nerwice

nerwice

(92 wyniki)
  • Kochane dziewczyny!Ostatnio zasypuje was pytaniami,ale mam jeszcze jedno.Jak i gdzie mozna sprawdzic czy mam nerwice?Bo maz juz mi powiedzial,ze cos jest ze mna nie tak i ma racje.Jestem agresywna, nadpobudliwa,okropnie nerwowa,po prostu wszystko i wszyscy mnie denerwuja.I pewnie pomyslicie,ze jestem potworem,ale czuje,ze jeszcze troche i moge zrobic cos moim dzieciom z nerwow,bo przestaje nad soba panowac.Boje sie,zeby to faktycznie nie nastapilo.Ja juz chyba nie daje rady.Powied...
  • Witam , Od 3 lat mam ciągłe stany podgorączkowe. rok temu na stany podgorączkowe byłam na 3 dniowych badaniach w szpitalu. Wypuścili mnie twierdząc że nic mi nie jest . Że "gorączki" są , może znika,może zawsze takie miałam?? zalecili badania krwi co jakieś 3 msce i puścili do domu. Nie mam pomysłów do jakiego specjalisty się zwrócić? u kogo szukać pomocy?Zimne stopy i dłonie. Nie raz całe , nie raz tylko po jednej stronie ciała. Uczucie otępienia, zawroty głowy, bóle a to nogi , a to ręk...
  • to jest mój wątek, wklejam go bo ma ta sprawa dużo wspólnego z tym to chcę napisać forum.gazeta.pl/forum/w,216,135384583,135384583,brak_okresu_brak_ciazy.html zaczęło się w sumie od braku okresu, budzę się w nocy z łaskotkami nóg i rąk i nie mogę spać, nawet teraz łaskoczą mnie ręce, cały czas muszę nimi ruszać bo czuję, że oszaleję! jestem bardziej nerwowa (ale zawsze nerwus byłam), boli mnie głowa, pogorszyła mi się cera, wypadają włosy, przytyłam, nie mam uczucia głodu od jakiegoś tygo...
  • Witajcie. Piszę bo chcę w końcu coś z siebie wyrzucić i nie mam zamiaru oblać Was jakimś szambem, po prostu tego potrzebuję i proszę o zrozumienie. moje problemy z emocjami zaczęły się mniej więcej w wieku 13 lat. wtedy też pierwszy raz spotkałam się ze śmiercią bliskiej mi osoby. przerosło mnie to, nie wiem jak nie wiem kiedy zaczełam skubac włosy. z głowy. ale sytuacja nie zmieniała sie mimo upływu czasu, wrecz przeciwnie. wtedy jeszcze tego nie wiedzialam ale dzieki wyrywaniu wyrzucala...
  • Pisałam ostatnio o zawrotach głowy, wszystko wskazuje że mam nerwicę - w nocy nie mogę spać, rano cała wewnątrz się trzęsę, staram się normalnie funkcjonować ale jest to niezwykle trudne bo nerwy mam w strzępkach. Na dodatek jestem na L4 z powodu podobno chorych zatok, siedzenie w domu mnie wykańcza jeszcze bardziej, każde wyjście do lekarza czy gdziekolwiek poprawia mi samopoczucie ale póki co do piątku muszę to przemęczyć. Mąż w pracy do późna, dzieci w szkole i przedszkolu a mnie rozrywa o...
  • Opiszę Wam swój przypadek (gastroskopię mam dopiero w maju), może ktoś mi pomoże. W grudniu (początek miesiąca), wieczorem zjadłam kolację, po około 1-2 godz. zaczęłam się źle czuć, serce zaczęło mi jakby przeskakiwać, zrobiło mi się duszno i słabo, tętno ze strachu skoczyło do 130 uderzeń. Dostałam od teściowej tabletkę, przeszło. Rano miałam robione EKG, wyszło ok. Za około miesiąc sytuacja się powtórzyła (też po posiłku i stresie). Teściowa powiedziała, że miała tak samo i przeszło j...
  • witam, mam nerwicę oraz nerwobóle Ataki są rzadkie, ale niestety zdarzają się Leki typu krople walerianowe, nerwosol, validol pomagają tylko na chwilę Dziś dopadło mi kłucie lewego barku oraz żeber i dostałam od rodzinnego ketonal i persen Rzeczywiście muszą to być nerwowe bóle, bo ketonal pomaga i mam brać go doraznie w razie bólu Kiedyś miałam atak duszności, płytkiego oddechu i kłucia serca lekarz na pogotowiu przepisał hydroksycyne, która dziś akurat mi nie pomogła, a tylko niesamowicie o...
  • nerwica

