Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(39 wyników)
    • syn będzie miał meble szaro-niebieskie i chciałabym pomalować ściany na taki bardzo delikatny, jasny kolor jakby stalowy niebieski. jest to poddasze więc jest podsufitka i belki z drewna (sosna) więc chciałabym ściany trochę oziębić, ale nie typowym niebieskim. zastanawiam się nad farbami dulux family niebieska mgiełka lub pogodne niebo, ale na palecie nie widzę różnicy między nimi może któraś z was malowała w tych odcieniach lub doradźcie mi coś innego.
    • nie wrzucę zdjęcia mojej sukienki, bo jeszcze nie mam :D ale jest bardzo podobna do Czy do niej ciemno cieliste rajstopy + beżowe buty czy czarne rajstopy +czarne buty ? Na pewno chcę zgrać tonowo buty z rajstopami aby wydłużyć i wysmuklić nogi, bo buty będą na płaskim obcasie(nie mogę nosić wysokich)
    • Takie z frontami niebieskimi, a bokami jasne drewno. Mam zagwozdkę - jaki kolor ścian do tego zapodać? Chodzi o pokój dziecięcy. W palecie duluxa twierdzą, że harmonizują z niebieskim fiolety. Wrzosik jakiś nie będzie szokujący w takim zestawieniu? Wysilcie mózgownice, coo? ;)
    • Kolor oczu

(31)
      Cześć. Mam taki "mały" problem, mianowicie chodzi o to, że cała moja rodzina (rodzice, dziadkowie, rodzeństwo) ma brązowe oczy z wyjątkiem mnie, ponieważ moje są czysto niebieskie. Zastanawiam się czy jest to genetycznie możliwe. Moja babcia nigdy nie była kobietą dobre konduity, dlatego zastanawiam się czy dziadek rzeczywiście był moim dziadkiem. Nie wiem czy kolor oczu może być dowodem na to.
    • Witam. Pierwszy raz jestem na forum. Postanowilam napisac bo dzisiaj zobaczylam cos,co mnie bardzo zdziwilo. Na moim osiedlu jest kobieta okolo 30 lat,nie widzialam jej wczesniej, musiala sie jakos teraz wprowadzic. Pani jest nie przecietnie ladna,nawet bardzo ladna, wysoka,sredniej budowy ciala. Z twarzy wydaje sie sympatyczna,ale ma dlugie blond wlosy z niebieskimi pasemkami,wlosy sa raczej doczepiane, ubiera sie bardzo ekstrawagancko,maluje sie bardzo ostro. Moje zdziwienie wynik...
    • pomóżcie bo zgłupiałam...
    • Drogie mamy zawsze myslałam że różowy kolor jest dziewczęcy a niebieski chłopięcy. Ale okazuje się że to nie zupełnie tak: np. moja babcia, mama tesciowa, rodzice znajomych twierdzą że różowy to dla chłopaka a niebieski dziewczęcy. A jak jest to przyjęte u Was?
    • nasza corka ma w srodku brazowo-zielone a na zwenatrz niebeskie oczy, wagladaja na zielono-niebieskie. nie wiem jaki to oficjalnie kolor? czytalam gdzes, ze takie pomieszane, trudne do zidentyfikowania to piwne.... czy jest szansa, ze sie jeszcze wyklaruja? mloda ma 6 lat....
    • No i doszłam wreszcie o co chodzi.......z moim praniem...:(( więc po raz kolejny wyciagnełam dzis białe pranie ....i było w niebieskie plamy... no pierwszy raz podejżewałam skarpetke , która niechcacy mi wpadła.... ale potem ...to juz zaczełam wpadac w paranoje.. a dzis ...najlepsza bluza mojego syna ...cała w niebieskie plamy... przejzałam beben...czy cos sie nie przykleiło...i jak tam grzebałam to eureka.. to niebieskie granulki z proszku....vizir.... nie wiem czy mam jakis feler...
