Forum Regionalne Śląskie Gliwice
ZMIEŃ
    mosty

  mosty

  (77 wyników)
  • "Prace przy nowej konstrukcji dobiegają końca. Gdy przeprawa zostanie oddana do użytku, robotnicy [b]przeniosą[/b] na leciwy wiadukt." oferty można składać do 20 czerwca hehehehehehhe
  • Nie mostu, tylko wiaduktu. Most może być nad rzeką, nad drogą kołową lub wodną jest wiadukt! Panie redaktorze - nie trzeba było rzucać kamieniami w szkołę!
  • no to jak się nasza firma zabiera do budowy... ;) szkoda, że 20 lat samorządów w Gliwicach nie przyniosło rozwiązania kosmicznej głupoty z mostem w ciągu ul. Dworcowej. cóż, pewnie miną kolejne dekady, zanim ktoś coś z tym zrobi.
  • To albo ja ślepy jestem albo tylko pachołki zawineli a dziury tak jak były dalej są.
  • Az strach na nim przebywac! img169.imageshack.us/img169/8364/dscn2473.jpg img169.imageshack.us/img169/7622/dscn2474.jpg img257.imageshack.us/img257/994/dscn2475.jpg img510.imageshack.us/img510/584/dscn2476.jpg img150.imageshack.us/img150/2138/dscn2479i.jpg img510.imageshack.us/img510/456/dscn2485.jpg img150.imageshack.us/img150/9654/dscn2486.jpg img510.imageshack.us/img510/9418/dscn2488.jpg
  • W Marciszowie powiecie kamiennogórskim- na Dolnym Śląsk- POLSKA, zawalił się most, bo nie przestrzegano ani nie egzekwowano "dupochronnych znaków" (tak nazywanych w Gliwicach) BEZWZGLĘDNEGO PRZESTRZEGANIA B- 18. W chwili zawalenia się mostu przejeżdżała ciężarówka z drzewem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale samochód zawisł na konstrukcji która się zawaliła. Na miejscu są strażacy.
  • Ekspertyza mieści się na 12 stronach formatu A- 4. berezowski.ovh.org/otrzymane/most_orlickiego.pdf Dla mniej cierpliwych i dociekliwych, skopiowano jedynie "KONKRETY" i "TO CO W TEJ EKSPERTYZIE NAJWAŻNIEJSZE"- zgodnie z wyborczym hasłem (ZF), znajdujące się na końcu strony (4) i początek( 5). 4. Ocena stanu technicznego mostu 4.1. Stan techniczny ustroju nośnego. Ogólny stan techniczny przęsła mostu jest zły. Wynika on z następujących faktów: - poważnego sk...
  • Od kiedy pamiętam i od kiedy jeżdże ta droga (a będzie już 15 lat) to ten wiadukt kojarzy mi sie z wiecznym remontem. Nie pamietam by była tam dobra nawierzchnia dlużej niż pół roku. Zaraz robiły sie dziury i zaraz potem wchodziła ekipa je łatać.
  • wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wypadek-pociagu-Krakow-Praga-7-zabitych-45-rannych-w-tym-11-Polakow,wid,10236463,wiadomosc.html
  • Jesli zawali sie most na Orlickiego, bezposrednia przyczyna bedzie nie wskazanie objazdu przez zarzadce, czyli przez tzw. prezydenta Gliwic. O bardzo zlym stanie tego mostu prokuratura i policja wiedza juz od dawna. A Zygmunt Frankiewicz powiedzial publicznie na majowej sesji Rady Miejskiej, ze ma swiadomosc zagrozenia tego mostu.
  • Przejeżdżałam tamtędy jakieś pół godziny temu, skręcając w lewo ze środkowego pasa w kierunku Łabęd, więc nie wiele widać. Jakaś brygada "saperów" pod dowództwem ichniego generała, coś tam opuszczała i wciągała na linach, a co pod spodem było trudno powiedzieć. Z boku stały dwa wozy bojowe, i jakaś maszyneria na kołach. Znamiennym też było to- ale w zasadzie sobota, że na całej trasie nie zauważyliśmy z mamą ani jednej ciężarówki. Czy tam się nie szykuje jakiś objazd? Kto coś wie bliżej ...