(10)
    jak skutecznie leczyć nerwicę oraz proszę o wyjaśnienie jak objawia się i co to jest za choroba kardiomiopatia roztrzeniowa?
  • Witam wszystkich, Jestem tutaj nowa, sama nie wiem..ale szukam jakiejś formy oparcia, porady co dalej. Od miesiąca mam problemy ze zdrowiem. Zaczęło się od kołatania serca, podniesionego ciśnienia, omdlenia. Internistka przepisała mi Concor Cor i skierowała na Holtera, które tj reszta badań wyszła naprawdę całkiem nieźle (potas, magnez, tarczyca). Kardiolog kazała mi sporadycznie brać Validol i zmienić tryb życia na bardziej aktywny. Posłuchałam się. Mijał tydzień pracy i już się cie...
  • Od 3-4 lat cierpię na nerwicę lękową. Na co dzień jakoś sobie radzę, choć moje życie się zmieniło i spędzam je głownie w domu. Natomiast boję się jak zareaguje mój organizm na stres jaki mnie czeka w lipcu w związku z waznym egzaminem. Ten jeden raz chciałabym dac z siebie wszystko, być odważną, skupić mysli, mówić ładnie i składnie. Tymczasem w momencie stresu robi mi się słabo, źle widze na oczy, mam mętlik w głowie, mięśnie są sztywne, szumi mi w uszach. Przy czyms takim konc...
  • Od jakiegoś czasu prowadzę spokojny/bezstresowy tryb życia. Niby moja higiena psychiczna jest ok /po latach problemów/ stresu itp... mam czas spokoju życiowego. I cóż z tego? Świerzo wypoczęta po urlopie jestem strzępkiem nerwów. Nie wybucham, nie krzyczę. Po prostu gdzieś w środku odczuwam jakiś niepokój, rosnącą, zatykającą mnie "gulę", trzepotanie i drżenie rąk. Byle hałas, niespodziewany dźwięk -a mi serce łomocze, zimny pot zalewa. Przyłapuję się na tym, że ciągle jestem...
  • Witam dziewczyny! Mam problem...może ktoś ma podobnie...Kilka lat temu na skutek dużych przeżyć emocjonalnych przypetała mi się nerwica. Było okropnie, problemy ze snem, oszmary senne, kołatania serca, drętwienia kończyn itp. Nie leczyłam się nigdy, udało mi się jakoś na własną rękę wyjść na prostą, ale nie do końca. Żyję normalnie, ale jeśli jakaś sytuacja jest chociaż troszkę bardziej emocjonująca od razu dostaje kołatania serca i wręcz drżenia głosu, tak strasznego, że mówić nie mogę. Boli...
  • nerwica

