nogi

nogi

(6 wyników)
  • witam wszystkich bardzo serdecznie jak to zwykle bywa mam wielkie wyzuty sumienia a dokladnie chodzi mi o swiateczne obrzeranie sie ale podejrzewam ze nie jestem tu sama a wiec w wielkim skrucie od jutra zaczynam dietke ZNÓWU!!!!!!! waze 67 kg przy wzroscie 169 wiec jest nie najlepiej szerokie biodra pupka tez nie mala ale najgorsze co moze byc to grubiutkie nogi no wlasnie kobietki jaki cwiczenia sa najlepsze na nogi aby je uszczyplic od jutra zaczynam jezdzic na rowerku stacjona...
  • Mam ogromny problem z brzuchem...i niestety z plecami. Zawsze tyje w tych wlasnie miejscach i rzadnych innych. Cala moja nadwaga "umieszczona jest " na brzuchu i plecach wlasnie. Co mam robic...? Nie mam juz sily z tymmmNaprawde mam dosc teggggggggggooooo cholernego sadla. Gdy na nie patrze rzygac mi sie chce. I to wlasnie mnie doluje:(
  • Upał

(7)
    Powiedzcie mi dobre duszki, jak można poradzić sobie z tym koszmarem. Dla mnie lato to pora fatalna. O plazowaniu nie wspomnę. Chodzi mi o codzienne życie w upale. Najgorsze w tym wszystkim nie jest chyba juz fatalne samopoczucie z punktu estetycznego - co tez jest ważne ale (chuj). Tutaj chyba mogę zapytać, czy macie opuchnięte nogi? Czy to boli? Ja już jestem tak wykręcona i zestresowana, że nie ból fizyzny ale to co widzę mnie boli najbardziej. jak sobie z tym radzić. Proszę, nie od...
  • Mam pyatnie....dlaczego mam ogromnie duzy brzuch w porownaniu z nogami i reszta ciala.
  • Sluchajcie jakos dietuje - nie jest zle cwicze. Sa jakies tam rezultaty..ale moj brzuch sie nie zmniejsza. Chudne wszedzie tylko nie w pasie:( Dodam ze mam ppredyspozycje do tycia wlasnie w talii. Help me:)
  • Dziewczyny! Proszę o radę, chodzi mi o jakieś ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud. Od marca zaczęłam się odchudzać(lekka dietka,ćwiczenia z folią), i 5 kg mniej, ale uda prawie takie same, szczególnie ich wewnętrzna strona. dziękuję i pozdrawiam Wszystkich.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.