Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Avon
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(15 wyników)
    • dziewczyny pomóżcie!! - czy tusz super shock ma faktycznie niebieską szczoteczkę??? czy normalnie czarna? bo dla mojej klientki jest to ogromnie ważne (hmm- dziewne) wielkie dzięki!!
    • Który z toników Solutions jest bez alkoholu - niebieski czy pomarańczowy?
    • Wiem, ze jest malutka, ale chcialabym spytac, czy jej kolor (patrzac na zdjecia w kat 12) jest taki zgaszony jak na stronie 102, czy zywy jak na 103? No i czy ladnie ta torebeczka wyglada "na zywo" ;)
    • Byc moze jeszcze za wczesnie na takie pytanie, ale moze ktoras z Was juz wyprobowala nowa serie Naturals "niebieskie algi i bambus"? Jakie wrazenia?:)
    • Dziewczyny, mam pytanie: czy używacie żelu z tej serii naturalsów? Bo ja sobie go kupiłam i to wcale nie jest żel. Przypomina raczej krem. Jest gęsty, nieprzezroczysty, ciężko go wycisnąć - on ma taki być? Czy raczej coś z nim jest nie tak? Ma piękny zapach, ale skóra po umyciu staje się dokładnie taka jak skora po piance do golenia ;) woda spływa po twarzy jak po kaczce. Tez macie takie wrazenie? Pozdrawiam :)
    • Hej dziewczynki i chłopaki!!!Mam takie skromne pytanko.Czy kolor Crystal Aura jest niebieski czy raczej taki szary?jaki jest Limestone-czy jest zielony czy raczej taki żółto zielony??bo w tychkatalogach to kolory są zupełnie inne niż w rzeczywistości.Zamówiłam kiedyś pomadke i miała być brązowa-a przyszła jakaś taka brudno pomaranczowa-ochyda!!!Bardzo proszę was o pomoc.Dziękuje z góry.Miłego dnia.Ps.Napiszcie też czy rzeczywiście wygładza powieki i który z kolorów polecacie najba...
    • Witam czy już używałyście nowych cieni Avon tych podwójnych i potrojnych? Który kolorek wydaje wam sie najładniejszy? Dodam, że mam niebieskie oczka.
    • co o niej sądzicie? ja nie używam tej serii, nie czuję jeszcze takiej potrzeby ;) ze wzgledu na wiek, ale moje kientki masowo kupują kosmetyki z tej serii i chwalą je. a wy? a jak u was ze sprzedażą nowego serum (niebieski w przeźroczystej buteleczce), dwie klientki go pochwaliły, ale jedna zrobiła mi zwrot, dostała po nim uczulenia, całą twarz miała w bąblach. szok, okropnie wyglądała! na nią akurat zasilne miało to działanie serum. ale teraz wszystko już jej zeszło.
    • Hej! Mam pytanie do dziewczyn, które mają turkusowy tusz do rzęs i/lub kredkę podwójną turkusowo-białą do powiek , z serii Ct właśnie:) Mianowicie chodzi mi o kolor tych produktów. Kolor turkusowy ma różne odcienie, np. taki bardziej morski zielonkawo-niebieski , ale bardziej zielony albo taki turkus jakby odcień niebieskiego. Te kosmetyki wyglądają w katalogu na taki bardziej zielonkawy , no ale same wiecie ,że katalogi często "przekłamują" kolory , więc pytam:)
    • Może już o tych cieniach Beyond Colour pisałyście ale ja dopiero teraz kupiłam sobie cień Crystal Waters, który w katalogu wygląda jak jasny niebieski, a w rzeczywistości jest seledynowo-kremowy-transparentny. Muszę go nałożyc kilogram, żeby było coś widać. Trochę się zawiodłam ..... Mogłyby kolory w katalogu troszeczkę bardziej odpowiadać rzeczywistości....
    • hmmm wygląda zachęzająco, ale jak to z nim jest w pratyce? czy za taką cenę otrzymam cień, który będzie na prawdę dobry, czy zapłacę za to pudełeczko? Miała któraś, jakie rekleksje??
    • Zastanawia mnie - dlaczego w kat 11,12 nie ma niektórych produktów chociaż wcale nie były wycofane (czyli nie miały dzwoneczka). Np mój ulubiony zel do twarzy z niebieskimi algami ostatni raz był w kat. 10 i nie miał dzwoneczka (zrobiłabym zapas ;(((( potem juz w 11 i 12 go nie ma, podobnie z woda toaletową poIce -- numer jeden dla mojego brata - ostatni raz była w 10 i tez bez dzwoneczka. Czy ktos wie co decyduje o tym ze niektore kosmetyki gdy sa wycofywane to jest to pokazane a przy ...
    • chciałabym kupić sobie tonik, ale koniecznie bez alkoholu. czy ten z algami i bambusem go nie ma? a Pure Pore Fection albo Keep It Fresh? z nazwy wynika, że ten niebieski, nawilżający nie ma:) ale inne też mnie interesują, więc będę wdzięczna za odpowiedzi. pozdrawiam
    • który krem do twarzy z naturalsów (oprócz grejfrut i drzewo herbaciane) ma najbardziej neutralny zapach, który będzie się nadawał dla starszej kobiety?
    • Zbierałam się do tego od dłuższego czasu, ale wczoraj przegięli, nie dość ze brakowało kilku zamówionych produktów (przed Mikołajem!!!!) to jeszcze to co przyszło było zalane otwartym żelem pod prysznic, dzwoniłam do Avon i miła pani powiedziała ze nie mogą przyjąć w COK muszę sama zwrócić , a katalogów nie wymienią. Nie to nie.Jak tego nie wezmą ludzie ( a pewnie nie wezmą) to nawet im nie zapłacę bo z własnej kieszeni nie mam zamiaru. Dziewczyny życzę Wam powodzenia i anielskiej cierpliw...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się