Forum   nokia 6310i

nokia 6310i

(17 wyników)
  • allegro.pl/item275991203_fabrycznie_nowa_nokia_6310i_rok_gwar_od_ss_sklep_.html poprostu to nieporozumienie, przeciez to nie ma nawet kolorowego wyswietlacza, sa ludzie ktorzy licytuja grubo za ponad 600-700 zl czy ktos mi moze powiedziec w czym ten telefon jest "dobry" , niz teleony, z mp3, karta pamieci?
  • Używam go już bardzo długo, ma najlepszą baterię i naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy muszą mieć w telefonie wodotryski i pokaz laserów, bo telefon jest do dzwonienia, a nie do wywoływania reumatyzmu i oczopląsu. Polecam każdemu ten Wspaniały Telefon!
  • Może jestem staroświecki ale czuję że za chwilę jakaś firma wypuści nowy gadżet: do zarządzania podstawowymi funkcjami LiveView który- jak wiadomo- zarządza podstawowymi funkcjami telefonu;-) I tak w kółko- aż do całkowitego obwieszenia człowieka bardzo potrzebnymi urządzeniami i- to przecież jasne- małą, podręczną elektrownią.. Chyba że się mylę i LiveView ma jakiś głębszy, mi nieznany chwilowo,sens?
  • Witam! Kupiłam nokie 6310i, używaną. Telefon niby super, ale gubi sieć. Mieszkam koło nadajnika plusa i na starym telefonie zawsze miałam pełny zasięg, a więc to nie to. O co zatem może chodzić? Czy to się da naprawić i czy może lepiej oddać go do komisu. Cena była atrakcyjna a facet zapewniał mnie, że jest ok. Co to może być z tą siecią? Dzięki za porady.
  • witam, czy ktos z was wie, czy z laptopa bez lacza na podczerwien moza sie polaczyc z netem za pomoca nokii 6310i? czy sa jakies kable do tego? dzieki za rade. k
  • Witam! Napiszcie czy jest możliwe założenie GPSu do tej Nokii bez wiedzy właścicila? Jak to sprawdzić? Dzięki.
  • Bardzo proszę o info gdzie w Wawie i za ile można spowodować aby telefon zakupiony w ERZE działał w Plusie. Dzięki
  • witam, Korzystałam ze stron podanych tu na forum, bezpłatnych i płatnych i nic. Z powodzeniem usunęłam simloca z 3510i, a nic nie rusza 6310i. Czy nie da się ściągnąć simlocka z tego telefonu przez internet? Dziękuję za informacje.
  • Oryginalny hdw-2 (za minimum 550), czy może bluetrek albo jabra, albo może do jakiegoś innego telefonu? zalezy mi, zeby działał klawisz sterujący odbieraniem i do głosowego wybierania numerów.
  • Czy komuś z Was zawiesiła się już taka Nokia? Co robić w takich przypadkach? Czym to może być podyktowane i czy jest na to jakać rada?
  • J/W . W@łaśnie przymierzam się do wymiany telefonu. Mój wybór to Nokia 6310i, ponoć bardzo dobry i pożądany telefon biznesowy. Jak sądzicie? Jest to prestiżowy i elegancki model, podoba się Wam, chcie;ibyście go mieć? Piszcie!
  • Doradzcie który z tych telefonów mam kupić?Zależy mi na tym ,żeby się nie psuł i długo trzymał.Nie potrzebuję żadnego aparatu czy kamery itp. Za rady wielkie dzięki...
  • Jaki telefon jest teraz najlepszy waszym zdaniem. Dobrze mowią o samsungach. Mnie sie podobają najnowsze simensy. Osobiscie uzywam nokii 6230 (służbowa) jest ok ale do dupy jest bateria
  • Nokia

(8)
    Bytalem juz na innym forum ale bez odzewu. Zdecydowalem sie na zakup Noki 6310 lub 6310i. Porownujac funkcje tych telefonow dochadze do wniosku ze niewiele sie roznia, natomist roznica w cenie jest ogromna. Czy warto zaplacic wiecej z 6310i, a jezeli tak to dlaczego. Pozdrawiam
  • Witam wszystkich! Zwracam sie z prośbą do osób zorientowanych. Musze dokupić baterię do starej noki 3310, użytkuje ją nadal mój tata bo jest mało skomplikowana i nie ma tzw. bajerów :) Ale oryginalna bateria już siadła. Weszłam na allegro i nie wiem które baterie są najlepsze polimerowe, litowo jonowe, czy litowo polimerowe ( taką ma nokia 6310i i świetnie trzyma). Druga sprawa to czy wielkośc mAh ma rzeczywiście znaczenie? na allegro są już baterie 3800mAh a wspomniana nokia 63...
  • Witam:) mam pytanie za 100 punktow: jak ja mam ladowac w stanach Nokie 6310i z Polski? Niektore urzadzenia maja taki przelacznik na zmiane napiecia , i wtedy wystarczy tylko nakladka na koncowke wtyczki. czy N ma taki przelacznik, czy potrzebny mi bedzie tylko transformator z 220/230 na 110? Dziekuje i pozdrawiam. AsiaLL@gazeta.pl
  • Mysle o telefonie do 300 PLN ale bez zadnych bajerow w stylu aparatu czy mp3. Myslalem o tej Nokiji telefonia.wp.pl/hardware/show.html?IN[id]=1468 ale czy moze warto kupic jakis nowszy z kolorowym wyswietlaczem itp ? WLasciwie prosze odpowiedzcie mi czym rozni sie ta nokia od obecnych telefonow ? napewno wyswietlacz , dzwieki i co jeszcze ?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.