niebieski

niebieski

(15 wyników)
  • [b]Zakupiłam duże opakowanie w Tesco. Wyprałam pranie i smród okropny!!! Pomyślałam, że to jakaś podróbka, ale jak widzę nie. Miałam właśnie napisać do P&G, ale skoro któraś z forumowiczek napisała i P&G ma to w nosie, to nie będę się wysilać. Trudno wylewam dziś nowy Lenor niebieski do wc i nabędę coś innego. Szkoda, bo używałam go od lat, ale ostatecznie wybór płynów do płukania na rynku jest duży. Ale ciekawe swoją drogą czego tam dodali, że tak cuchnie (czy to objaw kryzysu?). PS. M...
  • Sciany podłoga zasłony są w niebieskim kolorze (różne odcienie)-jakiego koloru pasowałoby biórko pod komputer oraz dodatki tj ramki na zdjęcia na ścianę?
  • ściany są jasno niebieskie, narzuty na fotel i kanapę równiez niebieskie, ale o dwa odcienie ciemniejsze niż ściany.Jaka wykładzina bardziej pasuje: jasno szara czy kawowa? Dodam, ze dodatki tj. poduchy,ramki obrazków itd są w kolorze czerwonym.Ale mogę zmienić na białe. Poradzcie coś proszę!!!
  • Moj duzy pokoj ma jasno niebieskie sciany i zupelnie nie wiem jakie dobrac meble, kanape itp. Moze ktoras z was ma pokoj w tym kolorze i doradzi mi cos. Z gory dziekuje za odpowiedzi i goraco pozdrawiam wszystkie forumowiczki.
  • Mimo ,ze mam niezla pralke,uzywam dobrej jakosci srodkow do prania i plukania ,jednak moje pranie nie pachnie.Chcialabym w koncu poczuc zapach swiezosci moich recznikow i reszty ubran.Teraz raczej susze pranie w mieszkaniu i moze to jest tego przyczyna?Chociaz suszone na powietrzu pachnie nie wiele lepiej.A moze to wina pralki?Jest jakis sposob jej przeplukania specjalnym srodkiem?Beben on pralki jest zawsze otwarty by sie wietrzyl.Co jeszcze moge zrobic?
  • witam forumowiczki:) mam pytanie, chciałabym sięspytać na jaki kolor macie pomalowane mieszkanie? w jakim najlepiej się czujecie??:) mnie, z okazji dnia kobiet naszło na małe zmniany-kupiłam soibie ładną bluzkę niebieską, niebieski telefonik w super promocji plus mix koloro-peuytyka sagem x520 i teraz zastanawiam się nad kolorami w mieszkaniu??:)
  • Na moim osiedlu najwyraźniej jest woda "bogato minaralizowana" bo na nowej muszli pozostaje brzydki żelazowy osad.Mam compaktową spłuczke i w pojemniku na wode jest po prostu brązowo-żółta maź.Czy ma ktoś pomysł jak z tym walczyć?szkoda kibelka , a poza tym muszla zaczyna wyglądać jak w szalecie publicznym. Domestosem to schodzi troche (ale żółty slad zostaje), ale nie pomaga niebieska kostka wrzucona do spłuczki ani zawieszona kostaka na brzegu muszli.Co zrobic , zeby to sie nie osadz...
  • Dziewczyny ostatnio byłam u znajomych znajomych :), u których w kibelku podczas puszczenia wody ;) leci sobie niebieska woda. Podejrzewam że mają wsadzona do dolnopłuka czy jak sie to nazywa kostkę lub jakiś specjalny żel.. no własnie czy ktoś wie jaki to żel, musi być specjalny?
  • Otóż... stało się. Kupiłam na Allegro Persil Gel, na aukcji wyraźnie napisane było PRODUKCJI NIEMIECKIEJ. Niemiecki płyn jest niebieski, jak logika wskazuje - napisuy są niemieckie oraz stosowanie na średnio zabrudzone pranie - 75 ml. Na tureckim natomiast stosowanie na średnio zabrudzone pranie to 100 ml (wychodzi na to, że jest mniej ekonomiczny) I kolejna kwestia - tak teraz głośno o podróbach w stylu kosmetyków do skóry, perfum, czy ktoś spotkał się z tureckim płynem do prania? o_...
  • Dobry zwyczaj nie pozyczaj.Zafarbowala mi sie bluzka w praniu,ktora byla szara z dzianiny a kolnierzyk i mankiety miala biale. No i wlasnie te biale czesci sa teraz niebieskie, probowalam Vanisha, ale nie pomogl, wypralam jeszcze raz z proszkiem do pieczenia nadal nic. Mocniesze odplamiacze nie wchodza w gre, bo mi sie odbarwi reszta bluski tzn te czesci szare. Ma ktos jakis pomysl.
  • ratunku

(4)
    witam mam big problem chciałam pomalowac sciane na zielono w puszce farba była fajna a na scianie wyszła za ciemna co mam zrobic dodam ze nie kupie nowej bo juz tyle kasy wydałam ze szok bo kupiłam nowe mieszkanie i je remontuje pomózcie acha a tej zielonej mi jeszcze zostało
  • mam spodnie które strasznie farbują, jak je zdjęłam to miałam niebieskie nogi.Wiem że trzeba je wypłukać w occie ale ile tego octu?
  • Witajcie. Mam problem, chciałam wyprać sobie białe rzeczy w automacie, no i niestety przypadkowo dostał mi się granatowy podkoszulek do prania :-( Gdy wyjęłam pranie to wszystko ma teraz kolor jasno niebieski:((( Czy jest jakiś sposób , aby się pozbyć tego zafarbowania?? Dodam że niektóre skarpetki mają na górze różne paski więc raczej wybielacz odpada... Co mogę teraz zrobić , da się tego jakoś pozbyć?? Heeelllppppppppp!!!
  • czy można na rynku kupić mopa, który nie pozostawia na umytej podłodze tumanów mopiej sierści? No szału już dostaję po tym jak odkurzę podłogi, potem je umyję a potem znowu musze odkurzac te wszędobylskie kudły. Prosze o info czym skutecznie myjecie podłogi, ze nie fruwają wam jakies po nich farfocle. Dzięki za info.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.