Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
      nieodpowiedni

nieodpowiedni

(14 wyniki)
    • był u mnie siostrzeniec, pochwalił się nowym (no dla niego, bo to siedmiolatek) samochodem - toyotą corollą 2003 rok. nie powiem ładna, zadbana, wyposażona np. 8 poduszek powietrznych i do tego kombi,(co dla rodziny z dzieckiem to podstawa), sprowadzona z niemiec. a że jest człekiem, co to dmucha na zimne, zanim dokonał transakcji, pojechał ze sprzedającym do serwisu... autoryzowanego w dodatku. powiedzieli, że wszystko jest ok, no to kupił. po jakimś czasie, zauważył, przejechawszy się tak...
    • Zycie wymaga od czlowieka stale nowych umiejetnosci. Jakos sie nie da spoczac na laurach i relaksowac... W ciagu ostatnich kilku miesiecy musialem sie nauczyc ogrodnictwa (sadzenie palm i trawy), hydrauliki (przesuwanie zraszaczy), elektryki (montowanie najrozniejszych zyrandoli, wentylatorow, kontaktow itp.) a teraz okazalo sie ze chemikiem musze zostac bo w basenie wode trzeba raz na 2 dni zbadac - ilosc chloru, kwasowosc, ilosc rozpuszczonych czasteczek stalych itp. I to nie tylko zb...
    • Wiem, że margo między innymi się zajmuje tłumaczeniami. Pomocy! Mam do przetłumaczenia streszczenie artykułu który mówi o dzierżawie rolnej, którą kodeks cywilny traktuje jako pewną formę stosunku najmu. No i teraz nie bardzo wiem co jest co po angielsku: czy dzierżawa to będzie lease a najem to będzie tenancy? Czy na odwrót? A może zupełnie inaczej? :-) To nie jest moje pracowe tłumaczenie, bo bym się takiego tekstu nie podjął jako początkujący, dla taty tego potrzebuję.
    • Jeżeli jesteś powyżej 30-tki i masz kaloryfer (sześciopak, czy jak to tam zwać) w miejscu brzucha, jesteś gejem. Oznacza to, że nie wychlałeś odpowiedniej ilości piwska siedząc z kumplami w pubie tylko spędziłeś ten czas na jakichś calaneticsach i diecie. Jeżeli masz kota, jesteś gejem. Kot jest jak pies, tylko strasznie gejowaty. Wiecznie się wylizuje, ale nigdy nie podrapie. Jest delikatny w dotyku, no może poza cholernymi pazurami, i miaaauuuczy żeby mu dać jeść. I pomyśl...
    • gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4438494.html Do firmy, w ktorej do niedawna pracowałem kupiono zaawansowaną maszyne opartą na systemie wymagającym przeszkolonego personelu. Szkolenie nie bylo w jej cenie i kosztowalo wsciekłe pieniądze. Przypadkiem okazalo sie, ze jeden z kandydatów do pracy pracowal na duzo wczesniejszym systemie i mialby o tym pojecie na tyle by zrobic rozruch i w małym % popychac produkcję. Przyjeli go. Goscia na tyle zafascynowała maszyna i obsługujący j...
    • 5 garów

