Forum Dom Aranżacja wnętrz
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(34 wyniki)
    • syn będzie miał meble szaro-niebieskie i chciałabym pomalować ściany na taki bardzo delikatny, jasny kolor jakby stalowy niebieski. jest to poddasze więc jest podsufitka i belki z drewna (sosna) więc chciałabym ściany trochę oziębić, ale nie typowym niebieskim. zastanawiam się nad farbami dulux family niebieska mgiełka lub pogodne niebo, ale na palecie nie widzę różnicy między nimi może któraś z was malowała w tych odcieniach lub doradźcie mi coś innego.
    • Witam, koleżanka polecila mi to forum, niestety obie mamy dwie lewe ręcę do aranżacji.Chciałam się poradzić jaki kolor ścian będzie pasował do niebieskich mebli (zgaszony kolor wpadajacy w szary - meble capslock z BRW).Pokoj jest od poludniowej strony, ma wymiary 5,5 x 2,7. Na krótszej scianie jest okno z niebieskimi roletami. Będzie to pokoj dla 4-l dziewczynki. Jak połączyć np 2 kolory i które ściany jakim pomalować?...
    • Jaki mam dobrać kolor ścian do biało-niebieskiech kafelków w łazience. Kafle będą ułożone tylko do połowy łazienki. Wydaje mi sie, że akurat do niebiesko- białych nie pasuje żaden kolor, nawet ten niebieski z kafli. Zaznaczam, że niebieski ma odcień chabrowego a nie np. lazurowego czy turkusu. Chyba zostawię górę białą... proszę o pomoc. Z góry dziękuję
    • Hej! Prosze o radę - chciałabym miec w mojej nowej kuchni( ok. 9 m ,z oknem, b. słoneczna, otwarta na salon) NIEBIESKIE mebelki!(kolor raczej stonowany) Wiem, poczatkowo moze to wydawac sie trochę ryzykownym posunieciem, ale ...mi sie podoba. Zasatanawaim sie tylko jaki do tego wszystkiego dobrac kolor kafelek i podłogi? zeby nie było "smutno" Moze ktos ma takie meble i mógłby mi cos zoradzić? Czekam na odzew:))
    • Poradźcie coś proszę.
    • Witam i bbaaaardzo proszę o porade.musze pomalować dziewczynkom pokój i nie wiem jaki kolor scian.Na podłodze jest kolorowa wykładzina( motyw wsi- drogi,rzeki domki,kury itd.)zielono-niebiesko-czerwono-żółto-pomarańczowa ,w oknie wisi niebieska roleta,narzuta na sosnowym łóżku taka seledynowo-zielona (IKEA-KRYP GRAS).pudełka na zabawki też seledynowo-niebiekie(IKEA-GLIS),NO I NIE WIEM JAKI KOLOR ŚCIAN-CZY NIEBIESKI,CZY MOŻE CIEPŁY POMARAŃCZ,A MOŻE JESZCZE INNY?W tej chwili ściany sa...
    • ściany są jasno niebieskie, narzuty na fotel i kanapę równiez niebieskie, ale o dwa odcienie ciemniejsze niż ściany.Jaka wykładzina bardziej pasuje: jasno szara czy kawowa? Dodam, ze dodatki tj. poduchy,ramki obrazków itd są w kolorze czerwonym.Ale mogę zmienić na białe. Poradzcie coś proszę!!!
    • witam wszystkich!! niedlugo ede sie przenosic do wiekszego mieszkania i w zwiazku z tym czeka nas malowanie.nie mam pojecia jednak jakie kolory bylyby odpowiednie jakos brak mi kreatywnosci. opowiem o wnetrzu. 2 mniejsze pokoje (9m2)od polnocy-w pierwszym pokoj dziecka mebelki beda bialo-niebieskie(ale to raczej taki ciemnawy brudny niebieski dziwny kolor) a w drugim nasza sypialnia meble w kolorze drewna w polaczeniu z niebieskim.okna sajednoskrzydlowe. trzeci duzy pokoj jest od wscho...
    • Zależy mi na czymś uspakajająco - usypiającym. Myślę o niebieskim, ale delikatnym, pastelowym. W sypialni stoi jedynie łóżko - produkt IKEI ( takie łóżka obowiązkowo stoją we wszystkich mieszkaniach moich znajomych) o ile dobrze sobie przypominam to jest lite drewno świerkowe.
