Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(23 wyniki)
    • Witajcie, szukam niebieskich, mocnych w kolorze, plytek (tez mozaiki) do lazienki. czy znacie jakas taka serie z polskich producentow? jakos nie moge nic ladnego znalezc..... podoba mi sie cos w tym stylu: www.rako.cz/pl/italy/produkty/plytki_mieszkaniowe/lazienki/136- orchidea www.rako.cz/pl/italy/produkty/plytki_mieszkaniowe/lazienki/112-city- mosaic www.rako.cz/pl/italy/produkty/plytki_mieszkaniowe/lazienki/113- baleary-mosaic www.rako.cz/pl/italy/inspiracje/plytki_...
    • Usilnie poszukuje kafelkow granatowych i niebieskich. Moze ktos widzial, moze ktos wie?? Beznadziejny jest teraz rynek kafli, wszędzie tylko mdłe beżowe i brazowe. Pozmozcie mi zrobić wesołą, ładną i niebieską lazienkę. Dzięki wielkie
    • Proszę o radę bo nie mogę sie zdecydować na kolor tzw. "ekranów" w kuchni czyli kafelek miedzy dolnymi a górnymi szafkami . Meble mam w kolorze "wiśnia złota" z BRW to jest taki niezbyt ciemny brązik, blaty kuchenne w kolorze jasnego błękitu i nie mogę sie zdecydować na kafelki , czy jasna pastelowa zieleń czy kremowe a moze ktoś ma lepszy pomysł ... proszę o radę
    • witam! poszukuję terakoty do łązienki o intensywnym niebieski -lazurowym- kolorze bez maźnięć, chodzi mi o zwykłe głdkie kafelki w miarę duże o intensywnym kolorze moze ktoś ma mi coś do polecenia amoze ktoś zna sklep gdzie jest duuuży wybór w waw , tylko proszę nie bartycka :)
    • Mała łazienka, bez okna, białe płytki na ścianie i podłodze, obudowa wanny niebieska mozaika. Jaki kolor fug polecacie?
    • Czy ktos z Was zrobil moze swoje wnetrze w tych plytkach? Podoba mi sie wersja niebieska, niestety na wszelkich wystepuja lazienki w brazach. Niestety nie umiem wkleic tu zdjecia plytek: tubadzin.pl/flash.php? lang=1#hStrona=kolekcje_szczegoly,hLan=1,hSound=true,hLoop=1,hStrona_sub=lazie nkowe,hKolekcje_id=172,hKolekcje_produkt_id=
    • hej zachcialo mi sie w lazience glazury zolto-niebieskiej.... moze widzieliscie gdzie w necie jakies ciekawe polaczenia tych kolorow, bo mnie juz boli glowa od kombinowania :)a nie chce standardowego polaczenia z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam Magda
    • Może ktoś mi pomoże, bo już trace nadzieje, na znalezienie gresu w takim kolorze. Chodzi mi o taki, który byłby jednolity, bez wzorków. Znalazłam w dwóch miejscach w W-wie, ale cena... 700zł, a w drugim 310 zł. Szukam czegoś do 150 zł za m kw.
    • mam lazienke droga a brzydka. niebiesko biala, nie widac piekna tego niebieskiego bo w lazience nie ma okna. co zrobic pomozcie mi bo mi sie chce plakac. jak ja ozywic moze sie da cos jeszcze zrobic?
    • Bardzo podobają mi się te błyszczące płytki w kolorze blue www.paradyz.com.pl/?s=15&a=7&collID=287&scID=405 Chciałabymje położyć w łazience na ścianach ( w tym w kabinie prysznicowej) i na podłodze. Zastanawiam się jednak, czy są praktyczne. Łazienka będzie używana codziennie i to przez 4 osoby. Nie chcę non stop latać ze ścierą i szorować zacieki, tym bardziej, że płytki są bardzo drogie. Czy ktoś ma może w łazience płytki w wysokim połysku i może się wypowiedzieć?? Inne , które bior...
