niebieski

(16 wyników)
  • Teoretycznie (bo jeszcze jej nie kupiłam, ale mam na oku) będę miała niebieską sukienkę z białym bolerkiem lub kremowo-beżowy zestaw i teraz mam problem z butami jaki kolor wybrać do pierwszego zestawu a jakie będą pasowały do drugiego. Mam jedne szpilki w kolorze takiego brudnego beżu (ale nie wiem czy będą pasowały), ale potrzebuję jeszcze jedne bardziej wygodne. Pomóżcie, bo ja zawsze kupowałam czarne lub brązowe.
  • pamietam kilka mcy temu okolice belgii..??? hmm zapomnialam ale jestm bardzo ciekawa jak remoncik pamietacie?
  • kolory

(10)
    Ania ciągle nie za wiele mówi, ale wymyśliła swoje określenia na 4 kolory, które bezbłędnie rozpoznaje: - jaba (czyli żaba) - zielony - sielce (czyli serce) - czerwony - a (czyli kaczka) ;) - żółty - bebo (czyli niebo) - niebieski Leję z niej, bo jak gdzieś zobaczy rozpoznawany kolor to staje i wrzeszczy te swoje określenia. To jest niesamowite, bo ina uczy się z dnia na dzień aż czasem trudno uwierzyć w te postępy. Acha - nauka kolorów odbywa się na farbkach ;)
  • Jak myślicie czy takie na rolki się nadają (czy jest duża różnica?) chodzi mi konkretnie o takie: allegro.pl/item985144474_ochraniacze_rolki_rower_deska_rozowe_dziecko.html bo one jakieś takie sztywne wysokie są. Czy lepiej takie typowo rowerowe: allegro.pl/item983005940_ochraniacze_worker_junior_komplet_6_szt_roz_s.html albo takie tylko tańsze trochę: allegro.pl/item987138225_ochraniacze_dzieciece_kidzamo.html Musze kupić dwa komplety dla obojga bo Klara się będzie uczyć dopiero j...
  • bo ja nie wiem po kim nasza ja piwn0-zielone, maz piwne a mala niebieskie.. i raczej juz faktycznie niebieski kolor.hmm tak na sile po mojej mamie jej przypisuje kolor teczówki..ale na sile a jak u was?
  • Podobno wszystkie dzieci rodza sie z niebieskimi oczami i dopiero potem (nie wiem kiedy) zmienia sie pigment na ten im wlasciwy. To prawda? Trudno mi wyobrazic sobie, ze z niebieskich robia sie piwne np. Moja coreczka ma niebieskie.
  • taki do postawienia w pokoju, jeśli tak jak sie sparwuje i czy warto kupić? www.allegro.pl/item503837217_namiot_wigwam_uruchom_wyobraznie_malca.html
  • byłam dziś w sklepie i ubrałam JUlke w jeanski i niebieską kurteczke (bo u nas zimno;() i do tego nibieska czapeczke.. przecież niemusi ciągle chodzić na różowo.. a kobieta w sklepie do mnie 'jaki śliczny chłopiec' wrrrr(zjadowiłam się)!!!! 'TO NIE CHŁOPIEC, POPROSTU MAMY NIEBIESKĄ KURTECZKE!'-parsknęłam.. jakie to głupie.. że dziewczynki muszą być różowe;/
  • juz zaczęłam kupowac ciuszki dla dziecka, a że nie kupiłam wszystkiego jednego dnia tylko robię to od poniedziałku to dzis ułozyłam sobie wszystkie rzeczy. I co zauważyłam: że większość ubranek jest biała, mam dwie rzeczy lekko różowe i jedne błękitne śpioszki i liliową grubszą bluzę. Przyznam, że nie zwracałam na to uwagi w sklepie, brałam to co najbardziej mi sie podobało, ale stwierdziłam, że biały kolor jest bardzo dobry, nie będę sie bawiła w segregację pranie :) A jakie Wy kolory...
  • chce zmienic kolor bo juz mam nieco brudne sciany,chce wywalic nasza wersalke i wstawic mala sofe dla malego.Lozeczko papa.Rzuccie dziewczyny jakims fajnym kolorem,zolty odpada bo taki mam teraz z pomaranczem.
  • www.ohdeedoh.com/ohdeedoh/meal-time/rainbow-cakeslinks-n-slingks-surreptitious-web-links-to-other-good-sites--074369
  • podobają nam się 2 foteliki, szarozielone, ale zastanawiamy sie który materiał jest lepszy, mniej się brudzi, poradźcie który wybrać? www.allegro.pl/item205585732_fotelik_baby_design_dumbo_superpromocja_.html www.allegro.pl/item208877997_fotelik_0_13kg_coneco_pionier_alu_grati_wys_0_zl.html
  • Czy Waszym dzieciaczkom zmienił się już kolor oczu? Maja urodziła się z granatowymi a od paru tygodni ma coraz ciemniejsze brązowe.
  • Dziewczyny wiem ze mnostwo z was remontuje mieszkania.Mam pytanie jak urzadzacie pokoj dzieciecy???? U nas maluch bedzie z nami w sypialni a starszak bedzie mial swoj pokoj. I tu jest problem,co wymyslec zeby jego pokoj nie byl banalny??? a nadawal sie dla 5 latka??? Lozko ma niebiesko-zolte,meble jasne, jakie sciany???? Myslalam ze zolte+niebieskie zaslony? Co wymyslec ciekawego??? Na scianach chce miec samochody. nie mam pomyslu,reszte mieszkania mamy juz obmyslona tylko tu probl...
  • Chcuałam napisać na priva ale nie załapałam jeszcze jak się obsługuje pocztę nową :). Wymieniłaś krzesełko. Chcę kupić krzesełko, próbuję się skontaktować ze sprzedawcą, ale nie moge, ciągle zajęte. Chcę kolor niebieski, ale boję się że mi przeslą inny. Daj znac jak i co.
  • albo z Irlandii bo nie wiem jakie tam ceny a te niegłupie muszę mieć więcej z peppą bo mam tylko dwie pary z lumpeksu i Zuzia ciągle chce peppe peppe i chodzi i woła www.allegro.pl/item523319420_peppa_pig_rajstopy_80_86_swinka_peppa_nowosc.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się