mozambik

(4 wyniki)
  • Ale co z tego wynika, że jest jak jest? Jakie wnioski stąd wyciągnąć? Czy to tylko mikroodyseja?
  • Jadę w maju do Ugandy i Tanzanii i pomyślałem że wyskoczę jeszcze do Mozambiku. Czytałem o Wyspie Mazambik i tam bym chciał się udać. Jednak z uwagi że urlop krótki to tylko przelot samolotem wchodzi w grę. Czy ktoś przerabiał trasę Dar Es Salaam - Nampula?. A może Kilwa - Nampula? A może inaczej z Tanzanii? Czy wizę do Mozambiku można dostać na granicy? Piotr
  • Generalna zasada jest taka: do RPA Polacy nie potrzebuja wiz na pobyt do 30 dni. Nasza wyprawa trwac bedzie ok. 35 dni, z tym, ze zamierzamy przyleciec do RPA, pobyc w tym kraju doslownie kilka dni i przemieszczac sie dalej tj. Suazi, Mozambik itd. Na koniec wracamy znowu na 2 badz 3 dni do RPA i po 35 dniach pobytu w Afryce wracamy do Polski. Czy ktos moze ma jakies doswiadczenia w tym wzgledzie? Pytanie proste: potrzebna jest wiza czy nie? Czy na lotnisku, jak zobacza ze mamy ...
  • Czesc, Wyruszamy do Suazi, Mozambiku, Malawi, Zambii, Zimbabwe i Botswany. Czy ktos byl w jakimkolwiek z tych krajow? Interesuja mnie raczej opinie "plecakowiczow" i ewentualne rady na co szczegolnie zwrocic uwage w tych krajach. Jak wyglada sprawa z bezpieczenstwem? Gdzie najlepiej w regionie wyrabiac wizy? To dopiero poczatek pytan;) Pozdrawiam, Paco

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com