(13)
    Dziewczyny-chciałam napisać Wam,bo wiem jak wiele z Was boryka sie z tym problemem-nie czekajcie juz dłużej zamknięte w domu, tylko marsz do lekarza. U mnie nerwica lękowa i nerwica serca pojawiła sie w ciąży-to był koszmar- bałama sie wyjść z domu, bałam się, ze zaraz zasłabnę, że coś mi się stanie itd. Po porodzie było jeszcze gorzej-napady paniki, skoki cisnienia, ból w klatce piersiowej, ból głowy, drętwienie kończyn i przede wszystkim ciągły paniczny strach. Wytrzymałam t...
  • Witam Wszystkich! Dzisiaj rozmawialam z koleżanką która twierdzi że mam nerwicę. Otóż wszystko mnie boli, głowa w każdym miejscu (nad oczami, na samej górze, z tylu), żołądek, nerwoból sercowy, ogólnie to łatwiej było by wymienić co mnie nie boli. Chodzę do lekarza i wszystko jest ok, lekarka się śmieje ze mnie ze wymyślam sobie choroby. Ale naprawdę moj mąż już nie może słuchać że wszystko mnie boli. czasami chce mi się siąść i płakać nawet nie wiem z czego. co Wy na to? Ogolnie to szy...
  • W sierpniu br roku po całej serii badań stwierdzono u mnie nerwicę. Objawy zaczęłu się w styczniu po wypadku samochodowym. Od stycznia do sierpnia biegałam po lekarzach, 2 razy byłam w szpitalu. Badania krwi, ekg, holter, tomografia komputerowa głowy, rezonans magnetyczny wyszły ok. Miałam trudny okres (studia, praca, chorujące dziecko, problemy z mężem). Objawy utrudniają mi życie do tego stopnia, że nie mogę normalnie funkcjonować - omdlenia, zawroty i bóle głowy, bóle brzuc...
  • Witam Wszystkich! Dzisiaj rozmawialam z koleżanką która twierdzi że mam nerwicę. Otóż wszystko mnie boli, głowa w każdym miejscu (nad oczami, na samej górze, z tylu), żołądek, nerwoból sercowy, ogólnie to łatwiej było by wymienić co mnie nie boli. Chodzę do lekarza i wszystko jest ok, lekarka się śmieje ze mnie ze wymyślam sobie choroby. Ale naprawdę moj mąż już nie może słuchać że wszystko mnie boli. czasami chce mi się siąść i płakać nawet nie wiem z czego. co Wy na to? Ogolnie to szy...
  • Nerwica

(68)
    Pytanie, do kogo w pierwszej kolejności powinnam się udać do psychologa czy psychiatry z w/w?? Leczył się ktoś?
  • Planujemy z mezem drugie dziecko bardzo chcielibysmy dziewczynke jest tylko jedno ale i to spedza mi sen z powiek. Od jakiegos czasu lecze sie na nerwice lekowo-napadowa i biore Paxtin 20mg. Wiem ze w czasie ciazy nie wolno tego brac a jednoczesnie nie powinno sie nagle odstawiac tego leku. Boje sie troche jak to bedzie. Staram sie przygotowywac do tej ciazy (witaminy, dieta) bo plany sa na maj 2009 nie wiem tylko co z leczeniem mojej choroby jak zniose brak lekow ktore aktualnie mi pomagaja....
  • Witam, czy ktos moze wie czy braznie progesteronu ma jakis wplyw na nerwice? Ja mam nerwice lekowa i odkad przyjmuje progesteron bo mialam niedobor, zaobserwowalam pogorszenie sie mojego stanu, wiecej stanow lekowych i atakow , ale to moze byc tylko zbieg okolicznosci, gin powiedzial mi ze to moze wplynac na poprawe nastroju, czego nei zaobserwowalam.
  • Mam pewien problem i właściwie 2 dni temu zdałam sobie z tego sprawę. Od tygodnia boli mnie nieustannie brzuch. Sądziłam, że może być to spowodowane okresem (dziś jest 9 dzień:/ ale prawdopodobnie ma to związek z wakacjami, na których byłam, zmiana klimatu etc. oraz z przesunięciem okresu przez naklejenie kolejno większej ilości plastrów). Drugim powodem może być refluks żołądkowo o przełykowy, z którym się zmagam. Jednak ból, który mi towarzyszy porównywalny jest z bólem kiedy się den...
« poprzednie 1 2 3 4 5

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.