Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(34 wyniki)
    • Czerwone -- administracja (np. [b]marrant[/b], [b]czy peploid[/b]). Czarne tłuste -- zwykły motłoch (np. [b]stefan4[/b]). Czarne chude -- motłoch niezalogowany. A niebieskie? - Stefan
    • kolorów. Mam takie pytanie, jeśli dodam kogoś do listy przyjaciół (zielony), a ta osoba a) wypowie się na jakimś forum jako moderator (czerwony), b) wypowie się na FoF, FoM jako ekspert lub na jakimś forum jest ekspertem (niebieski), to jaki kolor zobaczę ?
    • Czytam i szukam. I nie wiem. Piecyk już pewnie zeza dostał, bo milczy:) Nikogo zalogowanego też nie widzę. Ot-ciekawostka przyrodnicza...:) Pokażcie ten niebieski, bom ciekawa niezmiernie:) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=13594886
    • Poniewaz admini nie podaja przyczyn usuniecia watkow wiec moze wy - niebieskie ptaki - domyslicie sie czemu ten watek zostal usuniety z warszawskiego forum: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=394&w=9652336&a=9652336
    • Na liście forów regionalnych największe fora miejskie są oznaczone na niebiesko i przypięte u góry zestawienia "wojewódzkiego": forum.gazeta.pl/forum/0,46581,1892241.html?x=1270804 Odmówiono nam kiedyś przypięcia Koszalina. POnieważ ostatnio przypięto Oławę, która ma tylko 4800 postów - pytam, jakie są przeszkody przed przypięciem Koszalina, który ma postów 11300 i jest to forum miasta, które ma ponad 110.000 mieszkańców. Tym samym ponawiam prośbę o przemalowanie forum na niebiesko.
    • Ptaszki

(5)
      Czym różni się ptaszek niebieski od ptaszka czerwonego i ptaszka innego koloru? Chodzi o ptaszki stawiane przez adminów przy wpisach.
    • Hmmm

(11)
      [i]Pocięli Cię za wklejki linków, trochę powtórzeń i delikatne czepianie się. Sekowaniem bym tego nie nazwała. Kto sieje wiatr zbiera burzę.[/i]
    • I liczba postów w wątku - taka szara. Za mały kontrast. Po paru minutach widzę jakby za mgłą. Ktoś ma podobne odzucia?
    • czasu zmodernizowania forów (dodania tych niebieskich kwadracików z literkami "B", "i", "U" "URL" i prostokącika z napisem "Sonda" Niemożliwym jest wpisanie całego tytułu wątku, bo po kilku literach tekst przeskakuje w pole z napisem "treść"? Niemożliwym jest też pisanie odpowiedzi w polu "treść", bo tekst przeskakuje w trakcie pisania na początek tego pola, czyli przed nick osoby której odpowiadam? Za chwilę to zademonstruje odpowiadają niby na swój wątek: pozdrawiam i miłego dn...
    • mam takie pytanie: czy na prywatnych forach admin moze przyznawac ptaszki experta, jesli nie to dlaczego i cos da sie z tym zrobic ? dziekuje za ewentualne wyjasnienia 8-)
    • eksperta jest łamaniem netykiety?
    • Zawsze czytając watek klikam - pokaż wszystkie. Klikanie każdego postu w wątku 300+ jest mordęgą. Drzewko w tej formie nie jest do końca czytelne, ale niech będzie. Przydałaby się opcja "zaznacz przeczytane" po skończeniu czytania drzewka. Potwornie męczące jest szukanie ostatniego posta po godzinie zamieszczenia. Opcja szukania "od najnowszego" też się nie sprawdza, bo posty w wątku gubią swój sens.
    • To nie jest żart. Pokazałam nowe forum znajomej okulistce. Wiecie co ona na to? 1.Taki niebieski kolor męczy oczy bardzo szybko 2.Taki niebieski kolor powoduje rozdrażnienie 3.Taki niebieski kolor(mówimy o tym konkretnym kolorze, który zapodaliście) jest kolorem zimnym, więc patrz na pkt 1 i 2. I nie mówię tu o barwach, które można zmieniać w "ustawieniach", tylko o kolorze linków na panelu, o kolorze wątków, postów itp... Czy ktos o tym pomyślał?
    • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=58&w=26612402&a=26763177&t=1122107145917
    • Od czego on jest ekspertem?
    • Dlaczego w tym wątku forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=32404036 zrobiono mnie na niebiesko? Nic mi nie wiadomo, bym został ekspertem tego forum. Z góry mówię, że nie robię nic za darmo, a i praca dla "Gazety" nie jest szczytem moich marzeń.
    • O tym, że co chwilę wyskakuje błąd wyszukiwania, nie ma co powtarzać, lepiej stworzyć wątek, jak przez dwa tygodnie nic się nie zepsuje. Ale czemu jak wpisuje w wyszukiwarkę "lepkie" pojawiają mi się wyniki dla "lepszego"? szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=lepkie&s.sm.title=&s.sm.forumXx=299&sf=tresc&s.sm.author=&y=0&x=0
    • forum.gazeta.pl/forum/71,46581,1892241.html?x=1270804 Mam pytanie zwiazane z tym linkiem. Czesc forow jest zaznaczonych na niebiesko a czesc na zielono. Dlaczego tak jest? Jakie sa kryteria kolorowania? Jakie wiaza sie korzysci/przywileje/wady z faktu 'bycia' niebieskim lub zielonym? Z gory dziekuje za odpowiedz:)
    • Czy jest mozliwosc wygaszenia osoby,ktora NIE jest zalogowana?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się