    • Bede miała jasna kucnie (klon) i ciemny blat :) jakie dobrac kafelki ? Myslałam o jasnych z ciemnym dekorem (czekoladowym) ale nakich nie ma :( moze wy cos mi podpowiecie :)
    • Wkrótce zaczynam urządzać moje mieszkanko i poprzednia właścicelka zatawia niebieskie meble kuchenne. Teraz zaczynam się zastanowiać na jaki kolor mam pomalować kuchnię. Wcześniej był blady żółty. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł Jaki kolor pasuje do takich mebli.
    • Mam do zrobienia łazienkę. Zastanawiam się nad płytkami. Wszechobecne beże i brazy raczej odpadaję (mam już jedna w kolorze kremowo-brązowym). Niebieski i zielony zdają się być zimne. Piomyślałam o podłodze z płytek ceramicznych z motywem drewna (szafka pod umywalkę będzie w kolorze bambusa)natomiast ściany lila z białym lub same białe płytki. Dekory niekoniecznie. Co wy na to ? A może ktoś ma kolorową łazienkę.
    • Witam serdecznie. Niedawno zakupiliśmy nasze pierwsze mieszkanko. Jestem wielbicielką stylu skandynawskiego. Lubię wszystko co świeże, czyste, kolorowe. Pierwszym pomieszczeniem za które się zabieramy jest łazienka - malutka, bo tylko 4m2, jednak chcemy, żeby była bardzo przyjemnym miejscem. Łazienka ma być biała + zielone i niebieskie (ew. turkusowe) dodatki. Mamy jednocześnie bardzo ograniczony budżet i szukamy niestety jak najtańszych rozwiązań :) Na podłodze w łazience będą leżały białe...
    • Czyli jednym słowem bejcowane na kolor morski, raczej ciemny, ale żywy. Takie mi się wymyśliły, bo bardzo lubię ten kolor. Ale wszyscy mi odradzają, że takie meble będą za bardzo zwracać uwagę i niepotrzebnie ją przyciągać (kuchnię mam połączoną z salonem). Coś mi się widzi, że polegnę i w końcu kupię w jakimś zwykłym kolorze drewna, chyba że ktoś mnie tu wesprze? :)
    • Jestem po remoncie domu i kompletuje akcesoria do łazieniki :) do tej pory myslałam ze to remont jest najgorszy- ok wymysliłam sobie że wszystkie ręczniki, akcesoria, szlafroki będą korespondowały z kolorem kafelków- wiec szukam wszystkiego co jest w bialo niebieskie pasy- pls- help!
    • co sądzicie o tych płytkach? jakie kolory z tej kolekcji na zywo najciekawij wygladaja bo nie moge nigdzie na zywo znalezc, pozdtrawiam
    • Czy ktoś z Was ma takie płytki w łazience? Chodzi mi o wiariant niebieski. W internecie wyglądają super (ceramika Pilch), ale w sklepie, na ekspozycji, były takie szaro-bure... Już się na nie prawie zdecydowałam, ale teraz sama nie wiem-może to kwestia (złego) oświetlenia?..
    • Witam, W swoim mieszkaniu większość ścian mam pomalowane nasyconymi kolorami (niebieski, żółty, wrzos). Chcialabym ten kolor jakoś ujednolicić (tu myślę po prostu o kolorze białym). Czy jest to realne/wykonalne??? Proszę Was o pomoc,bo czas nagli, a te kolory są fuj! pozdrawiam
    • Witam, To pytanie już gdzieś się pojawiło, ale powtórzę jako osobny wątek. Jaką fugę (kolor) dać do białych matowych płytek na ścianie w łazience? Dodam, że na podłogę są granatowe (bardziej koloru ciemnego dżinsu, takie lekko przecierane, też matowe). Dekory w kolorze biało-dżinsowym. Boję się, że z białymi będę miała "zabawę". I jeszcze jedno: czy fuga inna na ścianie a inna na podłodze to straszny zgrzyt? Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się