważyć,że światła w tych miejscach usprawniają ruch. Ale dyrektor Wójcik, to specjalista nad specjalistami. Mam taka osobistą prośbę. Rozmawiajcie sobie ile chcecie, tylko włączcie te światła Piekoszowska a Grunwldzka,bo się jeździć nie da. Znając was,to rozmowy potrwają spokojnie do grudnia.
 • Cały rok taki remont? Ludzie ! Mamy XXI wiek ! Nowy wiadukt powinien już leżeć obok gotowy, a rozbiórka i budowa nowych przyczółków powinna trwać góra kilka tygodni, biorąc pod uwagę różne niespodzianki instalacyjno - techniczo - archeologicze.
 • Deczyja o budowie mostu koło Połańca i węzłow po obu stronach Wisły jest przedsięwzięciem rządowym, a most pierwszym takim obiektem na Wisle spełniajacym wymagania NATO !!Dlatego idiotycznie brzmi zapowiedź budowy zasranego centrum kongresowego w Rzeszowie - chyba taka sama inwestycja jak w kielcach lotnisko w Obicach - za pieniadze przeznaczone na most ! Nic tylko protestować, opisac listy do premiera Tuska, a takze żądać reakcji od marszałka, wojewody i parlamentarzystów !!...
 • Samowolna budowa mostu grozi katastrofą budowlaną. - jak czytam takie bzdury to sie zastanawiam kim jest ten czlowiek co tak komentuje? Trzeba byc idiota zeby uwioerzyc ze ten maly drewniany mostek doprowadzi do katastrofy budowlanej, zalania terenow, moze jeszcze wyginiecia jakis rzadkich ryb, owadow itp. Ten Grzywna probuje zapracowac na swoje urzednicze stanowisko i domaga sie aby most byl wyzej; kompletny kretynizm. Panie Grzywna, ze swoja logika niech Pan wylapie wszystkie bobry ktor...
 • nie wiem w czym ma chlop problem, z lublina do krakowa raczej nie ma problemu przejechac przez sandomierz i napewno nie trzeba jechac przez most - chyba ze przez tarnobrzeg przez co sie traci ok 30-40 minut jazdy :) Ale defakto most sie przyda, czasem zdarzaja sie korki na nim ale sporadycznie, jest to bardziej inwestycja przyszlosciowa :)
 • Pan Lipiec - no cóż, myśli sobie zapewne, że jak uda mu sie tak oszołomić jak robił to maestro Edgar Peron, to też w kolejnych wyborach uda mu się otumanić ponad 130.000 obywateli świętokrzyskiego. Ale problem pana Lipca jest prostszy - pan Lipiec nie dorasta maestro do pięt, pan Lipiec nie wie nawet dokładnie, co się w rodzinnych Starachowicach dzieje, pan Lipiec nie potrafi dogadać się z prezydentem swojego miasta. Więc co robi pan Lipiec? Pan Lipiec otóż czepia się mostu! To...
 • A tak runęła historyczna skocznia w Kielcach www.youtube.com/watch?v=Qac1IJgaAls
 • Marszałek województwa przed przekazaniem pieniędzy na tę bezsensowną inwestycję nie zlecił wykonania studium opłacalności. Według mnie budowa tego mostu nie ma sensu,a Wołodźko topi nasze pieniądze w Wiśle.
 • Do autorki: Spróbuj poświęcić choć chwilę, aby dowiedzieć się o czym piszesz. Zapoznaj się z różnicą między mostem a wiaduktem.
 • Nóż sie w kieszeni otwiera po przecyztaniu,że magistrat chce wydać 1,5 mln na przejazd pod mostem na ul.Ogrodowej dla rowerzystów !Dla kilkiudzisięciu osób, przez trzy, cztery miesiace w roku !!! Ludzie, oszaleli ci urzędnicy !Nie ma pieniędzy na wazniejsze sprawy mieszkańców Kielc, a tu na bzdety wyrzucaja forsę !Tragedia.
 • 90 tyś za kawałek mosteczka???? Co to jest??? KPINA??? To niech zostaną te dwa kątowniki !!!! Przejechałem rowerami z dziećmi bez problemu to po ki CH--j wywalić TAKĄ KASĘ??????????????????????
 • Wczoraj przetestowałem przejazd pod mostem przy ul.Ogrodowej. Pierwsze wrażenia, spostrzeżenia. Korzystać z roweru może każdy - bez wyobraźni zaliczą porysowaną facjatę i mokre gacie + obręcze do prostowania, może i kości - należy zachować minimum ostrożności i wystarczy. Bardzo wąskie oponki, może być problems. Tatusie generalnie muszą uważać na dzieciaki, czyli powolutku. Brak oddzielenia dla kierunków jazdy ale dla myślących to nie kłopot, chyba że sprawę bezkolizyjności ma załatwiać sy...
 • Czy tym brodem też będą chodzić piesi i będą tam parkować samochody jak to ma miejsce na ścieżce rowerowej na ul. Planty? Dlaczego straż miejska albo policja nie upomina pieszych i nie karze parkujących na chodnikach lub na ścieżce rowerowej. Gdy chodnik zajęty przez samochód to piesi włażą na ścieżkę choć by nie chcieli. Jeden wielki syf aż się odechciewa jeździć na rowerze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się