Forum   nokia 3310

nokia 3310

(18 wyników)
  • siema! szukam dzwona do nokii "barthez - infected" do nokii 3310, wszedzie gdzie go znajduje , trzeba za niego płacic, moze ktoś z was bedzie miał taki na telefonie i wpisze go tu? lub na maila?
  • Witam Mam nokię 3310, wszystko śmigało do tej pory. Dzisiaj rano popatrzyłem na telefon i był wyłączony. Spróbowałem go włączyć i nic nie reaguje. Pomyślałem że jest rozłądowany więc podłączyłem ładowarkę - dalej nic nie reaguje. Wyciągnłąem baterię i sima, włożyłem i dalej nic. Co to może być??? Proszę o pomoc
  • stary, ale jary;P mysle nad kupnem tego tela, bo podobno jest niezniszczalny a mi jest potrzebny tel do dzwonienia, a nie do innych bajerow musi miec baterie, ktora dlugo trzyma wyrazne literki na wyswietlaczu i wygodna klawiature myslicie, ze nokia 3310 to jest to?
  • Mam w tej chwili pozyczony telefon Nokie 3310. Niestety nie mam do niego instrukcji, a mam maly klopot. Nie moge zablokowac klawiatury. Naciskam ten przycisk z niebieska kreska, a pozniej ten z gwiazdka i klawiatura nie chce sie blokowac. Czy moze mi ktos powiedziec czy w tym telefonie sie jakos inaczej blokuje klawisze czy moze te funkcje mozna jakos wlaczyc? Prosze o pomoc, bo nie moge tego telefou nosic ze soba, jak klawiatura jest caly czas aktywna. Za wszelka pomoc z gory dz...
  • Mam aparat od dwóch lat i bateria już bardzo krótko wytrzymuje. Co byście mogli mi polecić, no i gdzie to można kupić (mieszkam w Gdańsku). Pozdrawiam serdecznie! :) Iwa
  • Dokładnie jak w temacie. Muszę kupić nową bo stara "siada" non stop. Jaką polecacie?
  • Czy jako laik w temacie jestem w stanie sam usunąc simlocka z w/w modelu nokii? Czy muszę iśc do "fachowca" ? Mam simlocka na plusa. Pozdrawiam zupper
  • od zawsze uzywam nokii,teraz mam od roku 3310 jednak nadazylam sie okazja wymiany na siemensa c45,jak myslicie ktory jest lepszy?
  • mam nokie 3310 i okropne logo ktorego w zaden sposob nie potrafie skasowac.czy ktos moze wie jak to zrobic??
  • ja mialem takie : alcatel/onetouchclubdb/ alcatel/onetouchclubdb/ alcatel/ot311/ ericsson/t65/ alcatel/ot511/ alcatel/otpocket/ alcatel/otvievdba/ bosch/909s/ ericsson/a1018s/ ericsson/a2618s/ ericsson/ga628/ ericsson/gf768/ ericsson/gh688/ ericsson/r310s/ ericsson/t10s/ ericsson/t20s/ ericsson/t28world/ ericsson/t65/ ericsson/t68/ lg/u8120/ motorola/cd930/ motorola/t2288shark/ motorola/v50/ motorola/v2288/ nokia/3210/ nokia/3310/ nokia/3330/ nokia/5100/ nokia/5...
  • Mam do sprzedania nokie 3310 i siemnesa c35i. Gdzie w Warszawie moge to szybko sprzedać (wiem, że na Wolumenie, ale potrzebuję pieniądze przed weekendem). Pozdrawiam ***
  • mam pytanko jaki tel.się ołaca się wziąść w tak taku.nie wie ktoś czy już jest ten siemens A52 w tak taku?pozdrawiam
  • tak z ciekawosci pytam, czym operuja specjalisci :D
  • za ile moge kupic ladowarke do noki 3310?? dziekoweczki
  • TAK SIĘ ZASTANAWIAM CZY TO PRAWDA ZE W ERA TAK TAK MOŻNA KUPIĆ NOKIE 3310 JUŻ ZA 299 ZŁ.WIDZIAŁAM W NECIE ALE NIE BYŁAM JESZCZE SIE PYTAĆ DO ERY CZY RZECZYWIŚCIE TAK JEST.BO JESLI TAK TO W SUMIE SIE OPŁACA,BO W IDEI JEST DROGA.JESLI KTOŚ BY SIE W TYM DOBRZE ORIENTUJE TO PROSZE O POMOC.ZALEŻY MI NA TYM BARDZO.POZDRAWIAM
  • prosba

(19)
    mam prosbę do ludziz tegoforum, ale tylko do tych do 30 roku zycia:). napiszie mi proszę jakiej firm telefonkmórkowy posiadacie, jaki model i jak długo. Te info są mi potrzebne do napisania pracy na temat rozwoju telefonii komórkowej w polsce wsród młodych ludzi. Bardzo was proszę o pomoc, zaointeresowanym moge przesłac wyniki moich badan.
  • jaki telefon dla kobiety 40 lat rozmowy i sms. głośne dzwonienie.
  • szczegolnie model 10GB MPG3102AT! Padaja jak muchy. W pewnym momencie kontroler przestaje "widziec" dysk.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.