Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

nowa zelandia

nowa zelandia

(6 wyników)
  • Planuje urlop na poczatku kwietnia i mysle wlasnie o tych dwoch panstwach. Moze ktos do mnie dolaczy? Wyjazd na 2 lub 3 tyg. Nic poza tym jeszcze nie wymyslilam ;-)
  • Chcialabym zorganizowac wyjazd do Nowej Zelandii - cos w stylu ekspedycji. Poszukuje chetnych do wspolnego wyjazdu, ktorzy pomogli by mi w organizacji tego przedsiewziecia.Najlepsza bylaby taka ekipa 4-6 osob. Czas i dlugosc wyjazdu, podobnie jak pozostale sprawy - do uzgodnienia. Pozdrawiam OLCIA az@mysoft.com.pl.
  • czy ktos z Was byl juz w nowej zelandii? mieszka tam? zamierza wyjechac? na urlop? na stale? szukam ludzi, ktorzy doswiadczyli na wlasnej skorze tamtejszych "klimatow", znaja kraj nieco lepiej od potencjalnego turysty...mam zamiar tam wyjechac na stale i dlatego musze przyszykowac sobie grunt, zebrac jak najwiecej danych na temat zycia na tej wyspie - za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczna
  • Czy ktos wie, ktore biuro podrozy organizuje fajne i ciekawe wyjazdy na antypody? Moze ktos juz byl w Australii i Nowej Zelandii i poleca konkretny wyjazd?
  • Witam! Poszukuje wszelkich informacji, stron www z agencjami wynajmu, ogloszen, lokalnych gazet itd. pomocnych w znalezieniu mieszkania w Nowej Zelandii, w Auckland. Planuje emigracje do NZ w przyszle wakacje. Sprawa jest o tyle skomplikowana, ze na poczatek jade tylko ja i dzieci. Nie mam zadnych znajomych, wiec zamierzam zatrzymac sie w hotelu. Dobrze by bylo, abym wczesniej miala namierzone kilka celow i przede wszystkim wiedziala gdzie szukac juz wczesniej, droga emailowa....
  • Ma ktos ochote wybrac sie "troszke" dalej niz Europa? Jade w listopadzie?? Towarzystwo wskazane piszcie!!!!!
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.