Forum Zdrowie Psychologia Psychologia
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(15 wyników)
    • Kto to jest "niebieski ptak", jakiego człowieka można tak nazwać, jakie ma cechy?
    • nie rozróżniamy ? braki w edukacji psychopedagogów szkolnych ? znowy zniknął wątek wojna ? ok
    • Witam Proszę o pomoc. Jestem mamą dwojga dzieci. Trudy wychowania na mnie spadają, bo męża nie ma w domu, pracuje daleko. Młodsze dziecko ma cztery m-ce. Chodzi o to, że ostatnio dosłownie wszystko mnie przerasta, nauka, praca, dom. Jestem aplikantką sądową i po raz kolejny musze odłożyć egzamin- nie jestem w stanie do niego podejść- malec nie chce jeść nic oprócz mojego mleka, zwolnili mnie z pracy po macierzyńskim, w domu nic mi nie wychodzi poczawszy od sprzątania po załadow...
    • :)
    • czy ktos moze mi pomóc, podesłac jakis link, opisujący bliżej charaterystykę ludzkich osobowości czy charakterów, odnosząca sie do kolorów, ktoś mi kiedys powiedział, ze jestem "zółta" a mojemu przyjacielowi, ze jest "niebieski" jakos mnie to zaintrygowało i nie daje spokoju ;-) co to oznacza ?
    • Czy mam jakąś naklejkę na czole, czy co???? Niby nie jestem z gatunku głupiutkiej kobietki, a jakoś nie mogę spotkać swojej drugiej połowy. Jeżeli zaczynam się spotykać z jakimś facetem, to on zaczyna mysleć jak najszybciej zaciągnąć mnie do łóżka. A ja bym czasami chciała porozmawiać z nim, pośmiać się razem z nim. Czy naprawdę mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus????
    • Problem jest poważny. Dziś, kiedy przez 7 wyprowadzałam psa zobaczyłam po raz kolejny - śpiącą na klatce sąsiadkę (w kapciach, T-shircie). Sąsiadka - b. sympatyczna pani pielęgniarka, kulturalna - jest ofiarą przemocy domowej (oboje to ukrywają: on schludny, czyściutki, miły dla sąsiadów; ona, zawsze schludnie ubrana i uśmiechnięta -nieliczni, w zasadzie najbliżsi sąsiedzi widzą co dzieje się naprawdę. Wymusza to po części układ "bloku" w którm mieszkam: piętro dzieli sie na 2 zam...
    • Girlfriend, ile masz wzrostu? Girlfriend, jaki masz numer buta? Girlfriend, jaki masz kolor oczu? Girlfriend, pracujesz w studium reklamy? Girlfriend, czy ty mnie znasz osobiście? policjant, donosiciel, plotkarz, czarownik, itp.
    • Stawiły się w komplecie. Pracowały sprawnie, skończyły po północy. Wszystko lśni. Dostały po napiwku (a może navinku :) Masz fajne płyty, yukka :) Lubisz Radiohead? "Exit for" z jakiegoś filmu, czułym głosem T.Y., ładne. Piątek, hurra!!!!!!!! :)
    • marcepan

(36)
      zjadłam właśnie pierniki nadziewane marcepanem i zastanawiam się dlaczego: w marzeniach migdały są zawsze niebieskie, a nie np. karmazynowe?
    • Czy ktokolwiek z was podczas wertowania roznistych ksiazek z zakresu psychologii spotkal sie z taka teoria, wg ktorej kazdemu czlowiekowi przypisany jest jeden kolor (przewazajacy),a kolorami tymi sa bialy,niebieski,zolty badz czerwony. To chyba tez sie jakos laczylo z najbardziej aktywnymi obszarami w naszym mozgu, czy z ewolucja mozgu....nie pamietam. Spotkalam kiedy kogos, kto ciekawie o tym wszystkim opowiadal, chcialabym poczytac troche wiecej, a kontaktu z nim juz nie mam. D...
    • zdanko

(5)
      czy ktos zna zaklecie aby niebo zrobiło się niebieskie?
    • Surfując po Internecie mozna zauwazyc dynamicznie rozwijające się seriwsy poświęcone psychologii. Ponieważ ten temat bardzo mnie interesuje studiuje je dośc dogłębnie. Jednym z tych serwisów godnym polecenia jest adres www.psychologia.apl.pl. Moim skromnym zdaniem warto tam zajrzeć. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych psychologią!
    • czy mozesz mi zacytowac autora i zrodlo cytatu o wyborze ? (raz wybralem codziennie itd)
    • Wizyta

(4)
      Charakterystyczny gluchy dzwiek reki uderzajacej o drewniana plytke wyrwal mnie z zamyslenia. Podnioslem sie z krzesla. Zaskrzypialo jak zwykle. Ziewnalem przeciagle i wszedlem do ciemnego przedpokoju. Reka namacalem wlacznik swiatla. Pstryk i stala sie jasnosc. Idac w strone drzwi spojrzalem w lustro. Tak, tak, jak zwykle ta sama buzka. Odgarnalem grzywke z oczu i nasunalem spadajace okulary na nos. Chwytajac za klamke rzucilem krótkie "- Kto tam?" i pociagnalem ja w dól. "- Po.....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się