    • jakie przeważają? U mnie ..czarny i szary,z przebłyskami beżu( takiego bardziej cappuccino) Ostatnio rozweselilam ją kupując sobie pomaranczową prostą sukienkę z sieciówki,ale i tak przewaga jest ciemnych kolorów. A jak u Was? hahahhaha-wątek lajtowy :P
    • tak sobie myślę, że pewnie moi sąsiedzi też mogli się zastanowić nad wezwaniem kogoś z opieki. praktycznie nie ma dnia bez wrzasku, czy ryku. i przyznaję, że mój wrzask też dość często może być słyszalny. tyle, że moje dzieci są wyjątkowo oryczano histeryczne. młodsza złość potrafi wyrazić tylko krzykiem oraz czasami waleniem główką w różne sprzęty :/ ostatnio odkryła, że to sprawia ból, więc jak wpada w tą swoją histeryjkę to podchodzi do stołu, czy do ściany i tak delikatniutko robi tryk:)...
    • polecam wypróbować fajną rzecz jaką jest kalkulator koloru oczu, sprawdza się !! :) www.ciazowy.pl/kalkulator,koloru-oczu.html
    • Oglądam tę bajkę z moim dzieckiem. Mały jest zachwycony, a ja za każdym razem mam zagwostkę. Możecie mi wytłumaczyć jak technicznie działa ten niedźwiedź? Bo niby to przebranie a w środku człowiek, ale tutaj jest coś więcej: niedźwiedź ma długą szyję, którą rusza we wszystkie strony, kłapie paszczą i rusza brwiami. Więc jak to wszystko działa?
    • Mam nadzieję, że nie zostanę wywalona na fora wnętrzarskie, bo tam ruch niewielki i pomoc będzie znikoma. A na Was liczę bardzo. Ponieważ osobiście nie cierpię zajmować się aranżacją wnętrz, nawet jeśli to dotyczy moje osobistego mieszkania, to efekt jest taki, że pokój dzienny, którego nawet nie śmiem nazywać salonem w mieszkaniu, w którym mieszkam już 5 lat jest oględnie mówiąc niedorobiony. Postanowiłam wreszcie coś z tym fantem zrobić, ale oczywiście nie wiem co. Nie zależy mi na żadny...
    • jesteśmy z mężem w trakcie remontu naszego domu, remont jest kapitalny i jeszcze dużo brakuje aby móc pomalować ściany, ale już teraz zastanawiamy się na wyborem kolorów. Wiem, że pewnie są jakieś strony które same zaproponują korzystne kolory do wybranych pomieszczeń, ale najlepiej jest poradzić się innej osoby, dlatego proszę Was o pomoc, chodzi mi o to abyście zaproponowały kolory, tak jakby to był Wasz dom. W tym linku img513.imageshack.us/img513/8370/plandomu.jpg jest prowizoryczn...
    • Paul Newman nie żyje.
    • Czy jasny pomarańcz - 2 warstwy pokryje mi morski niebieski? Dodam ze ten pomarancz to jesien gruszkowa z Nobilesa. ''Ja nie byłam w ogóle na macierzyńskim i żyję, dwie koleżanki z pracy również. I nie potrafię zrozumieć tego biadolenia, że prawie rok wolnego to za mało.Ciąża= L4 + macierzyński 4miesiące.Po tygodniu już można normalnie funkcjonować. Ściągają szwy i jazda do roboty...''
    • Wrzuciłam to pytanie również na forum Uroda ;) Kobity, doradźcie: który kolor oprawek wybrać- grafit czy indygo? Jestem typowym "latem"- niebieskie oczy, bardzo jasna cera oliwkowym odcieniu, włosy ciemny blond.
    • Z Biblii. Czy jakaś mądra duszyczka mogłaby mi ją objaśnić? W sensie religijnym i takim uniwersalnym. Miałam ten tekst do analizy na maturze próbnej i powiem szczerze, oblałam. w życiu bardziej pokręconego (poza poezją Izabel) tekstu nie czytałam. Robię rachunek sumienia i doszłam do wniosku, że po tylu latach warto by było się zorientować o co kaman. Jakoś wyjaśnienia wygooglane wydaja mi się płytkie. Zwłaszcza o tym skarbie. Czy uczciwy człowiek nie powinien poinformować właściciela...
    • Bo czemu dziewczynki na niebiesko, to juz wiem. Ale nie mogę znaleźć informacji, czemu chłopców na różowo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się