Forum Pomoc O Blox.pl
ZMIEŃ
    notatka

  notatka

  (6 wyników)
  • Jeśli ktoś coś na ten temat wie to proszę o pomoc, mianowicie, kiedy chcę wyedytować ostatnią notatkę to wszystko jej dotyczące: edycja, usuń, publikuj i reszta zniknęła, tak samo jak reszta opublikowanych notatek (chodzi mi tu o edycję bo na blogu jest <a przynajmniej w archiwum>. ogólnie wchodząc na bloga, widoczna jest tylko i wyłącznie ostatnia notka bez możliwości komentowania i takich tam. czy ktoś coś wie czym to może być spowodowane?
  • Czy istnieje – jak tak, to gdzie to uruchomić , bądź zacznie istnieć możliwość komentowania wybranych notatek w blogu ?
  • czy moze ktoś naprawić bloga Agipolo?? mmis.blox.pl/html Nie da się wejść dzisiaj. Kobieta chciała countomat wstawić i jej notatki cholera wzięła.. Proszę o pomoc!!
  • Kochani Admini.Proszę jasno i wyraźnie napisać jak to jest.. Chodzi o to, że odnalazłam stare notatki do bloga usuniętego/skasowanego- mojego rzecz jasna( prosiłam przywrócenie go jakimś cudem-tak wiem, że blogów tych nieodzyskujecie..szkoda a może się nie chce??:)))A tak sobie jak zwykle poszukałam w wątkach na forum i znalazłam wątek mówiący o tym, że notki można znaleźć jak się bardzo pośpieszy i bardzo się chce w innych tam śmiesznych stronach wyszukiwarek..etc. A jest tak.Z c...
  • Mam taki problem, ponieważ mój adres e-mail jest "spalony", a nie chce żeby niepowołane osoby dotarły po nim na mój blog ( jest zastrzeżony, wiec nie o to chodzi), ale mam pod innym adresem, nazwą, założony blog, taki sam szablon wszystko to samo, i chciałabym przenieś notatki ( nie dużo) do nowego bloga, czy jest taka możliwość ????? Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy .
  • Wstawiłam szkic notki na blog, ale zapomniałam jej zatytułować. Po zapisaniu notki zdarzyło się coś dziwnego. Nie ma ikon "edytuj" , "usuń" i "publikuj". Nie mogę tej notatki usunąć, edytować ani publikować. Nie ma pod nią mojego loginu i daty, oraz napisu, że jest to wersja robocza. Nie widzę też opublikowanych notek, które zwykle były pod szkicami. Wyczyściłam już historię przeglądarki, cookies i pliki tymczasowe. Nic nie pomogło. Liczę na pomoc.
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się