  • gliwice.naszemiasto.pl/artykul/843640,krotko-tir-wywalil-sie-na-moscie-nad-klodnica,id,t.html?kategoria=678#9fb440b63d16c5ae,1,3,60 "[b]Strażacy oraz policja zabezpieczają właśnie miejsce wypadku przy ulicy Jana Śliwki w Gliwicach. Chodzi o most nad Kłodnicą, tuż obok ogródków działkowych. Z niewiadomych na razie powodów wywrócił się tu TIR. - Wyglądało to tak jakby zaraz miał spaść do Kłodnicy. Czekamy na przyjazd strażaków z Dąbrowy Górniczej ze specjalistycznym sprzętem, który pozwoli...
  • Prezydent jakos nic sobie nie robi ani z prokuratury ani z grozby zawalenia sie mostow: img518.imageshack.us/img518/9294/ng7gg0.jpg Tiry przez mostek na Orlickiego jezdza jak jezdzily, a co tam. A przy okazji mozna zauwazyc, ze Gliwicami nie rzedzi juz Frankiewicz, mimo ze go ponoc ludzie wybrali, ale Jarzebowski.
  • berezowski.ovh.org/otrzymane/most_orlickiego.pdf Kazdy sam moze przeczytac m.in., ze nosnosc mostu nalezy obnizyc natychmiast do 16 ton, ze stan mostu jest bardzo zly itd. Miejmy nadzieje, ze prokuratura wszystko to zauwazy.
  • Dlaczego Frankiewicz nie poniosl dotad zadnej kary za nie wykonanie eksperyzy mostu na Orlickiego: berezowski.ovh.org/otrzymane/most_orlickiego.pdf Dlaczego bezkarnie zagraza ludziom i zmusza kierowcow do lamania prawa?
  • Jakieś pół godziny temu zdarzył się wypadek na moście na Toszeckiej przy wejściu do tunelu. Pas do centrum zablokowany, w drugą stronę może udrożnią ruch.
  • O... widać, że grupa oszołomów nie daje o sobie zapomnieć. No cóż - jedyne co potrafią robić to tylko kupę hałasu i nic poza tym. Nic nie wskórali jak dotąd. Widać, że nie mają żadnej siły przekonywania. Może pora w końcu dać sobie spokój, nie robić z siebie pośmiewiska i dać głos innym poważniejszym osobom?!
  • Znaki uprzedzajace F-6 ustawiono w okolicach mostu na Orlickiego.
  • Krócej z Chorzowskiej na Pszczyńską Środa, 7 grudnia 2005r. W gliwickiej dzielnicy Ligota Zabrska dobiega końca budowa mostu nad Kłodnicą. Łączy on ul. Panewnicką z ul. Baildona, Jest to już ósmy most drogowy nad Kłodnicą w obrębie Gliwic. Jak nas poinformował mgr inż. Krzysztof Szczepanik, kierownik kontraktu z firmy NCC Roads Polska, pierwsi kierowcy będą mogli przejechać nim dziś o godz. 17. – Prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie i przestrzeganie obowiązującej or...
  • Apel do mieszkancow Gliwic, aby ratowali mostek na Orlickiego i blokowali tam wjazd tirow! Poza tym niech kazdy kto zauwazy wjezdzajacego tam tira, zapisze jego nr rej., date i godz i zglosi to na policje. A najlepiej gdyby udalo sie zrobic zdjecie takiego tira i przeslac je na policje. Kierowca tira nie jest slepy i widzi jaka jest nosnosc mostu, bezczelnie i bezkarnie wjezdza na niego! Referendum juz leci, teraz organizujmy blokade mostu!

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się