nauczyciele

nauczyciele

(94 wyniki)
  • Chciałabym abyście wypowiedzieli się na temat liceów w Płocku. Które jest najlepsze mniej więcej, w którym są fajni ludzie, co i jak z nauczycielami. ??
  • Pani Utzig powinna dwukrotnie się zastnowić przed użyciem zwrotu "świetni nauczyciele" w odniesieniu do kadry nauczycielskiej Małachowianki. Naprawdę świetnych nauczycieli w tej szkole można policzyć na palcach jednej ręki... i jest to naprawdę niewiele jak na szkołę o takiej renomie. No ale cóż... Małachowiance została tylko renoma.
  • Swietny wywiad. Nic dodac, nic ujac z wypowiedzi p.Zbrzeznego. Smutny obraz polskiej edukacji i mlodziezy, ale niestety prawdziwy.
  • Tytuł artykułu wprawił mnie w zdumienie. Czyżby wreszcie ktoś odważył się napisać to, co jest w Płocku tajemnicą poliszynela? Po lekturze artykułu okazuje się, że jednak nie. Jest w nim niepełny obraz sytuacji, bo kiedy w szkole zwalnia się etat dyrektorzy nie proszą nauczycieli ani kolegów dyrektorów o polecenie im kogoś do pracy. Oni odbierają zwykle w tej sprawie telefony. Od kogo? Od szarej eminencji płockiej oświaty, której to osoby nazwiska nie zdradzę, ale pracownicy oświaty znaj...
  • Czytanie pomyslow 'rzecznika' ogranicza moje poczucie humoru. Stanowczo protestuje przed publikowaniem pomyslow 'rzecznika'.
  • A nauczyciele?
  • nie rozumiem dlaczego ciągle winę upatruje się w uczniach, a może to wina pedagogów, którzy nie potrafją przygotować młodzieży do nowej matury, zainteresować zajęciami spójrzmy prawdzie w oczy ilu jest nauczycieli interesujących się każdym uczniem piomagającym mu nie każdy rodzi się orłem.Jestem mgr mam świetną pracę ale wiem że niektórzy nauczuciele, uczący jeszcze mnie (dość marnie to robili)pracują do dziś z trzęsącymi głowami bo powiinni być na emeryturze. Dyrektorzy przejżyjc...
  • Absurdalny pomysł. Wpierw niech porządnie nauczą się w języku polskim. Nauka w obcym języku w tym wieku będzie chwytliwa marketingowo, lecz powierzchowna merytorycznie.
  • Poloniści z Jagiellonki - jak ich oceniacie?
  • Chciełbym wyrazić swoje zdanie GIMNAZJUM NR 6 jest to najlepsze gimnazjum w płocku. Oczywiście mozecie sie ze mna nie zgadzac wiec piszcie !!!!!!!!
  • Co uważacie o tym liceum akademickiem przy PWSZ ? Wiecie może jaka atmosfera panuje w szkole ? Jak z nauczycielami ? Ogolnie jaka szkola ..... piszcie
  • Co sądzicie o tej placówce? Kto się tam uczy/ naucza? Jaka jest atmosfera? Prosze o szczere odpowiedzi.
  • moje dziecko kończy podstawówkę i myślimy o Sikorzu - czy ktoś wie coś pewnego o tej szkole
  • moj syn za jest w 1-szej klasie szkoly sredniej i ma zdolnosci jezykowe.Chcialabym ,zeby juz zaczal je odpowiednio ukierunkowywac pod katem przyszlych studiow,jeszcze sam nie wie czy filologicznych,ale angielski na pewno mu sie przyda.Prosze o rade,ktory nauczyciel w Plocku jest godny polecenia jako prywatny korepetytor.Wolalabym kobiete,ale to nie jest warunek.I ile kosztuje lekcja?Za podpowiedzi dziekuje.
  • Płakać mi się chcę jak czytam takie blogi, czy ci ludzie są chorzy gdzie tu jakiekolwiek zachowanie dzieciństwa. Nie jestem wiel satrszy od nich i lubie sobie też poimprezować, ale wydaje mi się że właśnie jeżeli któs ma 18 lat to już mu wolno pójśc w piątek na miasto i dać w rurę, ale 14,15 latek czy tez młodszy to powinien w domu siedzieć i co najwyżej obejrzeć jakiś film na kompie z serii tych dennych moralnie i bez żadnego przesłania komedii amerykańskich. Poza tym uważam, ż...
  • mampytanko co do tego profilu powiedzcie mi czy trudno jest na tym kierunku i waszze ogolne refleksje ;) dzieki za posty;)
  • kolejny genialny pomysł dla G8. Niech pouczą te dwie dziewczyny, wezmą je na tortury czy coś, a nie niewinne i grzeczne dzieciaki będą teraz torturować przez nie.
  • dlaczego Chmura wypowiada sie na łamach gazety?A moze spytać innych nauczycieli, nie łaska?no tak, są osoby , które tylko "spijają śmietankę", taka jest rzeczywistość w naszym kraju
  • Dobry pomysł, szkoda tylko, że Ministerstwo Finansów nie dofinansuje nauczycieli różnych przedmiotów w taki nowoczesny sprzęt. Kto wie może wówczas kolorowe ,atrakcyjne lekcje zatrzymałyby wagarowiczów w szkole,poprawiły średnią ocen.... A może lekje nt. agresji, chorób cywilizacji byłyby bardziej wymowne prowadząc do higienicznego trybu życia......
  • Ta szkoła jest do bani chodze tam i wiem cos o tym !!! :( Siłownie mają do bani, komputery sie wieszaja, polskiego nie umią nauczyć ,zresztą sami widzicie po moim wypowiedzi ODRADZAM

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.