Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

noclegi

noclegi

(257 wyników)
  • szukam noclegu - dwa 2osobowe pokoje w terminie 5-12 lipiec, w cenie do 40zł za osobodobę.
  • Przyjeżdżamy nad morze, żeby pospacerować niezależnie od pogody. Wychodzimy z domu rano, wracamy wieczorem. Nie potrzebujemy wygód (łazienki w pokoju, dostępu do kuchni, balkonu ..) P r o s i m y o n a m i a r y. Jeżeli ktoś wynajmujący z forumowiczów chciałby do nas (- w Pieniny, polskie góry) domek w ogrodzie, bezpieczny parking, ognisko, cisza, czyste powietrze, słychać ptaszki i świerszcze - zapraszamy , możliwa zamiana: my do Was, Wy do nas! mail: me01@wp.pl
  • Szukamy noclegów dla czterech dorosłych osób nad polskim bałtykiem, oczekujemy na oferty.
  • Poszukuję noclegów w Kołobrzegu od 17.08.2006 na 5 do 7 dni dla 5 osób, tj. dwa pokoje dla 2+3 osób lub samodzielne mieszkanie. Najchętniej w okolicy portu, dworca PKP lub Starówki (ewentualnie inne propozycje). Interesują mnie oferty z ceną do 20 zł doba od osoby. Proszę o oferty na adres : dario48@op.pl lub tel.: 696 325 474.
  • Szukam noclegu na tydzień czasu od 07.07.2007 r. Może być kilka dni póxniej. Dwie osoby dorosłe + dwójka dzieci ( 2,5 letnich). Proszę o informację + cena za pokój. Pozdrawiam,magda
  • Szukam noclegu nad polskim morzem dla dwóch dorosłych osób w terminie 06.08 - 20.08.2006.Miejscowość obojętna - pokój dwuosobowy chętnie z łazienką ale niekoniecznie,swobodny dostęp do kuchni i blisko plaży. Roberto.
  • przejżałam juz tyle ofert....może ktos z was ma jakieś namiary nie niedrogie noclegi dla rodziny z trzy-letnim dzieciakiem?Pzdr, Monika
  • Witam! POszukuje namiary na jakieś noclegi dla 2 dorosłych osób nad morzem na okres tzw. "majówki". Najbardziej mnie interesują tereny od Świnoujścia do Pobierowa. Jeżli ktos był i może podać jakieś namiary to z góry dziękuję. A.
  • Szukam miejsca do wypoczynku na półwyspie helskim w terminie 18-22 lipca lub później dla dwóch rodzin 3-osobowych.
  • to tylko moja osobista konkluzja po spędzeniu wakacji w Polsce. Lubię spędzac urlop w dobrych warunkach tj. z łazienką i przynajmniej lodówką. niestety ze względu na charakter pracy muszę brać urlop w pewnym okreslonym czasie, który jest mi znany dopiero 1,5 m-ca przed rozpoczęsciem, stąd być może cena moich wakacji, ale do rzeczy: - za 12 noclegów (ustka+gdańsk+malbork) zapłaciłam na dwie osoby 1780 PLN, przy czym w ustce warunki bardzo dobre i blisko plaży, w gdańsku byłyby dobr...
  • tak jak w temacie, szukam noclegów: Władysławowo, Jastarnia, Hel do 40zł/os. Czy ktoś ma sprawdzone kwatery i może coś polecić?
  • Poszukuje noclegu w Dziwnowie,pokoj dla dwoch osob w rozsadnej cenie (do 40 zł).Milo byloby gdyby do morza nie bylo oszmarnie daleko!!!!!!! :-))))
  • Czy ktoś może mi coś polecić? Interesuje mnie nocleg dla dwóch osób, pokój z łazienką, do ok 30zł, w cichej okolicy w pierwszej połowie sierpnia na 5 - 6 noclegów.
  • od 18 do 23 sierpnia. Pokój 4ro osobowy bądź 2x 2osobowe. Jaki koszt
  • Witam Poszukuję pokoju dla 2 os. z łożem małżeńskim i łazienką w terminie 18-25 sierpnia. Najlepiej w Karwi, Jastrzębiej Górze i okolicach, ale nie dalej niż 800m od morza. Proszę o namiary i oferty. Dziękuję. madziutek@autograf.pl
  • Witam serdecznie, Czy jest szansa znalezienia noclegu od 20 lipca nad morzem? Rejon nie gra roli choć wolelibyśmy jakąś mniejszą zaciszną miejscowość. Boimi się jednak, że w tym terminie nie będzie już wolnych kwater. Cudownie gdyby był to domek (uwielbiamy grillować - na co dzień nie ma możliwości) :)) a w kwaterze chyba z grillowania trzeba zrezygnować. Pomóżcie proszę :) Pozdrawiam
  • witam serdecznie poszukuje noclegu dla 2 dorsłych z dwojką dzieci niecale 3 latka i 3 miesiace, z łazienką i dostepem do kuchni.( preferowany parter z bezposrednim wyjsciem na zewnątrz, choc juz nie koneicznie) bede wdzieczna za kazdy namiar
  • Witam, bardzo rpszę o kontak osoby, które wiedzą gdzie, lub mogłyby coś zaproponować. Dokałdnie chodzi mi o kwaterę dla 2 dorosłych osób z małym dzieckiem. Może to być pokój typowo 2-osobowy bo dziecko i tak nie będzie spało na osobnym łóżku. Termin to od 3.08 do 15.08 - oczywiście kilka dnie przesunięcia też jest do przyjęcia. Najbardziej ionteresuje mnie okolica półwyspu helskiego (np. Jastarnia, Hel itp.) Bardzo proszę o pomoc i info: magdac@o2.pl
  • interesuje mnie łeba, ustka lub władysławowo 2 ososby i dzicko w wieku 3,5
  • Szukam pokoju dla 2 osób + roczne dziecko w terminie 11-16 sierpnia. Interesuje mnie w zasadzie wszystko oprócz okolic Trójmiasta. Pozdrawiam!

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.