(7)
      od jakiegos czasu bywa, ze przez kilka sekund motór pali mi na 5 cylindrów. Bede musial obejrzec swiece i pewnie je wymienic bo i tak im sie to nalezy ale podejrzewam jedną z cewek robiącą bokami. Poniewaz zjawisko wystepuje tylko chwilowo, to czy jest jakis sposob, by wylapac, ktora to cewka? Czy moze po prostu najpierw wykrecic swiece a pozniej dywagować? Jeszcze jedno - wg wszelkich znakow na niebie i ziemi producent zaleca BKR6EQUP - to sa swieczki z serii V-line. Czy jest sens szuk...
    • wiec wczoraj pojechalem bmw na sprawdzenie amorkow. Z przodu mam po rowno - 56% a z tylu lewa 38% i prawa 47%. Niestety w tym modelu amory sa zamontowane pod kątem 45st (chyba dlatego, ze sa miechy zamias sprezyn, choc wlasciwie w sprezynowym tez powinny byc pod kątem, bo komu by sie chcialo robic nadwozia z dwoma wariantami mocowania zawiechow). W kazdym razie roznica z tylu wynosi 19%. Postanowilem ją zniwelowac kupując nowki szkuki. W sobote bede dzialal z aparatem, zobaczymy co z te...
    • Witam. Kolego Lexusie, ponieważ ze sprawdzonych źródeł wiem że Twój serwis specjalizuje się w tródnych przypadkach, bardzo Cię proszę o zerknięcie na ten link. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20615&w=27992846 Trudno naprawić auto na odległość, ale może znasz dokładnie taki silnik (Puga) i wiesz co to może świrować. Mnie to wygląda na zbyt ubogą mieszankę (awarię sondy Lambda?). Znam anorexię osobiście i wiem że ta przypadłość nęka ją od dłuższego czasu (samochód), bo nie tr...
    • moze nie na temat, ale wczoraj bralem fakture na firme. w nazwie firmy mam adres internetowy. podalem wszystko, Panienka drukuje fakture i jest "... .con". j: - tu jest blad. p: - gdzie? j: - tu. to jest adres internetowy. p: - no i? :):):)
    • Dosłownie! Chodzi o kolesi na ścigaczach,którzy bez wyobraźni i z premedytacją rozwijają zabójczą szybkość w terenie zabudowanym. Dzisiaj byłem świadkiem kilku sytuacji spowodowanych takim zachowaniem "motocyklistów".Paru nawet mknęło bez oświetlenia, balansując miedzy samochodami na wąskiej drodze z mszany Dolnej do Rabki Zdrój. To że nie doszło do wypadku, to tylko można zawdzięczać opatrzności boskiej. Nie wiem dleczego Bóg chroni takich idiotów.Powinni ginąć na najbliższym drz...
    • ...że nowe żarówki samochodowe o blado-niebieskiej barwie światła (robione np. przez Hellę) mają większą sprawność, tj. po prostu lepiej oświetlają drogę niż te fabrycznie montowane? Pytam, bo coraz więcej samochodów ma te niby-ksenony i zastanawiam się, czy zabawa jest warta, nomen omen, świeczki, czy jest to tylko zwykłe chciejstwo. pozdrawiam niki
    • Nie, tym razem nie bedzie o nieuzywaniu kierunkowskazow. Tym razem chcialem sie przyczepic do malego, ale istotnego szczegolu. Otoz od pewnego czasu wiekszosc samochodow ma zarowki kierunkowskazow barwione na pomaranczowo, a samo szklo jest przezroczyste. Niestety, po paru latach lakier, jakim pokryta jest banka zarowki, zaczyna sie luszczyc i odpada od banki, zanieczyszczajac lampe w srodku, a dodatkowo powodujac, ze zarowka swieci na bialo, nie pomaranczowo. Zauwazylem od niedawna, ze takic...
    • dzis bylem z kolega u jego znajomego na torze m-c. Zawsze podobalo mi sie ten sport, bo lubilem sie zakatowac na rowerze po chaszczach. Ale to co zobaczylem na wlasne oczy zapieralo dech w piersiach. Gnoje lataly po kinkanascie metrow. SZOK! Ale piekne. Zreszta nie takie gnoje bo mistrzowie polski. Fajny sport tylko piekielnie urazowy no i kosztuje swoje
    • Objawy: Przy prędkości od 70km/h na trzecim i wyższych biegach uszu mych dochodzi dziwny dźwiek. Takie miękko terkoczące buczenie (nie umiem zneleźć odpowiedniego przykładu). Wydaje mi sie że dochodzi z przodu samochodu, ale nie jestem pewien - nie jestem w stanie zlokalizować źródła odgłosu siedząc za kółkiem. Żeby nie było za łatwo: dźwięk pojawia się TYLKO kiedy naciskam na pedał gazu (czyli kiedy przyspieszam) i w ułamku sekundy znika, kiedy nogę z gazu zdejmę. Wiem, że mam do wymi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.