niebieski

(17 wyników)
 • Kto mi to kurcze wyjasni. Moze tramwajami jezdza czlonkowie SLD, a autobusami partii Prawicowych????? Mi osobiscie blekit bardziej sie podobac. Prosze o przemalowanie tramwaji.:):):) Pozdrawiam Krotossa i reszte.
 • dzieci mogą też donosić na swoich kolegów - niech zorganizują swoje małe służby porządkowe i małą prokuraturę .
 • jestem pod wrażeniem.....zwłaszcza muzyki. i wszystko na ten temat ;)
 • Założyłem to forum na podobieństwo 'czerwonego autobusu' we wtorkowej Gazecie Pomorskiej, mając nadzieje że Gazeta Wyborcza poświęci rubrykę tej problematyce. Możesz tu wyrazić wszelkie uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania komunikacji miejskiej. Swoje przemyślenia i pytania. Zapraszam.
 • Stracone pieniądze, już widzę jak po nocy dzieciaki pchają się do "astrobazy", przecież w ciągu dnia nic ni da się przez taki teleskop zobaczyć! Ale torunskie koperniki będą dumne, ze w kazdej wsi kuj.-pom. powstanie centrum badań dla niebieskich ptaków! Ciekawe czy szkoły w kuj.-pom. zgłaszają do tzw. urzędu narszałkowskiego potrzeby budowy "astrobazy" czy to kolejny genialny pomysł pana calabeckiego i spółki - uszczęśliwania na siłę za pieniądze podatników? Jak sądzę kolejne p...
 • Patrząc na wozy Forbusa i PKSu czasem zastanawiam się czy ZDMiKP nie mógłby wprowadzić do umów z przewoźnikami zapis że autobusy jeżdżące dla miasta musiałyby mieć malowanie w barwach Bydgoszczy - kolory niebieski, biały i czerwony, w konfiguracjach już według inwencji i potrzeb przewoźnika ale w jasno określonych kolorach. Wiadomo że część wozów pokryta jest reklamami ale możnaby to załatwić w ten sposób żeby reklamy wyglądały jak reklama Carrefoura na jednym z volvo B10LA jeżdża...
 • No nie blue cafe wygrało... byłem za SISTARS... utwór dziwny ale jakiś taki świeży... blue cafe na jedną nutę wali... chała
 • tak tylko wspominam, na wypadek gdyby jakiś nieboski.kapturek na przykład chciał się objawic... w Japonii sprawdzano, co ludzie robią podczs trzęsienia ziemii: otóż biorą, co mają pod ręką, i uciekają z budynku. Potem okazyało się, że wybiegli na ulicę z wiadrem śmieci na przykład... Tu na forum też widac, że panika prowadzi do dziwnych zachowań ;))
 • To preferowany kolor . I w reklamie i w polityce . Teraz po uwadze Rhemka zdałem sobie sprawę , że i Mikołaj ubiera się na czerwono .
 • Mamy bardzo ladne miejskie autobusy, w ladnym kolorze- granatowym. Te nowe nie maja "na sobie" zadnych pstrokatych reklam- pewnie to i dobrze. Nie wiem, czy jeszcze gdzies w Polsce jezdza granatowe autobusy MZK. Zagranica w kazdym razie najczesciej pomalowane sa na zolto. Mi sie wydaje, ze i nasze moglyby byc nieco bardziej rzucajace sie w oczy, a nowe tramwaje, jesli sie pojawia, zdecydowanie powinny miec inny kolor. Jaki kolor byscie proponowali na autobusy/tramwaje? I czy z re...
 • W ktorych komisariatach na terenie Bydgoszczy sa tzw. NIEBIESKIE POKOJE? To takie mijesca, gdzie dzieci moga byc przesluchiwane bez zbednego stresu - kolorowe, z zabawkami, przyjazne? Jest cos takiego w Bydgoszczy?
 • ... uprzejmie zawiadamiam, że na wieczór wychodzę się bawić, z czego wynika, że nie będę w sta nie odpo wie dzieć na za czep ki i zdryź liwe do po mi na nie się o odpo wiedź! pozdrwiam! Jeszcze raz miłego wieczoru!
 • Ratunku!!! Kto pisze się na akcję dywersyjną? Ze dwie laski dynamitu...Spotkanie rano 4:30 Sobota przy Kaskadzie. Znak rozpoznawczy - niebieska chusta na rękawie. Małomiasteczkowy pomysł - małmiasteczkowe elity. Fuj!
 • ustawione?
 • Oglądałem program na Discovery , w ktorym pewna pani twierdziła , że ludzie o ciemnych oczach są dyskryminowani a niebieskoocy faworyzowani . W swoich wywodach przytoczyła przykłady z historii II wojny światowej mówiąc coś o typie nordyckim . Stworzyła również swoiste warsztaty , w których starała się pogrążyć niebieskookich , by czegoś dowieść . Nie muszę chyba mówić , że pani miała ciemne oczy. Co kolor oczu ma wspólnego z charakterem człowieka , czy jego inteligencją ( jeżeli nasz...
 • Nie ma tam żadnej wypozyczalni. Kłamstwo.oszustwo.Dziś byłem z rodziną na górkach i chciałem pozyczyć sprzęt. i co nie ma tam żadnej wypozyczalni. Uratowali mnie panowie którzy na mój telefon otworzyli Serwis na Konopnickiej w niebieskim pawiolonie i uratowali mnie.Ale przez ta kłamliwą reklame o wypozyczalni i o tych 950 parach nart,straciłem chyba 1,5 godziny.Mam nadzieje że zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe wzgledem osób odpowiedzialnych.
 • Tak dalej SLDeki. A jeszcze kilka dni temu Miller spotkał się z Janem Pawłem II i zapewniał Go że Polska będzie walczyć o wartości chrześcijańskie w Eurokonstytucji. Ciekawe !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się