Forum eDziecko edziecko Niemowlę
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(67 wyników)
    • Cała moja rodzina twierdzi,że na niebiesko ubiera się dziewczynki,a na różowo chłopców.Ale z kolei moi znajomi wszyscy mówią,że różowy dla dziewczynki,niebieski dla chłopca... Uważam,że jeśli mówimy o niemowlaku,to naprawdę nieistotne,jakiego koloru ma kaftanik!Mam kilka sztuk różowych i kilka niebieskich. Wiecie jak to jest z tymi kolorami?
    • Czy są dzieci,które urodziły się z innym kolorem oczu niż niebieskie ???
    • Witam. Mam takie pytanko - czy komuś z was zdarzyło się, że dziecko ma niebieski prawie granatowy język???? Je bebilon pepti 2 z kaszką ryżową (z jabłkami, malinami).Kaszka zmieniana różnych firm i to samo. Teraz testejumey mleko. Dziecko normalnie je zupki, bawi się raczkuje, ma 9-m-cy i czasami gorączkuje.Może idą zęby a może to tn język??? Może ktoś miał coś podobnego i coś doradzi????
    • Witajcie, ciekawa jestem, czy dziecko którejś z Was tak miało. Synek kończy dwa miesiące i od 6 tygodni jest dwukolorowy. Po urodzeniu oczy miał ciemnoniebieskie, już na przełomie 2 i 3 tyg prawe zrobiło się brązowe, a lewe zjaśniało do stalowo-niebieskigo. Od tamtej pory nic się nie zmienia. Czy to lewe złapie jeszcze brązowy kolor, czy też synek będzie tak oryginalny?
    • Drogie mamy! Na pewno kazda z nas słyszała ze dziewczynki ubiera się na niebiesko a chłopców na różowo. Albo odwrotnie. bo ja słyszałam rozne wersje, w zalezności od tego gdzie się mieszka, z tego co wiem w Krakowie jest własnie tak a w Warszawie np. odwrotnie (dziewczynki na różowo ). Chodzi mi oczywiście co na ten temat słyszałyscie, bo nie sadze aby każda z nas do tej zasady się stosowała , no chyba że chce się zrobic przyjemność np. babci :-)
    • Hej!! Czy wie moze ktos kiedy rusza nowa akcja sklepiku???
    • jak to jest, ze dawniej nasze mamy karmily nas niebieskim mlekiem w proszku i wszystko było ok. Nie było jakichś tam mlek zagęszczonych, mlek początkowych, następnych, trzecich a my wyrosłysmy na ludzi. A może któraś mama stosuje dawne nawyki żywieniowe dla swoich bobasów?
    • Mój synek urodził się z niebieskimi , tak około 3 miesiąca zaczęły być szarawe ,a teraz powoli robią się piwne lub brązowe(ku uciesze męża :)). Ciekawa jestem ile będzie mu się "wykluwał" ten kolor , a ja było u Was?
    • hej dziewczyny, czy znacie nazwę firmy która rozdaje te niebieskie pudełka po porodzie w szpitalu? nazywa się jakoś "pelargo" czy podobnie. chodzi o to, że wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie pan z ING i początek rozmowy brzmiał tak: w związku z powiększenie Państwa rodziny, chciałbym zaproponować oszczędzanie, umówić na spotkanie z naszym doradcą finansowym.... ja na to skąd on ma takie dane, że powiększyła mi się rodzina a on że od firmy pelargo (czy jakoś tak), która rozdaje wła...
    • Córka ma 4 miesiące, oczy ciągle niebieskie. Ja, mąż i wszyscy nasi najbliżsi mamy brązowe. Czy taki kolor jej zostanie, czy może dołączy do brązowookich?
    • Mam pytanie, kiedy ustala sie wlasciwy kolor oczu u dziecka? Czy ma znaczenie wiek? czy oczy ciemnoniebieskie, szare w wieku 2 miesiecy, takie juz zostana? czy moga sie zmienic na kasztanowe na przyklad?
    • Mój synek (teraz 6 tygodni) urodził się z pięknymi niebieskimi oczami i fajnymi rudymi włoskami - co do oczu, to wiem, że niebieski to standard u niemowląt, ale po kim on rudy, to nie mam pojęcia (muszę się przyjrzeć listonoszowi ;-) ) Wiem, że się malcom włoski wycierają, a następne często są innego koloru, oczy z resztą też (tzn. nie, ze się wycierają, ale zmieniają kolor). Trochę mi szkoda, bo fajny ten mój Rudasek ;-) Jest jakaś szansa, że zostanie rudy? To zawsze tak jest, że włosk...
    • Witam... Moja córcia za kilka dni skonczy 4 miesiace.Urodzila sie jak wiekszosc naszych pociech z niebieskimi,a raczej granatowymi oczetami.Teraz zauwazylam,ze od zrenic teczowki staly sie jasniejsze...takie blekitne.Tyle tylko,ze u nas wszyscy(tzn. ja,mąż i moich dwoch synów)mamy oczy piwne...:-/I stad moja zapytanie...Czy ten błekit może zamienic sie jeszcze w braz...a jak nie ...to jak to mozliwe aby ona jako jedyna miala niebieskie oczka...Chociaz tesciowa ma niebieskie.....
    • Kolor oczu

(13)
      Kiedy zmienia się kolor źrenic i jak to przebiega (tzn. jak długo trwa)? Słyszałam, że "do szóstego miesiąca". Mój syn kończy jutro 5 miesięcy i ma super błękitne oczy po tacie. A może by tak zielone po mnie? :)
    • dziewczynka może jeździć czy to jednak zbyt "chłopięcy kolor"? Czy zdarzyło się komuś, żeby ludzie na podstawie konkretnego koloru wózka z góry brali dziecko za chłopca lub dziewczynkę?
    • Witam, mam pytanie- do kiedy zmienia się kolor oczu u niemowląt, tzn w jakim wieku dziecka już wiadomo,że zostaną niebieskie? Synuś ma 5 miesięcy i nadal niebieskie, mam nadzieję ,że mu takie zostaną....
    • No właśnie, kiedy już będzie wiadomo jaki kolor oczu będzie miała moja córeczka? Teraz ma 3 miesiące i oczy szaro-granatowe. Ja mam brązowe, mąż niebieskie. Jesteśmy ciekawi po kim odziedziczy. Ktoś wie kiedy już wiadomo na pewno?
    • Mój synek ma skończone 2 miesiące i oczy ciemno niebieskie. Zastanawiam czy mu się zmienią, bo oboje z mężem mamy brązowe. Pozdrawiam
    • witajcie! mam pytanko mój mąż ma oczy niebieskie a ja piwne . kiedy dziecku zmienia sie kolor oczu?? bo wszystkie dzieci rodzą się z niebieskimi! Dziękuje za odpowiedzi
    • kiedy u waszych maluchow zmienil sie kolor oczu na ten 'wlasciwy'? Moj chop ciagle malemu (2m-ce)w slepka zaglada i patrzy z na mnie podejrzliwie, bo u nas w rodzinach nikt niebieskich nie ma... ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się