Forum   niedobór witamin

niedobór witamin

(9 wyników)
  • Witam, ostatnio tak się zastanawiałam czy niedobór wit. B12 przy niedoczynności tarczycy może mieć wpływ na to, że mimo brania Euthyroxu, ćwiczeń i bardzo restrykcyjnej diety nie mogę schudnąć? Słyszałyście może o takiej zależności?
  • macie jakiś sposób na tą dolegliwość?
  • Czy stosowanie pigułki może zwiększyć zapotrzebowanie organizmu na witaminy? Czy po prostu pękanie warg i opryszczka jest zwykłym zbiegiem okoliczności? Dodam, że pękanie warg ustąpiło po Falvicie :-)
  • zauważyłam u siebie jakby wystające coraz bardziej kości na czole,w miejscu wyrastania "rogów", słyszałam,że jest to przyczyna niedoboru bodajże wit.D,ale nie jestem pewna, czy można temu jakoś zapobiec? z góry wielkie dzięki
  • Witam, czasami zdarza się, że wieczorem zaczyna mnie swędzieć warga a nad ranem jest cała opuchnięta. W skrajnych przypadkach opuchlizna jest na na całe usta i pół policzka. Biorę tablitki antyalergiczne i wapno - niestety nie pomaga albo słabo pomaga. Nie wiem co jest przyczyną. Czy jest to jakaś alergia a może ma związek z niedoborem witamin? Dodam, że ostatnio mam drgania powieki w jednym oku. Czytałem, że to jest niedobór witamin. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • B 12

    (16)
    Poczytajcie. O ta witaminke musimy dbac tak jak o zelazo www.vegetarian.pl/download/B12_sur.pdf
  • na pozbycie sie pekajacych kacikow ust /tzw. zajady/ termentiol i masc cynkowa nie pomaga.pozdrawiam.
  • W środę wieczorem zaczęło mi się kręcić w głowie. Cały czwartek czułam taki ucisk w głowie i też lekkie zawroty na przemian z silniejszymi. Dziś od rana to samo. Poza tym nic mi nie jest, czuję się dobrze. Nie mogę się jednak na niczym skoncentrować, jestem kompletnie rozbita przez to uczucie drgania w głowie. Wczoraj byłam u ekarza, ale nie wiedział, co to jest. Wykluczył problemy z błędnikiem i uszami oraz zapalenie opon. Nie wiem już, co robić...
  • Proszę powiedzieć, jaki preparat pomaga 'pozbyć' się zajadów. Męczę się z nimi od ok. miesiąca. Raz już prawie zniknęły, ale teraz znów 'zaatakowały', że tak powiem: ze zdwojoną siłą ;( Co może być przyczyną ? Niedobór witamin ? Bardzo proszę o pomoc, bo nie wygląda to zbyt estetycznie :(

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.