Forum   obecność

obecność

(23 wyniki)
 • Wiem, że już był chyba podobny wątek ale przepraszam nie mogę znaleźć. Powiedźcie mi drogie Koleżanki, jak zaznaczacie obecność dzieci w dzienniku - faktycznie tyle ile są w przedszkolu - czyli każde różną liczbę godzin? A co z nieobecnością dziecka, zaznaczacie całą rubrykę 9 godz? U mnie w przedszkolu przez ostatnie 2 miesiące trwały zmiany na stanowisku dyrektora i nikt nas o to nie pytał, ale podejrzewam, że teraz na radzie pedag. będzie to poruszane. No i w końcu dla własnego spokoju s...
 • Dostałam zaproszenie na komunię mojego chrześniaka. Z jego rodzicami łączą mnie więzy rodzinne, ale niezbyt szczęśliwe, zupełny brak kontaktów, przy bliskim zamieszkiwaniu. Termin uroczystości wypada w dzień mojego powrotu z leczenia, zaplanowanego od kilku miesięcy. Od razu powiedziałam, że prawdopodobnie nie będę mogła być, więc poproszono mnie o zawiadomienie, czy będę, najpóźniej na 2 tygodnie przed uroczystością. Kupiłam prezent, na jaki mnie stać i jaki uważałam i teraz nie wiem: poinfo...
 • Jak będzie po niemiecku "sprawdzenie listy obecności"
 • Czy myslicie dzwoniąc na uczelnie sekretarz mógłby mi powiedzieć czy ktoś uczeszcza na wyklady? Czy mogą mi udzielic takiej informacji?
 • obecność 1 października OBOWIĄZKOWA??? Co ważnego odbywa się 1 października rozdanie indeksów strzelam bo nie wiem
 • Witam koleżanki Właśnie dzisiaj dostałyśmy nowe dzienniki.Miejsce na wpisy dzienne podzielone na 11 ponumerowanych wierszy,lista obecności też inna ( każde dziecko ma 11 kratek każdego dnia).Poprostu obłęd. Czy może któraś z koleżanek już pracuje z takim dziennikiem? Jak dokonywać wpisów? Dzienniki dano i nic nie powiedziano.Pomóżcie , może jakieś wskazówki, może chociaż jeden przykładowy wpis. Z góry dziękuję.
 • Znam pewnego pana na stanowisku, który zwraca sie do swego rozmowcy mowiac np. o mnie "ona",podczas gdy ja stoję obok..bardzo to niezręczne,co uważacie na ten temat? Może to ja mam jakieś uprzedzenia?
 • Czy jak nie przyjde na rozpoczęcie roku i na ślubiowanie to będą jakieś konsekwencje tego? Akórat w okresie 1-4 października mnie nie bedzie :(
 • czy wykładowca ma prawo sprawdzać listę na wykładzie?????? bo na aps taki 1 sprawdza listę... i 2 nb to niezaliczenie, gdzie to zgłosić?
 • Małe pytanko: forte présence może się odnosić do osoby, dzieła sztuki itd. Pytanie jak to zgrabnie przetłumaczyć na nasze?
 • Ostatnią część "czasu końca" Jezus nazywa żniwem: "Żniwo jest końcem świata (wieku)". Powiedział On, iż będzie obecnym w tym czasie. Od r. 1874 datuje się końcowa część okresu zwanego "czasem końca", a od r. 1874 liczy się czas obecności Pańskiej, jak poprzednio wzmiankowano. Apostoł Paweł, wyliczając postępowanie Izraela, między innemi, mówi: "Napisane są dla napomnienia naszego, na których koniec świata (wieku) przyszedł." ( 1 Do Koryntów 10:11) Należy wnioskować zatem, iż te rzeczy ...
 • melduję się! p.s. wątek nie jest bezcelowy. po sprawdzeniu listy obecności, które potrwa do ok.15 lipca, wyłonię jedną ofiarę;) więcej szczegółów 15 lipca;)
 • wywiad: miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,4107583.html
 • sprawdzac listę obecności na wykładach i żądać od nas wygłaszania referatów? to wykład!!a ,że facet po 70 stary, ślepy, niewyraźnie mówi to jego sprawa
 • hydrino

  (7)
  atom wodoru w stanie niższym niż uważany dotąd za podstawowy (n=1); przypuszcza się, że hydrino mogą składać się na ciemną materię; wydawać by się mogło, że przy przechodzeniu do stanu (n=0 (?)) hydrino atom wodoru powinien wyzwalać energię - w ten sposób zwykły wodór mógłby stać się nowym poszukiwanym źródłem energii już nie tylko w... ogniwach paliwowych; stan podstawowy wodoru (n=1) jest stabilny, tzn. nie powinien emitować fotonu; może mieć jednak m-ce tzw. przejście bezpromien...
 • Witam! Przymierzam się do studiów doktoranckich z psychologii. Zastanawiam się nad Kul -em. Czy ktoś tam studiował? Wiecie coś na temat poziomu naukowego itp. Jak przymiotnik katolicki wpływa, jeśli tak, na studia? Czy to dobry wybór czy lepiej szukać gdzie indziej?
 • Witam! Mam wadę wzroku jednego oka- więc w praktyce jestem jednooczna. Czy taka wada nie jest przeszkodą w nauce szybkiego czytania? Pole widzenia mam na pewno mniejsze niż osoby patrzące dwojgiem oczu...więc wiele tych wyrazów nie objemę jednym rzutem..
 • wie ktoś może jak wygladaja zajecia wf-u na studiach dziennych? Slyszałam ze mozna wybrac sobie dyscypline( np.basen,siłka) i ocena jest za obecność . Chciałabym wiedzieć czy to prawda .
 • Czy wy też musicie być przygotowani na każde ćwiczenia?Nie wiecie dokładnie z jakich książek się uczyć bo nigdy do końca nie wiadomo z czego zapytają? Macie systemy plusów i minusów?Jest wam sprawdzana obecność na każdych zajęciach a jak was nie ma to musicie odrabiać? Ostatnio tak się zastanawiałam nad tym systemem na moich studiach i stwierdzam ze jest jak w szkole,nie traktują nas jak dorosłych,wolnych ludzi co mnie bardzo irytuje..

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.