    • prosze o rade jaki kolor scian pasowalby do tej kuchni? ja myslalam o kolorze oliwkowym lub jasnym fiolecie. pomaranczy ani zolci nie lubie. fotoforum.gazeta.pl/3,0,1566403,2,1.html
    • Jest tak duży wybór, że sama nie wiem na co się zdecydować. Regały są wykonane z drzewa "wiśni". POczątkowo myślałam o zieleni, ale zieleń jest chyba trochę uspokajająca, a w gabinecie muszę pracować. Co myślicie o kolorze niebieskim lub brzoskiniowym. POzdrawam
    • Witam! Właśnie planuję małą modrenizację sypialni.Żadnych tam drastycznych zmian w postaci kucia prucia itp. poprostu kupujemy nowe łóżko,ktore z założenia ma być centralnym i najwazniejszym meblem tego pomieszczenia. Mój problem polega głównie na doborze kolorów, ponieważ obecnie pokój jest pomalowany na kolor niebieski,coś blisko tego(rys.1) zastanawiam się jakiego koloru dodatki zastosować. Dodam, że chciałabym trochę ocieplić wnętrze ale nie rozwścieklic go. To w końcu ma być sypia...
    • potrzebuje porady dotyczacej odnowienia pokoju, moj pokoik jest taki nijaki, i chcialabym go troszke odmienic ale mam bardzo malo kasy, moge narazie pomalowac meble tylko na jaki kolor? sciany sa błekitne a podloga granatowa, myslalam o niebieskim i jasno zielonym co Wy na to? czy nie bedzie to zbyt monotonne, ma ktos jeszcze pomysl na zmiany niewielkim kosztem? z gory dzieki
    • zamierzam urządzić pokój dziecinny i "wyprowadzić" naszego synka z naszej sypialni. mam zamiar kupić pomarańczową wykładzinę z komfortu (wesołe misie84), a chciałabym do tego niebieskie dodatki (lampkę, drabinkę, pólkę wiszącą i mebelki mamut z ikei). czy będzie ok? czy te kolory będą ze sobą dobrze wyglądać? proszę o opinię. pozdrawiam.
    • Poradźcie jak urządzić pokój dziesięciolatka.Mam niebieskie meble i to musi zostać.Jaki kolor ścian?jakie dodatki?A może wiecie gdzie znajde jakieś zdjęcia właśnie takich pokoi.
    • Licze na to ze mipomozecie! problem dotyczy pokoju mojej 3-latniej coreczki!Wlasnie zaczelam remont i teraz kiedy wszystko juz jest wybrane zaczelam sie bac ze bedzie okropnie! zaczne od poczatku- mebelki sa robione na wymiar gdyz mam bardzo krzywe sciany i bede one kolorowe-tj.-fronty jasno-zolte natomiast boki seledynowe!te kolory sa bardzo jasne! Sciany beda natomiast czesciowo(tylko ok.metraod podłogi)pokryte tapetakolory niebieskiego w male misie i pajacyki koliru wlasnie zolto-zi...
    • pomaranczowej sciany - jaki kolor naroznika proponujecie, bo glupi jestem :)) Ten narozniczek mialby stac jedna częscią na tej pomaranczowej ścianie a jedną na drugiej inaczej pomalowanej, tylko tez nie wiem jak :) Podoba mi sie taki jeden naroznik ale tez niebieski i zlewalby sie chyba za bardzo z wykladzina chociaz odcien ma ciemniejszy i tonacja wspołgra, ze tak powiem. Mebelki sa ciemne, takie w stylu orzech. Jesli uda Wam sie wlaczyc wyobraznie - to poprosze o podpowiedzi...
    • Witam, mam pytanko... Pokoik moich dziewczynek - młodych o nie co...(3 lata i 1 rok), jest bardzo kolorowy głównie w tonacji żółto-niebieskiej + olchowe meble. Mają dużo zabawek - jak to dzieci, obrazków itd. Zastanawiam się jednak jak na dzieci wpływa taka różnorodność kolorów, drobiazgów itp. Czy wpływa pozytywnie, czy też nie...Czy dzieciom powinno się stworzyć jakiś ład w otoczeniu? Jak myślicie? pozdrawiam
    • cze, mamy sosnowe łóżko pomalowane bezbarwnym lakierem matowym. Zmieniliśmy niedawno mieszkanie, ale nie chcemy zmieniać łóżka. Tymczasem koncepcja pomieszczenia uległa dużej zmianie - pokój jest w jasnym kolorze błękitu i z lekkim skosem. Mamy ambicje utrzymać sypialnię w klimatach indyjskich - zdążyliśmy już obciąć w łóżku nogi na dużo krótsze, a teraz chcielibyśmy zmienić jego kolor na taki przecierany niebieski albo pomarańczowy. I teraz pytanie - czy musimy najpierw przesz...
    • Wlasnie mi sie wszystko posypalo w domu i ogrzewanie i elektryka. W zwiazku z tym bede robila remont co mnie nawet cieszy. I teraz tak : pewne rzeczy sa niezmienialne. Lazienka w niebiesko-waniliowo-drewniana. I zolte kafle w przedpokoju i kuchni, takie jasno zolte na podlodze. Parkiet debowy w pokojach, w pokoju dziecka przykryty welurowa wykladzina ciemnoniebieska. Sciany w kuchni mam niebieskie , szafki jasne z bukowymi blatami (kuchnia jest mala-musi byc jasna). W "salonie" (...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się