Forum Pomoc O moderacji
ZMIEŃ
      niebieski

niebieski

(13 wyniki)
    • Czyżbym przegapiła jakieś zmiany odnośnie kolorków, jakich używają aesi ? Do tej pory byli aesi czerwoni, byli aesi czarni a teraz na forum Tarnowskie Góry pojawił się niebieski. Czym różni się taki niebieski moderator od czerwonego ? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=91592830
    • Właśnie dostąpiłem tego zaszczytu i nie bardzo wiem, z czym to się je? Co to znaczy, że jestem "niebieski ptak" teraz? Za co to się dostaje i co to znaczy? Domyślam się, że nic dobrego. Sorki za banalne pytanie, ale to mi się wcześniej nie zdarzyło.. :)
    • na forum o moderacji?
    • ze względu na błąd merytoryczny; albowiem czego jak czego ale salonu to fora Gazety z pewnością nie przypominają!!! Dowód: forum Salon Odrzuconych gdzie propozycje odpier... się są mile widziane (nie nie - nie do mnie je kierowano :).
    • Mańki R.?
    • To się w głowie nie mieści. Wpadła na forum ememzetka i podbija stare wątki dopisując do nich ten sam beztreściowy post z gołym linkiem. Za robienie takich rzeczy normalnego forumowicza dawno by zabanowano. Jura
    • Bo rozległ się charakterystyczny, pusty dźwięk a fora poszły w rozsypkę. Walnięcie było tak mocne, a tak głupie, że nawet główne artykuły się zatrzęsły. PS No co jest, dlaczego nie widzę jeszcze niebieskiego ptaka?
    • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=217&w=43981259&a=44044990
    • witam :) Na forum forum.gazeta.pl/forum/f,204,Hiszpania.html założyłem temat "newsy o hiszpanii" na myśli mając pasjonatów takich jak ja ,prowadze skromna www i pomyslalem ze napisze do spolecznosci forumowejopomoc w pisaniu na www jednak temat polecial w kosmos Prosze o wyjasnienie dlaczego temat został usunięty ....
    • kropka

(5)
      byłaś świecie oburzona gdy w liście użyłem mocnych słów. A ty co robisz na forum? Jak to się nazywa? Hipokryzja? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=63303178&a=63304058
    • posiadaja takie fajne niebieskie ptaszki ?
    • jak w temacie. Można pisać , czy może nie warto bo i tak wytnie
    • Oczywiście, że nie panujesz nad sobą, ani Forum Mężczyzna, a zwlaszcza nad swoim uzaleznieniem od internetu, gdybyś panowal nie skasowalbyś impulsywnie wątku, w którym grzecznie zwrócilem Ci na to uwagę. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=33040079&a=33096264 a który stanowil komentarz do tego wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=33040079&a=33043363 Nie liczysz chyba na jakąś prywatną korespondencję ode mnie :) Żadnych mailowych podań do Ciebie nie będę pisal.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się