Forum Czas Wolny, Hobby O perfumach
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(15 wyników)
    • Jest do nabycia na Truskawce za śmieszną kwotę i mnie kusi:-) bo podoba mi się skład, ale mam oczywiście wątpliwości bo nigdy ich nie wąchałam... Czy jest szansa żeby ten zapach podobał się komuś kto lubi w lato np. Addict 2? a może można go do czegoś znanego porównać? Proszę, podzielcie się swoimi uwagami, będę wdzięczna:-) Pozdrawiam!
    • Znowu muszę Was prosić o pomoc. Mam kilka próbek zapachów na kartkach i nie mogę zidentyfikować który to LES BELLES Niny Ricci, niebieski. Taki delikatny i świeży czy raczej mocno kwiatowy? Wiem że opisywanie zapachu jest mocno subiektywne ale spróbujcie proszę
    • Czy ktoś słyszał o takim damskim Bossie? Kartonik identyczny jak w Boss intense, tylko niebieski. Czy faktycznie coś takiego wyszło, czy to limitowanka turecka?:) No i męski Background Jil Sander.Czy to też jakaś nowość?
    • Czy spotkaliscie sie ze zmiana barwy tych perfum? lub np innych ? Mam Wisha (oryginał)od roku i nie jest juz niebieski tylko taki ..bardziej szary niz niebieski. Jest bardzo dobrze przechowywany, w pudełku z dala od swiatła, ciepła itp. Zapach bez zmian ale czy dotrwa do zimy to nie wiem ...Czy tak szybko nastepuje poczatek konca? :-(
    • Nowa edycja limitowana na lato- i jakiez rozczarowanie, o ile oryginal byl mocniejszy, z ostra nuta pomaranczy, to tu kompozycja zostala oslabiona i pomarancze zastapiono grejpfrutem i mieta, calosc nosi tez echo meskiego Issey. Poza tym zapachem, Boss na jesien zapowiada kolejna swiezosc- Hugo Energise i damski Intense Shimmer- a mnie osobiscie podobaja sie jedynie Elements Acqua i Baldessarini. Opakowania nowego Edition: www.beautyme.com/fragrance/boss3-2004b.jpg
    • Na przełomie 80 i 90-tych lat dostałam od cioci z Niemiec dezodorant i próbkę tego samego zapachu. Kartonik od próbki i opakowanie deo było w kolorze soczystej zieleni,gęsto usiane małymi listkami i kwiatkami. Mnie jako kilkuletniej dziewczynce bardzo się ono podobało i oddawało chrakter zapachu.Podejrzewam ,że był to zapach ze średniej półki. Wiem- mało konkretów, ale może ktoś z Was będzie miało jakiś typ. pozdrawiam
    • bo przyszla do mnie wlasnie probka i jest ciemno żółta, a wszedzie (w sklepach internetowych i na allegro) widze niebieska wode... w realu nie mam szans zobaczyc tego szybko. niemniej zapach cos w sobie ma, ale czy wytrzymam z taka slodycza?... pozdrawiam sylwia
    • mam pytanko do dziewczym ktore maja, jak rozpoznac oryginal na co zwracac uwage, jakies szczegolne cechy, chce kupic na allegro ale tam tyle tego, jedne w czarnej butelce inne w niebieskiej, jedne z napisem inne bez moze cos doradzicie moze ktos kupowal na allegro i moze cos polecic bede wdzieczna
    • Do pracy dla 30 letniego faceta. Zielony czy niebieski?
    • z tamtych lat. Z rozrzewnieniem wspominam, nie rzadko dzieki wspolczesnym zapachom, gdyz wiekszosci z nich juz sie nie produkuje albo ja stracilam nimi zainteresowanie - bo jak sie okazuje, zdarza sie jeszcze spotkac na polkach sklepowych dezodoranty sprzed 15 lat. Mi ostanio w malej miescinie, brazowy Impulse, zlewala sie nimi moja kolezanka. Albo niepozorne Dane, ciezki paczulowy orient, przypomnial mi o nim Intrigant Pachouli Parfumerie Generale. Pamiec zawodzi, potrzeba czas...
    • Czy moglibyście polecić jakie perfumy dla dwudziestoletniego faceta, raczej nieśmiałego i nie lubiącego przesadnych ekstrawagancji? Coś niezwracającego powszechnej uwagi ale pozostawiającego miłe wrażenie? Osobiście na perfumach nie znam się wcale i nie mam konkretnych preferencji zapachowych, więc mam kłopot z dokonaniem wyboru...
    • Intryguja mnie te zapachy od jakiegos czasu ale zadnego nie udalo mi sie powąchać. widziałam na allegro kilka rodzajów. Czy bardzo sie od siebie różnią? I jak sie mają do innych zapachów NR? do niny, love in paris czy premier jour?
    • co byscie polecili facetowi, ktory do tej pory od kilku lat uzywa CH 212? Troche mu sie znudzily i szuka czegos nowego.
    • Spotkalam sie z tymi perfumami w nielicznych perfumeriach internetowych. Nie widzialam natomiast w polskich sklepach... Powiedzcie mi gdzie mozna je dostac??? I jak pachna? Moze ktos mial okazje wachac Asterie - taka sliczna niebieska gwiazdka:)
    • - tak jak w temacie, może ktoś zna podobny zapach...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się