niechciany

niechciany

(9 wyników)
  • jak usunąć niechciany plik? Mój mąż ściągnął jakieś dziadostwo, które miało być filmem i nie daje się usunąć. Przeskanowałam komputer AD-Aware i zawsze po tym usuwało takie dziadostwa, ale teraz nic to nie dało. Proszę pomóżcie, mądre głowy, czym zadziałać!!!
  • Witam Pojawił się u mnie bardzo dziwny problem. Pewnie wirus jaki albo co. Zniknęły mi następujące funkcjonalności systemu operacyjnego (Windows XP): -menedżer zadań -polecenie z menu start "uruchom" -polecenie z menu start "wyłącz komputer" -polecenie z menu start "uruchom ponownie". Jednak dzięki odpowiednim zmianom w rejestrze systemu, pozbyłem się tych dziwnych problemów. Pozostała jednak niechciana strona startowa - jest to jakiś googlowy adres ale jest wpisany niepoprawni...
  • Mam następujacą sprawę: Miałem w kompie trojana Timesys, który siedział katalogu C:\Windows\system32\systime.exe Powodował on samoczynną zmianę strony startowej z www.wp.pl na http:\\213.159.117.134 - to jest jakaś wyszukiwarka. Do tego skrót w ulubionych oraz w Starcie. Dodatkowo zamiast normalnej tapety pojawiła się inna czarna z napisem na środku ekranu w stylu Warning don't change i dalej bla bla Skaner Mks-a usunął tego wirusa po kilku próbach. Obecnie po ponownym włączeni...
  • witam, mam następujący problem: po wpisaniu czegokolwiek w google i kliknięciu na dowolny wynik zamiast strony którą chcę otworzyć odsyła mnie na jakąś stronę z gołymi babami!! dopiero po przekopiowaniu linka wchodzi właściwa strona. Nie jest tak w 100%, bo czasem udaje się wejść od razu na stronę docelową, ale w większości przypadków pojawiają się te gołe baby. co mam zrobić? Podejrzewam, że to jakiś wirus, tylko nie wiem jak mam sie go pozbyć. Mój antywirus (NOD32) nie wykrył żadnych ...
  • Złapałem paskudnego spyware,a.Z logu HJ nic nie wynika,kiedy próbuję się polączyć z MKS vir online, albo Pandą i zrobić skan, po otwarciu okienka w MKS w lewym rogu pokazuje się czerwony krzyżyk, na pasku informacja ze jest gotowe ale skaner nie staruje, w ogóle go nie widać. Z Pandą jest podobnie,wpisuję adres emailowy,kraj, klikam - skanuj i nic.Kiedy udało mi się rozpocząc skanowanie Trend Micro , po rozpoczęciu 3 etapu- wyrzucania „ złych wpisów”, nagle pojawiła si...
  • Prosze opomoc! Podczas otwierania internetu -gdzie mam ustawioną w opcjach internetowych stronę startową-onet.pl strona ta jest blokowana przez inną stronę--nazwa jej to--www.YEAH. Przypuszczam że jest to skutek wirusa którego złapałem instalując KAZĘ. Chciałbym przywrócić wszystko do normalnego stanu ale nie wiem czy to możliwe? Prosze o pomoc! POZDROWIENIA -DD*
  • Witam i pozdrawiam wszystkich. Po odpaleniu IE odrazu pojawia się strona: http://213.159.117.134/index.php, próbowałem to usuwać w rejestrze ale niestety ponownie się pojawia. Jeśli Ktoś ma jakąś teorię na to jak się tego pozbyć to wielkie dzięki, wolałbym nie korzystać z formatu. Przeskanowałem CW Shredder 2.0 i otrzymałem coś takiego: **** Run Keys **** RUN: [AdaptecDirectCD] "C:\Program Files\Adaptec\Easy CD Creator 5 \DirectCD\DirectCD.exe" RUN: [NeroCheck] C:\WINDOWS\s...
  • mam jakiegos wirusa i zainstalowany program z netu xxx, ktorego nie moge usunac - nie daje sie wyrzucic do kosza, odmowa dostepu. Ikona podobna do ikony stron internetowych, nie wyglada jak program, jak moge sie pozbyc tego czegos?
  • coś takiego znalazła mi panda i teraz nie wiem co dalej -usówać to ręcznie ? Zdarzenie Status Lokalizacja Dialer:dialer.bdf ...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.